FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Wronadlinho nie no Carrasco to 3-4 półki wyżej niż Abde. Abde gdyby nie finanse to by nikt nie myślał by go zostawić
0
@Graves gorszy niż Dembele i Vermaelen na to wychodzi
0
@Encore odpadnięcie w LM to nie było nic istotnego?
0
Xavi jak dalej wystawi 4 pomocników to po prostu trzeba mu powiedzieć bye bye...takiego betonu jeszcze chyba nie widziałem. 3-4 pierwsze mecze mu wyszły z 4 pomocnikami i męczy to dalej, a raczej nas męczy oglądających to
0
@Kidd Lukaku w formie to jest kozak totalny. Za pochettino mógłby się odbudować
1
@MesQueUnClub96 jesli grasz potencjalnie na Alonso i nie strzelisz gola lub nie zanotujesz asysty to znaczy, że ekstraklasa to Twój poziom :P nie trzeba być żadnym Lukebakio
0
@pacior95 ok, daj znać gdy zabłyśniesz na kartach historii
0
@dniel ja to bym marzył o takiej pracy....praca w której nie każdy patrzy na Twoje ręce, w tym przypadku nogi jak w Europie; ciepło, lepszy hajs i grasz w piłkę co jest Twoim hobby....każdy by tak chciał
2
@Nagi jak ja nienawidzę Lewandowskiego to już bez jaj...takie kompilacje to z każdym się zrobi, z Messim tez
0
Jaki mecz polecacie oglądać dziś o 21 z tych eliminacyjnych? Który może być najbardziej wyrównany
0
@koksik2700 nie no ona ta jest absolutny Top
1
Liga Europy witaj i wpierdziel w 1/8
0
Wszyscy tak narzekają na Grabarek że głupio gada itp....ale Tudor też "geniusz" mówisz że Qarabach był trudniejszym rywalem
1
@Bartula Coutinho przychodził za Inieste, wg mnie wtedy to bym genialny ruch, miał wszystko by wypalilo
4
9 piłkarzy Rakowa chyba w własnym polu karnym, 3 Duńczykom i gol
0
@Messibestplayerintheworld coś dziwna ta statystyka. Co to za kluczowe podania jak my 6 okazji nie mieliśmy przez te 2 mecze...
2
Co Lavarini robi z damską drużyna polski w siatkówce to nie mama pytań, gramy jak równy z równym z każdym, kilka lat temu to byle kto nas bil
0
@Culers i co z tego? Xavi to jednak duży beton więc może go wystawić
0
@dAvi_2 poczekajmy aż jakiś zespół będzie chciał grać z nami w piłkę a nie w autobus:P
0
@Rastafarnianin a się skończy Raphinha Lewandowski i 4pomocnikow
4
@SkilledHydra16 ciekawe czy babeczka ma męża i co on na to
0
@BoRoWieC szczerze już wywalone..... Probierz czy Michniewicz gorszy nie będzie
4
Dobra, żarty się skończyły i Xavi powinien dostać jakieś ultimatum. 3 mecze i jak gra i wyniki się nie poprawią to sayonara
1
Lewandowska ma taśmy jak Benzema
3
Koeaman jaki był taki był ale rozwinął potężnie Pedriego. Xavi cofa w rozwoju chyba całą kadrę
1
Byłbym 15cm wyższy to byłby idealnym napastnikiem dla Barcelony z tyloma wrzutkami
1
Jak my mamy zamiar grać taktyka tysiąca wrzutek to trzeba było zostaeic de Jonga, kupić jeszcze Weghorsta i tyle
5
Pedri boże co za człowiek.....i się dziwic że nie ma liczb
1
4 pomocników nic nie daje to co robi Xavi? Byle gdzie byleby upchać tego 5 pomocnika
1
@michal26 jak był w Krakowie to tata z wujkiem często chodzili, a potem często wujek przyjeżdżał i oglądali razem z tatą w Tv czy to ligę czy GP az raz usiadłem z nimi, zobaczyłem najlepsze akcje na YT i tak zostało jakoś