2

@tristan87 nie mówię że chce, ale wkurza mnie to jak tu Neymar jest traktowany. Prawie jak Figo.

4

@Kamiloza91 bo to wielki piłkarz któremu Barcelona wiele zawdzięcza. A kibice chyba zapomnieli o tym

0

@sidi12843 i to pewnie wszystko przez niego

0

@Emhyr i pewnie by tam grał genialnie, nie zdziwiłbym się.

3

@kuz sztab szkoleniowy niech coś pokaże że potrafi zrobić z obecną kadrą, a nie że piłkarze kopia gorzej niż w ekstraklasie

7

@matirix20 kac morderca nie ma serca i chłopak zwymiotował

2

@barcanawieki nie powinno być żadnych warunków poza pewnością że La Liga się zgodzi, ale ten warunek powinien być przy każdym warunku. Żadnego żądania numeru

0

@takisobiektos no większego betonu niż Xavi to nie ma. Pioli już jednak coś osiągnął jako trener. Tym bardziej w tym sezonie już półfinał LM ma

1

@Compadre najładniejsza od weekendowego meczu Barcelony vs Betis

1

@FcPortoFan1999 szok. Zwycięstwo JSW jeszcze by szokiem nie było ale rozmiar i poziom jaki dzielił oba zespoły to już tak

1

@Bartula wrzucasz do nas Viniciusa, de Bruyne i wyglądają cienko

2

@Emhyr czyli jednak nie chcemy wyjść z bagna

0

@Explode przyjście Messiego podniesie finanse? Ciekawe

0

@VbamboeB no cóż, za darmo nie grał a widział że doić Bartomeu można. Dostawał zdecydowanie za wysokie pensję

1

@Przemek2323 trzeba być trochę głupim by wierzyć i chcieć jego powrotu. Piękna historia z sentymentem....tylko to ten sentyment w dużym stopniu doprowadził tu gdzie jesteśmy

2

@Katalonbar wątpię że z Xavim na ławce i tam wyjdziemy z grupy

0

@Hubertusk jakoś nie rozumiałem zachwytu nad nim ale w takiej sytuacji to Alemany Top

3

@Poro6niec plus brak rozwoju drużyny i ciągle stawianie Busquetsa za kluczowego piłkarza w przyszłym sezonie

0

@Xxxbarca4ever nie no Śliwka wygląda bardzo słabo. A co do ławki to Hubert tak, ale ja bym na Zalinskiego czy Klutha nie liczył

0

@Xxxbarca4ever jedyna szansa JSW to ławka, ale ławką można wygrać wiele meczy w fazie zasadzniczej, w PO max jeden mecz. w ZAKSIE co prawda Śliwka ostatnio bez formy, ale Bednorz i Smith co robią to głowa mała

1

@kulka Messi nie przyjdzie i całe szczęscie

1

już dziś Jastrzębski podejmuje ZAKSĘ w pierwszym meczu finału mistrzostw Polski. Piękny finał cudownego sezonu dla klubowej siatkówki Polski. Najpierw finały MP, a potem final LM. Wg mnie faworytem jest ZAKSA, o MP stawiam 3-1 w całej rywalizacji, a w finalem LM też 3-1

0

@TR3YWAY ciężko w tej bezjajecznej drużynie nie być najlepszym zawodnikiem ofensywy. Wrzucasz tam Grosickiego i robi więcej

0

@Deathwing112 to już nie ten LBJ co kiedyś i nie będzie robił 40/15/10 co mecz

1

@Sysia11 przyjemnie się ogląda Koguty bo zawsze pada dużo bramek :D

0

No i spalony słuszny

2

Prędzej wycisnę 300na klatę niż Busquets uderzy z dystansu

0

Czy jest jakikolwiek trener który nauczy ich strzelać z dystansu do cholery .......

8

Fati dziś nie taki tragiczny

0

Nasi piłkarze mają przerąbane z Xavim. Zajeżdża ich potwiernie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?