0

@Matt_i1992 ale były mecze gdzie nie grał Rodri i tak samo to wyglądało

1

@LukaszFan bez klasycznego. City pokazało że można grać pomocą Silva-De Bruyne- Gundogan i dominować wszystkich

11

@agaFCB pomoc Pedri-Gundogan-de Jong ma potencjał by być najlepszą na świecie

5

Wybór Zatorskiego na MVP to jakiś żart. Z zawodników którzy grali duzo w tym turnieju finałowym to Zatorski był ostatni który na to zasługiwał. Kaczmarek, Bieniek, Kochanowski, Śliwka, Leon czy nawet Janusz bardziej zasługiwali. Co to jest za libero jak broni 2 akcje na seta i to sytuacyjne. On to nawet w top 5 libero tego turnieju nie byl

0

@Barcasub to tak jak Zatorski

0

Fajnie by było gdyby Grbic dał szansę Popiwczakowi. Zatorski obroni 1-2 piłki na seta

0

Szkoda, że my od 3-4 lat zawsze skaczemy do sytuacyjnej piłki rywali co strasznie ułatwia im zadanie. ZAKSA pokazuje jak ważne jest czasami odpuszczenie bloku

0

W sumie ciekawe jakie to uczucie gdy piłka leci na Ciebie 133km/h, chciałbym tego kiedyś spróbować xd

0

@LioMessi10 polityka .....

1

Pierwsza zagrywką i Zatorski już daje "popis"

0

@dreed93 no to co? Dalej top. A Kaczmarek takim Topem nie jest

0

@dreed93 że Anderson jest lepszy od Kaczmarka? Trzeba nie oglądać siatkówki by uważać Polaka za lepszego. Anderson to jest top 5 zawodników ostatniej dekady chyba, przynajmniej wg mnie

1

Kurcze czym bliżej tego meczu z USA coraz bardziej się obawiam. Niestety ale na pozycji atakującego, rozgrywającego i libero Amerykanie są znacznie lepsi od nas. Na środku my mamy przewage, aczkolwiek Smith to Top i przyjmujących mamy lepszych. Za nami równie szeroka kadra.

2

@Encore oby znowu dały spektakl. Nasz mecz z nimi w 2018 to chyba najlepszy mecz siatkówki jaki widziałem

0

@BoreekxD ja bym stawiał na USA. Pozycjami jednak z nami wygrywają

2

Co Amerykanie dziś robią z Włochami. Kosmiczny poziom.

1

@QuaReL na Polsacie Sport również

5

Ta drużyna jest niemożliwa, gra taki koncert 3,5roku by na IO wyglądać jak juniorzy i ten cykl się ciągle powtarza

3

Bieniek Top

1

@Encore Brazylia, Argentyna, Włochy, Japonia, USA, Francja mają napewno lepszych

4

Ależ Zatorski blado wygląda na tle innych libero

1

@TR3YWAY by innym nie było przykro

1

Wkurza mnie to, że taki Kaczmarek nigdy z sytuacyjnej piłki nie zaatakuje....przebije dwiema rękami i elo

0

Mieć dwóch takich środkowych jak Bieniek i Kochanowski, którzy co mecz spokojnie po 3-4 asy mogą zrobić to marzenie

0

@Encore brakuje tylko Smitha i Shoji. O ile Smith jest wybitny, ale i my mamy wybitnych środkowych tak libero bym chętnie od Amerykańców wziął

0

Myślicie, że przyjęcie Messiego, a przez to pewnie kolejnych gwaizd do MLS sprawi, że oglądalność tej na tyle wzrośnie by mogla konkurować z NHL czy NBA? O NFL raczej nie ma co myśleć

0

@Jakub111 myślę że nikt nie ogląda ani jednej ani drugiej na tyle duże by ocenic. Oglądałem MLS jakieś 4-5 lat temu gdy leciał na Eurosport i naprawdę tam poziom był wysoki, myślę że w Europie w top 10 lig na spokojnie by byly

0

@priest9999 rzygać się chce jak się widzi jego grę, ale w niektórych meczach mu wszystkie przejdą

1

@MesQueUnClub96 Curry, potem Giannis i Embiid

0

Ja nie rozumiem tego Śliwki i Zatorskiego. Popiwczak w lidze się prezentował lepiej, ale Grbic jest trochę zaślepiony w swój skład z ZAKSY

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?