FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@escarabajo a ja marzę by przegrali
0
@dAvi_2 ktokolwiek nie wygra w tym roku ZP to będzie duża niesprawiedliwośc
1
@Kengo ktoś wie jaki to był mecz i jaka była podstawowa 11?
1
@Michu94 i od razu od dechy do dechy przez 5meczy i znowu kontuzja
1
@tristan87 tylko by nie było tak że im zależało by został a pójdzie w odstawkę
2
@barcelonaLM Giba i długo długo nic, mówię od lat 2000 kiedy kojarzę
2
@Ojciec5tkidzieci ona jest z tych co mama Rublesa....nikt by za nią nie płakał oprócz najbliższych
0
@shvead20 jeśli to ostatni mecz to bym wypłacał, to nie jest pewniak a one rzadko wchodzą w takiej sytuacji, złośliwość rzeczy martwych
1
@tbas ta akcja plus ta z Spartakiem Moskwa w narożniku pokazuje jego klasę. Mam wrażenie, że i tak jest jednym z najbardziej niedocenianych pilkarzy
0
@Kamil689 i żużel
1
@fantom102 już samo to że nie trafiła do niego rok temu to trochę xd
0
@Criss18Barca Emil to jest w takim gazie że wszędzie może zrobić maxa :P
0
@Criss18Barca a co z Laguta? Gdzieś mi mignął nagłówek że w Anglii miał wypadek. Bez Taia i z takim Janowskim i Bewley to Torun ma szansę, jak Emil znowu zrobi full
1
@HighestInTheRoom gnojenie Lewandowskiego? Przez ostatnie 10 lat o nim złego słowa nie można powiedzieć, bo to bohater narodowy. Nikt nie mógł publicznie złego słowa na niego powiedzieć
0
@GeneralXavi jakiś argument, że Xavi jest lepszy niż Setien. Liga to zasługa ter Stegena, gra była gorsza niż za Setiena
1
Setien gorszy od Xaviego nie był także może warto to przemyśleć
12
Że ludziom chce się komentować jeszcze te błędy sędziów w La Liga. Nie ma znaczenia czy gra Real, czy Barcelona czy Girona czy Eibar to sędziowie się tam mylą bo są beznadziejni
0
Stwarzaliśmy okazję, dominowaliśmy, trawa była za wysoka i sucha, rywal przeszkadzał....co dziś wymyśli masz trener?
4
Zaczynam się obawiać o to wyjście z grupy LM
9
Xavi to musi pomnik postawić ter Stegenowi za tą ligę rok temu. Cały czas gramy taką padake tylko Niemiec ratował wyniki
7
Gundogan niech opuszcza wszystkie treningi i odprawy meczowe bo jako jedyny wychodzi na pozycję i się pokazuje do gry. I de Jong jako jedyny próbuje czasami zagrać do niego
4
Xavi gdyby miał takie trio Messi-Suarez-Neymar i tak by posadził jednego z nich na rzecz 4-4-2
2
@ZwyklyKibicBarcy04 przecież chłop tydzien temu zagrał ostatni mecz xd
1
@Rastafarnianin szkoda, że przez ostatnie 2-3 sezony u nas wiele bramek zawinił
0
@Esteban_ ciekawe dlaczego
1
@qbuteq wyjście z drugiego miejsca to będzie również wielką kompromitacja
0
@VegetaPolska lomacz jest beznadziejny, znacznie gorszy od Drzyzgi a ludzie jego woleli od Fabiana
0
@BoreekxD nie no są słabi xd
2
@Kapitan hawk ja to mam duże wątpliwości by nasi sobie poradzili z publiką w Belgradzie:D
1
@Emhyr no Gravenbercha też bardzo chcieli i widać jak im potrzebny