0

@jakub1906 niszczenie punktu 11m to i tak najmniejsze zło jakie wczoraj zrobił :P

1

@Jarek92Barca to jakby tak gadał to obowiązkiem ligi jest nałożenie kary na niego

1

Konferencja prasowa sędziego po meczu to obowiązek.

0

Przecież to powinien być karny dla Wilków

0

@LaLigaPD Verratti i Fabregas do nas

21

Xavi dostał czerwo za opuszczenie swojej strefy, ale jak 10 osób z sztabu Getafe, w tym Bordalas, wbiegło na boisko przy czerwonej kartce dla Raphinhi to już nikt nie widział

0

To ile ktoś płaci za Abde??

0

@andres_xavi my mamy napastnika? Gdzie on jest

2

Trzeba kogoś wpuścić na prawe skrzydło. Tam nie ma żadnego zagrożenia

0

Trzeba wpuścić jakiegoś skrzydłowego

3

Szczerze mówiąc jak widzę to co oni robią to jestem w stanie wybaczyć stratę punktów byleby ich całkowicie połamali, by im zerwali acl itp

2

Raphinha debil jak Dembele, ale to Getafe niech zdycha całe, nikomu nie będzie ich żal

0

Peszko to powinien zaangażowac do tej swojej federacji wszystkich z tego gówna

1

Niby życzenie komuś kontuzji jest słabe, ale każdy z nas by się ucieszył gdyby tego Suareza karma spotkała i coś mu się stało.

0

Czy to Getafe można jakoś rozwiązać

1

Ta gra 4pomocnikami nam wychodziła przez pierwsze 2-3 mecze ta formacją

1

@MesQueUnClub96 no tak, pamiętajmy jedno zagranie i zapomnijmy o 462826 nieudanyxh innych przyjęć

1

@MesQueUnClub96 bo po mundialu to on ma problemu by przyjąć piłkę a co dopiero mówić o rozgrywaniu

0

@Encore i to takie kwoty za gości którzy zagrali dobre 5-6msc....

2

@partymaker w sumie Messi też tak wykorzystal Barcelonę. Co roku podwyżsxka aż klub upadł....pajac i tyle

0

@takisobiektos na to PSG co nie potrafi wygrać dziś? Tak, to nie wystarczy

0

@takisobiektos wątpię. Marsylia ma lepszą napewno, a nie wiem jak reszta bo ta liga mi wisi

1

@takisobiektos przecież oni mają beznadziejną kadrę.... oprócz obrony to mają lipę.

0

@michal26 ja właśnie Emila bym uważał za groźniejszego

0

@mekston niby tak, ale też Laguta miał tamten sezon taki genialny a poza tym to jednak ta półka co tych 6-8 zawodników

0

@mekston o to chyba można być spokojny że jeszcze z 2-3 dorzuci oprócz tego w tym roku

0

Gdyby nie Zmarzlik to Grand Proc co roku byłoby znacznie ciekawsze. Jest Zmarzlik, długo nic i potem z 6-8 zawodników na równym poziomie

1

@mekston jak dla mnie nie ma szans by zostać Goat tylko już nim jest. Chyba, że nagle będzie miał wypadek który zakończy jego karierę

1

@Nazio_87 Bordalas i Nyon to para rzeźników większa swego czasu była niż Pepe i Mourinho

1

@BulaKG ale jaki wynik uznajesz za niespodziankę? Sama wygrana nie będzie żadną niespodzianką, chyba że jakimś wynikiem 1-5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?