FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tristan87 nie mówię że chce, ale wkurza mnie to jak tu Neymar jest traktowany. Prawie jak Figo.
4
@Kamiloza91 bo to wielki piłkarz któremu Barcelona wiele zawdzięcza. A kibice chyba zapomnieli o tym
0
@sidi12843 i to pewnie wszystko przez niego
0
@Emhyr i pewnie by tam grał genialnie, nie zdziwiłbym się.
3
@kuz sztab szkoleniowy niech coś pokaże że potrafi zrobić z obecną kadrą, a nie że piłkarze kopia gorzej niż w ekstraklasie
7
@matirix20 kac morderca nie ma serca i chłopak zwymiotował
2
@barcanawieki nie powinno być żadnych warunków poza pewnością że La Liga się zgodzi, ale ten warunek powinien być przy każdym warunku. Żadnego żądania numeru
0
@takisobiektos no większego betonu niż Xavi to nie ma. Pioli już jednak coś osiągnął jako trener. Tym bardziej w tym sezonie już półfinał LM ma
1
@Compadre najładniejsza od weekendowego meczu Barcelony vs Betis
1
@FcPortoFan1999 szok. Zwycięstwo JSW jeszcze by szokiem nie było ale rozmiar i poziom jaki dzielił oba zespoły to już tak
1
@Bartula wrzucasz do nas Viniciusa, de Bruyne i wyglądają cienko
2
@Emhyr czyli jednak nie chcemy wyjść z bagna
0
@Explode przyjście Messiego podniesie finanse? Ciekawe
0
@VbamboeB no cóż, za darmo nie grał a widział że doić Bartomeu można. Dostawał zdecydowanie za wysokie pensję
1
@Przemek2323 trzeba być trochę głupim by wierzyć i chcieć jego powrotu. Piękna historia z sentymentem....tylko to ten sentyment w dużym stopniu doprowadził tu gdzie jesteśmy
2
@Katalonbar wątpię że z Xavim na ławce i tam wyjdziemy z grupy
0
@Hubertusk jakoś nie rozumiałem zachwytu nad nim ale w takiej sytuacji to Alemany Top
3
@Poro6niec plus brak rozwoju drużyny i ciągle stawianie Busquetsa za kluczowego piłkarza w przyszłym sezonie
0
@Xxxbarca4ever nie no Śliwka wygląda bardzo słabo. A co do ławki to Hubert tak, ale ja bym na Zalinskiego czy Klutha nie liczył
0
@Xxxbarca4ever jedyna szansa JSW to ławka, ale ławką można wygrać wiele meczy w fazie zasadzniczej, w PO max jeden mecz. w ZAKSIE co prawda Śliwka ostatnio bez formy, ale Bednorz i Smith co robią to głowa mała
1
@kulka Messi nie przyjdzie i całe szczęscie
1
już dziś Jastrzębski podejmuje ZAKSĘ w pierwszym meczu finału mistrzostw Polski. Piękny finał cudownego sezonu dla klubowej siatkówki Polski. Najpierw finały MP, a potem final LM. Wg mnie faworytem jest ZAKSA, o MP stawiam 3-1 w całej rywalizacji, a w finalem LM też 3-1
0
@TR3YWAY ciężko w tej bezjajecznej drużynie nie być najlepszym zawodnikiem ofensywy. Wrzucasz tam Grosickiego i robi więcej
0
@Deathwing112 to już nie ten LBJ co kiedyś i nie będzie robił 40/15/10 co mecz
1
@Sysia11 przyjemnie się ogląda Koguty bo zawsze pada dużo bramek :D
0
No i spalony słuszny
2
Prędzej wycisnę 300na klatę niż Busquets uderzy z dystansu
0
Czy jest jakikolwiek trener który nauczy ich strzelać z dystansu do cholery .......
8
Fati dziś nie taki tragiczny
0
Nasi piłkarze mają przerąbane z Xavim. Zajeżdża ich potwiernie