0

No i to jest drużyna a nie te jełopy

0

Widziałem tu wiele obrońców Kaczmarka....ale dziś chłop przechodzi samego siebie. Najlepszy zawodnik Włochów

1

Niech ten Kaczmarek od razu schodzi. Żal patrzeć

0

Niemożliwe, że z tak słabym Kaczmarkiem wygrywamy

1

Dobra Grbic dawaj Leona na atak bo Kaczmarek to jest żałosny

0

Riad jest szybszy niż Araujo chyba. Szkoda że tak łatwo go oddaliśmy

1

Bardzo chętnie zobaczę udany występ tego Riada. Chłop miał potencjał, ale nie dostał szansy

1

@MesQueUnClub96 oczywiście, że Torres. Lewandowski w obecnej formie to nawet nie jest piłkarz

0

Lewandowski chyba tańczy z Anką i Xavim w trójkącie że ten ciągle gra

1

@KrwawiaceoczyVEB oby Lewandowski zaczął na ławce i będzie dobrze. Z Betisem nie ma co gra w 10

0

Jakbyście mieli porównać naszą pierwszą 6 i 6 Włochów to jak to widzicie? Atak wydaje mi się na remis, może Kaczmarek lepszy ze względu na doświadczenie do Romano; libero to Włoski kilka klas lepszy; środek nasz zdecydowanie lepszy; Gianelli lepszy niż Janusz; no i nasi lepsze przyjęcie. Za naszym też głębia składu przemawia

0

@takisobiektos no nie było, jakby takie coś było gwizdanie to sędzia by gwizdka z ust nie wyjmował

0

United stwarza jakieś okazję? Ma szanse coś strzelic?

0

@Emhyr oj Sancho pod wodzą dobrego trenera to może być kawał grajka.

0

Urszula Radwańska zawalczy w Fame MMA. Ostatnio powiedziała, że nie ma szans jej tam zobaczyc, a jak ktoś tak mówi to raczej się tam pojawia

4

Widzę, że Lewandowskiego każda gazeta widzi i zapewne wyjdzie bo Xavi nie ma jaj by kogoś takiego a posadzić na ławie. Szkoda, że patrzy na nazwisko a nie formę.

0

@Gaucho no ale jak spokojnie? Z Betisem, jednym z 4-5 najgroźniejszym rywali w lidze chyba powinni grać najlepsi.

2

@Gaucho Yamal jest lepszy niż Raphinha więc na Betis on powinien wejść. Raphinha na LM

0

@FcPortoFan1999 kadra jest za Włochami? Nigdy w życiu

2

@Barcasub super. Ja umiem lepiej po polsku i co?

3

@Compadre sędziowie tym bardziej :P

27

@barcanawieki tymczasem Dembele: "ebebebebe"

0

@Cule1234 w finale trzeba ich rozwalić bo sędziowie zrobią wszystko by wygrali

2

@Comentateiro w maksymalnie w jednym powinien zacząć od początku i od tego bym zaczął by grali zawodnicy w formie a nie nazwiska

0

@Piorun to jest skandal, że sędzia tego nie sprawdziła. Też znak że w finale trzeba być zdecydowanie lepszym niż Włosi bo sędziowie mogą im pomagac

1

Brizzard najlepszy zawodnik Włochów

0

Ngapeth jaki jest taki jest ale czysto sportowo to chyba najlepszy siatkarz ostatniej dekady. Może ten sam poziom co Juantorena. Wolę takich zawodników co mają wszystko wyborne niż Leona u którego jednak przyjęcie mocno kuleje

2

W sobotę to jakiś kosmos w sporcie. Barcelona, derby Mediolanu, siatkówka, GP w żużlu i jeszcze rugby

0

@TheNekro94 Włosi poza zasięgiem? Poza Michieletto, Giannellim i libero to tam średnio jest

0

Zatorski znowu pokazuje swoje umiejętności

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?