1

@partymaker a ja to mam wrażenie, że ten Wembanyama to będzie "lepszy" niż Zion w liczbie opuszczonych meczy. Gość wygląda jak patyk i będą go musieli obudować potężną dawką mięśni a to nie trwa miesiąc

0

@barcanawieki poszedł wtedy do lepszego projektu sportowego i od jego transferu dochodzi dalej w LM niż my.....jak on poszedł za hajsem to co powiedzieć o pewnym Argentynczyku

1

@Messibestplayerintheworld może oddamy im Desta, Alonso i Erica to z 60mln zejdą do 55mln

1

@lucca87 byłem pewny, że mistrzostwo zgarnie ZAKSA więc tersz już nie wiem jak stawiać. Rozum dalej mówi ZAKSA

0

@VanBest kogo chcemy czy uważamy że będzie?

1

@Kidd no wiadomo że o to chodziło, słownik nie pomógł :D

0

Kounde wczoraj też zaimponowal, nawet nie formą co inteligencją, a to nowość jeśli chodzi o połączenie Francuzów i Barcelony. Tam ok 20min zaczął robić wślizg i gdyby nie cofnął nogi to by było na 100% drugie żółtko. Lenglet to by chyba nigdy tak nie zareagował

0

@mrboom nie uważasz, że w wielkich meczach Marciniak wiele razy zawiódł? Jak np Napoli vs Milan

0

@DaPidejpi o Barcelonie tak, o Messim nie bo to nie nasz piłkarz i mnie nie interesuje. O Ter Stegenie się wypowiadam dobrze, o Balde, o Araujo, o Pedrim, o de Jongu, czasem o Kounde, nawet często o Ferranie, ale Ty się przypieprzasz gdy kogoś skrytykuje xd

0

@Sawik_10 ale ja nie mówię o golach. O tym że przez 4msc piłka mu odskakiwa na 3m przy co drugim kontakcie, o tym że nie umiał przepchać żadnego rywala. Nie mówię o liczbach tylko o wizualnym wrażeniu

2

@qbuteq Marciniak jedyne co dźwignął to mundial a i tak popełniał błędy. Ale w Polsce jest robioniony na drugiego Colline

0

@Barca1922 no trzeba być ślepym chyba by powiedzieć, że zagrał dobry sezon.

1

@Messibestplayerintheworld każdy Uncharted warty

0

@626 ale chodzę też o jakieś zasady. Nie możesz zakontraktowac piłkarzy, którzy już tu są, a chcesz dać kosmiczne pieniądze Messiemu?

1

@BartqRKO oby potraktowali go surowo, a nie że gwiazda to dostanie jakąś śmieszną karę.

0

@Pawlak1992 to w sumie jak Messi

1

@MariuszVeB ten Arnau to kolejny Emerson czy Firpo

1

@vangoor bo Xavi będzie grał 97% czasu możliwego trójka Pedri-Gavi-de Jong i pasuje mieć kogoś gdy dostaną kontuzji i z 3tyyg przerwy będzie 4msc.

0

@FcPortoFan1999 po odpadnięciu GSW mocno liczę, że Jimmy Jordan Butler zgarnie mistrzostwo

2

@HavertzKai nam to w zasadzie potrzeba każdego z ofensywy :D

0

@BartqRKO oby odszedł, jak dostał nowy kontrakt to mu się eldorado włączyło i gra jak jakiś junior.

0

@bari_94 Klay dał nadzieję trafiając 300 trójek w zasadniczym, ale w PO może w jednym meczu nie zawiódł.

2

No nie, dziś kończy się dynastia GSW. Bez wątpienia jedna z top3 dynastii w historii tego sportu. Ale kiedyś to się musiało skończyć

0

@RosjaninBut przyjdzie do nas i nie odda zadnego strzału z dystansu, a i pewnie 90% będzie do tyłu lub w bok

0

@Kamiloza91 by agencik Neves i Laporta pod stopą się dogadali

0

@partymaker ja to wiem, ale dużo osób mówiło że już teraz nr 1 kandydat do miśka

4

I tak się kończy mistrzowski sezon Suns. Jacy to oni mieli nie być potężni. Durant kolejny raz udowadnia, że gdyby nie GSW to by tylko marzył o gdzie w finale.

1

@blakkudium ten Bielsa to jeden z najbardziej przereklamowanych trenerów.

1

@MaVii no ale kto wie co by strzeliło Xaviemu.

1

@fart niestety mi bycia fanem GSW trzeba przyznać, że w finale czy to GSW czy LAL są raczej bez szans z Denver/Suns

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?