0

@Encore o tym pisałem. Grbic ściągnął wszystkich tylko nie Leona a wcale nie gra lepiej. Pupilek, musiałby zepsuć 10 piłek pod rząd i wtedy by go może zmienił na 3 akcje

1

Lomacz co ty robisz xd

0

@ro3ak jeszcze odpoczywa po sezonie klubowym

0

@Encore wygrać to znaczy być pierwszym :D

0

@Encore ale odkąd jest w kadrze nic nie wygraliśmy i to wg mnie nie jest przypadek. Grbic go nie zdejmie bo to słabo ściągnąć teoretycznie największą gwiazdę. A przyjęciem więcej traci niż zyskuje atakiem i zagrywką

0

@Encore teraz jest w Perugii która ściąga kogo chce i nic nie mogą wygrać. Dla mnie strasznie przereklamowany

0

Leon w zenicie był robiony na Boga siatkówki. Ale dlatego bo miał takich partnerów. W Perugii zawodzi i w kadrze też. Z słabymi Niemcami chyba już 5x zablokowany

0

@Essos ostatnio coś czytałem że Newcastle ma ogólnie 80mln na transfery mimo szejka i całą kwotę przeznaczyli by na jeden transfer?

2

@Zoker rok bez tostów? Ty chory......

0

@barcelonaLM "kto by pomyślał dzisiaj, że to mogą przegrać"- w zasadzie każdy kto śledzi to cos w ich wykonaniu xd

2

Szkoda tylko, że jak będzie mecz na narodowym Polska vs jakies San Marino czy wyspy Owcze to i tak przyjdzie cały stadion....na trybuny to ludzi z więzień w całym kraju powinni wpuszczać jako tortury

0

Hahahaha jazda, niech to cos dalej będzie w Polsce sportem narodowym....chyba sportem śmiechu

1

@Rust_Cohle wg mnie najpiękniejsza bramka. Lepsza niz indywidualna akcja czy strzał z 30m

0

@Encore kiedy Ci menedżerowie się nauczą, że te "super teamy" to same nie wypaly:D

8

Morata to fenomen. Ciągle gra w kadrze, kluby płaciły za nie miliony, a nie jest szybki by uciec rywalowi; nie jest silny by zastawić piłkę; nie ma techniki wybitnej by grać super kombinacyjnie; skuteczność też często szwankuje

1

@Kgorecki2500 chipsy paprykowe i chrupki orzechowe

0

Kielce ta końcówką nie zasłużyli trochę na ewentualną wygraną. Zagrali jak juniorzy

1

Ależ Kielce teraz zawala ten mevz

3

Wolf to jak tryb Omeyer czy inny Landin

0

Czy podkoszulki polo są teraz jakoś bardzo w modzie? Chce sobie kupić na Zalando jakieś i co drugi to właśnie polon

0

@Culer_1906 plan C to chyba do rezerw. Lepiej nie kupować nikogo niż takich piłkarzy jak Guido czy swego czasu Boateng czy Murillo

1

@BorzyKrzys przeraża jakie to może skutki mieć, ale chciałby takie coś człowiek zobaczyć na żywo

0

@Messibestplayerintheworld Alonso to chyba ta nota to po dodaniu wszystkich jego ocen, a nie średnia

1

Moryto xddd.


0

Ręczni to byli ostatni którzy nas nie kompromitują w Europie, nie ma co tego nazywać kompromitacją, ale olbrzymim rozczarowaniem już tak

0

No to nieźle rzucają

1

Co się stało w meczu LM piłki ręcznej? Przełączyłem na 2minuty i nagle takie zamieszanie

0

@Jarema2000 a już prowadzili 3, jak nie 4 bramkami

0

@Macio93 Barcelona powinna wygrać na luzie. W meczu PSG vs Vive szykuję się dużo więcej emocji

0

@Deviler ściągaliśmy wiele PO młodych z nadzieją że się rozwiną i nic z tego. Może warto zainwestować w gościa który już jest w topce nawet pomimo wieku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?