FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@partymaker a ja to mam wrażenie, że ten Wembanyama to będzie "lepszy" niż Zion w liczbie opuszczonych meczy. Gość wygląda jak patyk i będą go musieli obudować potężną dawką mięśni a to nie trwa miesiąc
0
@barcanawieki poszedł wtedy do lepszego projektu sportowego i od jego transferu dochodzi dalej w LM niż my.....jak on poszedł za hajsem to co powiedzieć o pewnym Argentynczyku
1
@Messibestplayerintheworld może oddamy im Desta, Alonso i Erica to z 60mln zejdą do 55mln
1
@lucca87 byłem pewny, że mistrzostwo zgarnie ZAKSA więc tersz już nie wiem jak stawiać. Rozum dalej mówi ZAKSA
0
@VanBest kogo chcemy czy uważamy że będzie?
1
@Kidd no wiadomo że o to chodziło, słownik nie pomógł :D
0
Kounde wczoraj też zaimponowal, nawet nie formą co inteligencją, a to nowość jeśli chodzi o połączenie Francuzów i Barcelony. Tam ok 20min zaczął robić wślizg i gdyby nie cofnął nogi to by było na 100% drugie żółtko. Lenglet to by chyba nigdy tak nie zareagował
0
@mrboom nie uważasz, że w wielkich meczach Marciniak wiele razy zawiódł? Jak np Napoli vs Milan
0
@DaPidejpi o Barcelonie tak, o Messim nie bo to nie nasz piłkarz i mnie nie interesuje. O Ter Stegenie się wypowiadam dobrze, o Balde, o Araujo, o Pedrim, o de Jongu, czasem o Kounde, nawet często o Ferranie, ale Ty się przypieprzasz gdy kogoś skrytykuje xd
0
@Sawik_10 ale ja nie mówię o golach. O tym że przez 4msc piłka mu odskakiwa na 3m przy co drugim kontakcie, o tym że nie umiał przepchać żadnego rywala. Nie mówię o liczbach tylko o wizualnym wrażeniu
2
@qbuteq Marciniak jedyne co dźwignął to mundial a i tak popełniał błędy. Ale w Polsce jest robioniony na drugiego Colline
0
@Barca1922 no trzeba być ślepym chyba by powiedzieć, że zagrał dobry sezon.
1
@Messibestplayerintheworld każdy Uncharted warty
0
@626 ale chodzę też o jakieś zasady. Nie możesz zakontraktowac piłkarzy, którzy już tu są, a chcesz dać kosmiczne pieniądze Messiemu?
1
@BartqRKO oby potraktowali go surowo, a nie że gwiazda to dostanie jakąś śmieszną karę.
0
@Pawlak1992 to w sumie jak Messi
1
@MariuszVeB ten Arnau to kolejny Emerson czy Firpo
1
@vangoor bo Xavi będzie grał 97% czasu możliwego trójka Pedri-Gavi-de Jong i pasuje mieć kogoś gdy dostaną kontuzji i z 3tyyg przerwy będzie 4msc.
0
@FcPortoFan1999 po odpadnięciu GSW mocno liczę, że Jimmy Jordan Butler zgarnie mistrzostwo
2
@HavertzKai nam to w zasadzie potrzeba każdego z ofensywy :D
0
@BartqRKO oby odszedł, jak dostał nowy kontrakt to mu się eldorado włączyło i gra jak jakiś junior.
0
@bari_94 Klay dał nadzieję trafiając 300 trójek w zasadniczym, ale w PO może w jednym meczu nie zawiódł.
2
No nie, dziś kończy się dynastia GSW. Bez wątpienia jedna z top3 dynastii w historii tego sportu. Ale kiedyś to się musiało skończyć
0
@RosjaninBut przyjdzie do nas i nie odda zadnego strzału z dystansu, a i pewnie 90% będzie do tyłu lub w bok
0
@Kamiloza91 by agencik Neves i Laporta pod stopą się dogadali
0
@partymaker ja to wiem, ale dużo osób mówiło że już teraz nr 1 kandydat do miśka
4
I tak się kończy mistrzowski sezon Suns. Jacy to oni mieli nie być potężni. Durant kolejny raz udowadnia, że gdyby nie GSW to by tylko marzył o gdzie w finale.
1
@blakkudium ten Bielsa to jeden z najbardziej przereklamowanych trenerów.
1
@MaVii no ale kto wie co by strzeliło Xaviemu.
1
@fart niestety mi bycia fanem GSW trzeba przyznać, że w finale czy to GSW czy LAL są raczej bez szans z Denver/Suns