FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i to jest drużyna a nie te jełopy
0
Widziałem tu wiele obrońców Kaczmarka....ale dziś chłop przechodzi samego siebie. Najlepszy zawodnik Włochów
1
Niech ten Kaczmarek od razu schodzi. Żal patrzeć
0
Niemożliwe, że z tak słabym Kaczmarkiem wygrywamy
1
Dobra Grbic dawaj Leona na atak bo Kaczmarek to jest żałosny
0
Riad jest szybszy niż Araujo chyba. Szkoda że tak łatwo go oddaliśmy
1
Bardzo chętnie zobaczę udany występ tego Riada. Chłop miał potencjał, ale nie dostał szansy
1
@MesQueUnClub96 oczywiście, że Torres. Lewandowski w obecnej formie to nawet nie jest piłkarz
0
Lewandowski chyba tańczy z Anką i Xavim w trójkącie że ten ciągle gra
1
@KrwawiaceoczyVEB oby Lewandowski zaczął na ławce i będzie dobrze. Z Betisem nie ma co gra w 10
0
Jakbyście mieli porównać naszą pierwszą 6 i 6 Włochów to jak to widzicie? Atak wydaje mi się na remis, może Kaczmarek lepszy ze względu na doświadczenie do Romano; libero to Włoski kilka klas lepszy; środek nasz zdecydowanie lepszy; Gianelli lepszy niż Janusz; no i nasi lepsze przyjęcie. Za naszym też głębia składu przemawia
0
@takisobiektos no nie było, jakby takie coś było gwizdanie to sędzia by gwizdka z ust nie wyjmował
0
United stwarza jakieś okazję? Ma szanse coś strzelic?
0
@Emhyr oj Sancho pod wodzą dobrego trenera to może być kawał grajka.
0
Urszula Radwańska zawalczy w Fame MMA. Ostatnio powiedziała, że nie ma szans jej tam zobaczyc, a jak ktoś tak mówi to raczej się tam pojawia
4
Widzę, że Lewandowskiego każda gazeta widzi i zapewne wyjdzie bo Xavi nie ma jaj by kogoś takiego a posadzić na ławie. Szkoda, że patrzy na nazwisko a nie formę.
0
@Gaucho no ale jak spokojnie? Z Betisem, jednym z 4-5 najgroźniejszym rywali w lidze chyba powinni grać najlepsi.
2
@Gaucho Yamal jest lepszy niż Raphinha więc na Betis on powinien wejść. Raphinha na LM
0
@FcPortoFan1999 kadra jest za Włochami? Nigdy w życiu
2
@Barcasub super. Ja umiem lepiej po polsku i co?
3
@Compadre sędziowie tym bardziej :P
27
@barcanawieki tymczasem Dembele: "ebebebebe"
0
@Cule1234 w finale trzeba ich rozwalić bo sędziowie zrobią wszystko by wygrali
2
@Comentateiro w maksymalnie w jednym powinien zacząć od początku i od tego bym zaczął by grali zawodnicy w formie a nie nazwiska
0
@Piorun to jest skandal, że sędzia tego nie sprawdziła. Też znak że w finale trzeba być zdecydowanie lepszym niż Włosi bo sędziowie mogą im pomagac
1
Brizzard najlepszy zawodnik Włochów
0
Ngapeth jaki jest taki jest ale czysto sportowo to chyba najlepszy siatkarz ostatniej dekady. Może ten sam poziom co Juantorena. Wolę takich zawodników co mają wszystko wyborne niż Leona u którego jednak przyjęcie mocno kuleje
2
W sobotę to jakiś kosmos w sporcie. Barcelona, derby Mediolanu, siatkówka, GP w żużlu i jeszcze rugby
0
@TheNekro94 Włosi poza zasięgiem? Poza Michieletto, Giannellim i libero to tam średnio jest
0
Zatorski znowu pokazuje swoje umiejętności