3

@escarabajo a ja marzę by przegrali

0

@dAvi_2 ktokolwiek nie wygra w tym roku ZP to będzie duża niesprawiedliwośc

1

@Kengo ktoś wie jaki to był mecz i jaka była podstawowa 11?

1

@Michu94 i od razu od dechy do dechy przez 5meczy i znowu kontuzja

1

@tristan87 tylko by nie było tak że im zależało by został a pójdzie w odstawkę

2

@barcelonaLM Giba i długo długo nic, mówię od lat 2000 kiedy kojarzę

2

@Ojciec5tkidzieci ona jest z tych co mama Rublesa....nikt by za nią nie płakał oprócz najbliższych

0

@shvead20 jeśli to ostatni mecz to bym wypłacał, to nie jest pewniak a one rzadko wchodzą w takiej sytuacji, złośliwość rzeczy martwych

1

@tbas ta akcja plus ta z Spartakiem Moskwa w narożniku pokazuje jego klasę. Mam wrażenie, że i tak jest jednym z najbardziej niedocenianych pilkarzy

0

@Kamil689 i żużel

1

@fantom102 już samo to że nie trafiła do niego rok temu to trochę xd

0

@Criss18Barca Emil to jest w takim gazie że wszędzie może zrobić maxa :P

0

@Criss18Barca a co z Laguta? Gdzieś mi mignął nagłówek że w Anglii miał wypadek. Bez Taia i z takim Janowskim i Bewley to Torun ma szansę, jak Emil znowu zrobi full

1

@HighestInTheRoom gnojenie Lewandowskiego? Przez ostatnie 10 lat o nim złego słowa nie można powiedzieć, bo to bohater narodowy. Nikt nie mógł publicznie złego słowa na niego powiedzieć

0

@GeneralXavi jakiś argument, że Xavi jest lepszy niż Setien. Liga to zasługa ter Stegena, gra była gorsza niż za Setiena

1

Setien gorszy od Xaviego nie był także może warto to przemyśleć

12

Że ludziom chce się komentować jeszcze te błędy sędziów w La Liga. Nie ma znaczenia czy gra Real, czy Barcelona czy Girona czy Eibar to sędziowie się tam mylą bo są beznadziejni

0

Stwarzaliśmy okazję, dominowaliśmy, trawa była za wysoka i sucha, rywal przeszkadzał....co dziś wymyśli masz trener?

4

Zaczynam się obawiać o to wyjście z grupy LM

9

Xavi to musi pomnik postawić ter Stegenowi za tą ligę rok temu. Cały czas gramy taką padake tylko Niemiec ratował wyniki

7

Gundogan niech opuszcza wszystkie treningi i odprawy meczowe bo jako jedyny wychodzi na pozycję i się pokazuje do gry. I de Jong jako jedyny próbuje czasami zagrać do niego

4

Xavi gdyby miał takie trio Messi-Suarez-Neymar i tak by posadził jednego z nich na rzecz 4-4-2

2

@ZwyklyKibicBarcy04 przecież chłop tydzien temu zagrał ostatni mecz xd

1

@Rastafarnianin szkoda, że przez ostatnie 2-3 sezony u nas wiele bramek zawinił

0

@Esteban_ ciekawe dlaczego

1

@qbuteq wyjście z drugiego miejsca to będzie również wielką kompromitacja

0

@VegetaPolska lomacz jest beznadziejny, znacznie gorszy od Drzyzgi a ludzie jego woleli od Fabiana

0

@BoreekxD nie no są słabi xd

2

@Kapitan hawk ja to mam duże wątpliwości by nasi sobie poradzili z publiką w Belgradzie:D

1

@Emhyr no Gravenbercha też bardzo chcieli i widać jak im potrzebny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?