0

@Bagsik88 aaaaa czyli trofeum całej drużyny decyduje który napastnik jest lepszy. W tym roku szczerze to ani jeden ani drugi

0

@Cule1234 dziwne że jest Semeniuk, a nie ma Leona. Obaj skończyli sezon w tym samym momencie, dawno temu :P trochę niesprawiedliwe że Leon jest traktowany jak gwiazdeczka. Jak gra słabo to też Grbix nie ma jaj by go ściągnąć

0

@Bagsik88 ja mówię o występie jednego zawodnika w lidze angielskiej. Messi ok, ale Lewandowski nie był lepszy

1

@Bagsik88 tak? To niby jaki lepszy?

3

@mekston dokładnie taka kolejność. Suarez w sezonie 13/14 to był indywidualnie najlepszy występ w historii najlepszej ligi świata.

1

@damianfcb105 vini jak dostanie ZP to zmieni jej kolor

0

@RAUL_GONZALES_7 nie pamiętam całej kariery Carlosa, ale chyba był znacznie lepszy w obronie. Alba jednak w obronie już od 3-4 lat jest wartością ujemną

2

@Rewolucja123 oczywiste że tryplet. Każda inna odpowiedź jest głupia na stronie o Barcelonie

0

@cules100pro nie mówię by sprzedać, ale ostatnio to piłkarsko Gavi nic nie daje

0

@bartekvisca masz inną skalę wymagań dla Lewandowskiego czy no name

2

@Poro6niec oglądałeś mecze przez ostatnie 3-4 miesiące czy tylko wyniki i strzelców widziałeś? Chłop był na tym samym poziomie co Fati cze Ferran. Tak, oczekuje że taki napastnik mając tyle okazji z Bayernem nie obsra się metr przed kiblem i min jednego gola strzelił, a powinien 2 by nikt nie miał pretensji

2

@Poro6niec 6,5. Ściągamy podobno najlepszego napastnika na świecie a w najważniejszym meczu z Bayernem gdzie powinien mieć 3-4 gole nie ma żadnego. Do tego od stycznia do kwietnia to była parodia piłkarza. Może i czasami strzelił gola, ale to było drewno. Piłka się odbijała jak od sęka, obrońcy przepychali go jak chceli. Dla mnie od zawodnika za 50mln wymagań trochę więcej

5

@dAvi_2 nie wyjdziemy z niej

0

@Poro6niec ogólnie u nas podań prostopadłych jest....nie ma ich

5

Tez tak macie że chcecie coś napisać w tej sprawie ale boicie się że nie dostaniecie bana za rasizm?

1

@Gaz no ale o co chodzi? Przeprowadził genialną akcję to co w tym złego?

6

Tak to jest skoro bardziej się skupia na faulach i prowokacjach niż na grze. Od kilku tygodni/miesięcy zapomniał co to gra w piłkę

0

@GadulkiGembulki_FCB nie, kto wtedy gdy któryś doznaje kontuzji? Garcia czy Alonso? Xd

0

@Sulimo bo nie odgwizdał ewidentnego karniaka. A w Polsce jest uważany za top 1 w historii a już zawalił wiele meczy

0

@Keriox akurat jednego co nie można mu zarzucić to tego że wziął się za grę. Chłop jest w top 5-10 piłkarzy na świecie

8

Miranda to jakieś IQ minus 1000. Za takie faule to powinny być wykluczenia na 6msc. Ale też Manzano to ślepy i głupi że nie zobaczył od razu czerwonej kartki

1

@VanBest lepiej zadzwonić przed wyjazdem albo kupić online i dać odbiór osobisty.

1

@kulek22 przynajmniej szczery był

4

@Compadre 4tyg temu faworytem była ZAKSA, po finale mistrzostw Polski Jastrzębski wyrósł na faworyta

6

ZAKSA vs Jastrzębski to jakiś kosmos emocjonalny

0

@Xxxbarca4ever Kaczmarek jest słabym atakującym. Ja nie ma do tego wątpliwości

2

ZAKSA 2-1 będzie prowadzić. Rozbiła ich w trzecim secie. Nic tylko się cieszyć, że mamy tak potężne drużyny

2

Kaczmarek zmienia klub na Jastrzębski, jest ich najlepszym zawodnikiem

2

To jest niemożliwe, że ZAKSA wygrała niemal wszystko przez ostatnie 2 lata z tak słabym atakującym jak Kaczmarek.

1

Wygrane mistrzostwo a i tak nikogo młodego. Ciekawe gdyby van Gaal tak zrobił z Xavim 20 lat temu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?