1

@MaVii no ale kto wie co by strzeliło Xaviemu.

1

@fart niestety mi bycia fanem GSW trzeba przyznać, że w finale czy to GSW czy LAL są raczej bez szans z Denver/Suns

3

@zodiak_10 boje się, że z Xavim na ławce gdyby Pique sam nie zakończył karierę to grałby u nas niemal wszystko

2

@Ojciec5tkidzieci to co Węgiel zrobil z nimi finale powinno być zabronione. Taki gwałt....a pewnie za 10dni ZAKSA wygra 3-0 :p

0

@Kengo strasznie niedoceniana rola Deepa.

0

@DaPidejpi no ja to chyba jeden z nielicznych którzy nie chcą jego powrotu i odkąd odszedł nie zacząłem być nagle fanem ligi francuskiej

1

@barcanawieki i teraz nagle dla wielu kibiców Messiego, nie Barcelony został super człowiekiem

14

Miej najszerszą ławkę na świecie i nie rób żadnych zmian. Jak Guardiola przerypie ten półfinał to znowu tylko na własne życzenie. I niestety słowo "znów" jest kluczowe

7

Patrząc tylko na dzisiejszy mecz to faktycznie jesteśmy na podobnym poziomie co City. Obie drużyny podania do tyłu i w bok mają opanowane do perfekcji.

1

Alaba i Rudiger niszczą Haalanda jak każda para obrońców ligi hiszpańskiej niszczy Lewandowskiego od kilku miesiecy

0

No wkoncu Pro wpuścił de Bruyne

8

Ale co wy tu piszecie o jakimś farcie czy dominacji City.....City sobie klepie na środku boiska i nic nie robi. Narazie strasznie zawodzą, albo może po prostu Real gra wyśmienicie

1

I cała akcja zaczęło się od podania Camavingi i wyjście od razu na pozycję.....a u nas takiej akcji to nie ma od kilku lat

0

@Anonymus0608 trzeba być ślepym by uważać że się chłop do czegoś nadaje jeszcze.

1

@ranger3120 a tu bang Real wygrywa 4-1

0

Jaką polecacie pastę/gumę do włosów?

1

@AmigoBlancos tylko dlaczego w rankingu był Lewandowski, który zawiódł na mundialu a nie było Szczęsnego, który jako jeden z nielicznych dobrze się spisał? Bo Lewandowski strzelał dla Bayernu?....no właśnie, Fajdek ma trochę racji

0

@tomek8756 na luzie. Mam 26 lat i rok temu z ciekawości sobie rozwiązałem maturę z 2022 r z matematyki. Dzięki tej tablicy z wzorami itp miałem tylko jedno zamknięte źle

1

Fut champion jest przedłużone? Może się ktoś zorientuje

1

@Khajio gorszy niż Xavi nie byl

0

@Survier niezajechany Gavi poziom de Jonga.....jak uda się ściągnąć za grosze jak Kessie i Alonso to jesteśmy w dużych tarapatach

1

@doc super, kolejne wypożyczenie

0

Zaczynamy sędziowsko dla LAL

0

@Adamski69 mentalność tych zawodników nie pozwoliła wygrać LM

1

@bodzio10 a i tak znając Grbicia na najważniejsze mecze wystawi Leona i Śliwkę

10

@michal26 a gdzie Busquets który jest niezbędny i kluczowy dla tego zespołu

1

@Encore w przyszłym sezonie jak będzie zdrowy może powalczyć o MVP....ale nie powalczy bo zdrowy nie będzie

1

@partymaker Embiid jakby znowu się nie kontuzjowal to może by 76 coś ugrali. Embiid dołącza do tej samej grupy co Paul czy Leonard, że w PO kontuzjowani

0

@partymaker ile z ostatnich transferów za ponad 60mln było tego wartych. Antony był wart 80? Nunez był wart 90? Mudryk był wart 90?

0

@Transu96 za tego bezużytecznego typa możemy dostać 60mln. Tak, jest słaby w tym sezonie ale każdy się jaki to był i dalej jest potencjał. Zagrasz rok dobry w Benfice i już trafiasz do Liverpoolu za 100mln i jeżeli za Fatiego nie otrzymamy 60mln to znaczy że zarząd nie umie nikogo porządnie sprzedać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?