FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 aaaaa czyli trofeum całej drużyny decyduje który napastnik jest lepszy. W tym roku szczerze to ani jeden ani drugi
0
@Cule1234 dziwne że jest Semeniuk, a nie ma Leona. Obaj skończyli sezon w tym samym momencie, dawno temu :P trochę niesprawiedliwe że Leon jest traktowany jak gwiazdeczka. Jak gra słabo to też Grbix nie ma jaj by go ściągnąć
0
@Bagsik88 ja mówię o występie jednego zawodnika w lidze angielskiej. Messi ok, ale Lewandowski nie był lepszy
1
@Bagsik88 tak? To niby jaki lepszy?
3
@mekston dokładnie taka kolejność. Suarez w sezonie 13/14 to był indywidualnie najlepszy występ w historii najlepszej ligi świata.
1
@damianfcb105 vini jak dostanie ZP to zmieni jej kolor
0
@RAUL_GONZALES_7 nie pamiętam całej kariery Carlosa, ale chyba był znacznie lepszy w obronie. Alba jednak w obronie już od 3-4 lat jest wartością ujemną
2
@Rewolucja123 oczywiste że tryplet. Każda inna odpowiedź jest głupia na stronie o Barcelonie
0
@cules100pro nie mówię by sprzedać, ale ostatnio to piłkarsko Gavi nic nie daje
0
@bartekvisca masz inną skalę wymagań dla Lewandowskiego czy no name
2
@Poro6niec oglądałeś mecze przez ostatnie 3-4 miesiące czy tylko wyniki i strzelców widziałeś? Chłop był na tym samym poziomie co Fati cze Ferran. Tak, oczekuje że taki napastnik mając tyle okazji z Bayernem nie obsra się metr przed kiblem i min jednego gola strzelił, a powinien 2 by nikt nie miał pretensji
2
@Poro6niec 6,5. Ściągamy podobno najlepszego napastnika na świecie a w najważniejszym meczu z Bayernem gdzie powinien mieć 3-4 gole nie ma żadnego. Do tego od stycznia do kwietnia to była parodia piłkarza. Może i czasami strzelił gola, ale to było drewno. Piłka się odbijała jak od sęka, obrońcy przepychali go jak chceli. Dla mnie od zawodnika za 50mln wymagań trochę więcej
5
@dAvi_2 nie wyjdziemy z niej
0
@Poro6niec ogólnie u nas podań prostopadłych jest....nie ma ich
5
Tez tak macie że chcecie coś napisać w tej sprawie ale boicie się że nie dostaniecie bana za rasizm?
1
@Gaz no ale o co chodzi? Przeprowadził genialną akcję to co w tym złego?
6
Tak to jest skoro bardziej się skupia na faulach i prowokacjach niż na grze. Od kilku tygodni/miesięcy zapomniał co to gra w piłkę
0
@GadulkiGembulki_FCB nie, kto wtedy gdy któryś doznaje kontuzji? Garcia czy Alonso? Xd
0
@Sulimo bo nie odgwizdał ewidentnego karniaka. A w Polsce jest uważany za top 1 w historii a już zawalił wiele meczy
0
@Keriox akurat jednego co nie można mu zarzucić to tego że wziął się za grę. Chłop jest w top 5-10 piłkarzy na świecie
8
Miranda to jakieś IQ minus 1000. Za takie faule to powinny być wykluczenia na 6msc. Ale też Manzano to ślepy i głupi że nie zobaczył od razu czerwonej kartki
1
@VanBest lepiej zadzwonić przed wyjazdem albo kupić online i dać odbiór osobisty.
1
@kulek22 przynajmniej szczery był
4
@Compadre 4tyg temu faworytem była ZAKSA, po finale mistrzostw Polski Jastrzębski wyrósł na faworyta
6
ZAKSA vs Jastrzębski to jakiś kosmos emocjonalny
0
@Xxxbarca4ever Kaczmarek jest słabym atakującym. Ja nie ma do tego wątpliwości
2
ZAKSA 2-1 będzie prowadzić. Rozbiła ich w trzecim secie. Nic tylko się cieszyć, że mamy tak potężne drużyny
2
Kaczmarek zmienia klub na Jastrzębski, jest ich najlepszym zawodnikiem
2
To jest niemożliwe, że ZAKSA wygrała niemal wszystko przez ostatnie 2 lata z tak słabym atakującym jak Kaczmarek.
1
Wygrane mistrzostwo a i tak nikogo młodego. Ciekawe gdyby van Gaal tak zrobił z Xavim 20 lat temu