FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jakub1906 niszczenie punktu 11m to i tak najmniejsze zło jakie wczoraj zrobił :P
1
@Jarek92Barca to jakby tak gadał to obowiązkiem ligi jest nałożenie kary na niego
1
Konferencja prasowa sędziego po meczu to obowiązek.
0
Przecież to powinien być karny dla Wilków
0
@LaLigaPD Verratti i Fabregas do nas
21
Xavi dostał czerwo za opuszczenie swojej strefy, ale jak 10 osób z sztabu Getafe, w tym Bordalas, wbiegło na boisko przy czerwonej kartce dla Raphinhi to już nikt nie widział
0
To ile ktoś płaci za Abde??
0
@andres_xavi my mamy napastnika? Gdzie on jest
2
Trzeba kogoś wpuścić na prawe skrzydło. Tam nie ma żadnego zagrożenia
0
Trzeba wpuścić jakiegoś skrzydłowego
3
Szczerze mówiąc jak widzę to co oni robią to jestem w stanie wybaczyć stratę punktów byleby ich całkowicie połamali, by im zerwali acl itp
2
Raphinha debil jak Dembele, ale to Getafe niech zdycha całe, nikomu nie będzie ich żal
0
Peszko to powinien zaangażowac do tej swojej federacji wszystkich z tego gówna
1
Niby życzenie komuś kontuzji jest słabe, ale każdy z nas by się ucieszył gdyby tego Suareza karma spotkała i coś mu się stało.
0
Czy to Getafe można jakoś rozwiązać
1
Ta gra 4pomocnikami nam wychodziła przez pierwsze 2-3 mecze ta formacją
1
@MesQueUnClub96 no tak, pamiętajmy jedno zagranie i zapomnijmy o 462826 nieudanyxh innych przyjęć
1
@MesQueUnClub96 bo po mundialu to on ma problemu by przyjąć piłkę a co dopiero mówić o rozgrywaniu
0
@Encore i to takie kwoty za gości którzy zagrali dobre 5-6msc....
2
@partymaker w sumie Messi też tak wykorzystal Barcelonę. Co roku podwyżsxka aż klub upadł....pajac i tyle
0
@takisobiektos na to PSG co nie potrafi wygrać dziś? Tak, to nie wystarczy
0
@takisobiektos wątpię. Marsylia ma lepszą napewno, a nie wiem jak reszta bo ta liga mi wisi
1
@takisobiektos przecież oni mają beznadziejną kadrę.... oprócz obrony to mają lipę.
0
@michal26 ja właśnie Emila bym uważał za groźniejszego
0
@mekston niby tak, ale też Laguta miał tamten sezon taki genialny a poza tym to jednak ta półka co tych 6-8 zawodników
0
@mekston o to chyba można być spokojny że jeszcze z 2-3 dorzuci oprócz tego w tym roku
0
Gdyby nie Zmarzlik to Grand Proc co roku byłoby znacznie ciekawsze. Jest Zmarzlik, długo nic i potem z 6-8 zawodników na równym poziomie
1
@mekston jak dla mnie nie ma szans by zostać Goat tylko już nim jest. Chyba, że nagle będzie miał wypadek który zakończy jego karierę
1
@Nazio_87 Bordalas i Nyon to para rzeźników większa swego czasu była niż Pepe i Mourinho
1
@BulaKG ale jaki wynik uznajesz za niespodziankę? Sama wygrana nie będzie żadną niespodzianką, chyba że jakimś wynikiem 1-5