FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MaVii no ale kto wie co by strzeliło Xaviemu.
1
@fart niestety mi bycia fanem GSW trzeba przyznać, że w finale czy to GSW czy LAL są raczej bez szans z Denver/Suns
3
@zodiak_10 boje się, że z Xavim na ławce gdyby Pique sam nie zakończył karierę to grałby u nas niemal wszystko
2
@Ojciec5tkidzieci to co Węgiel zrobil z nimi finale powinno być zabronione. Taki gwałt....a pewnie za 10dni ZAKSA wygra 3-0 :p
0
@Kengo strasznie niedoceniana rola Deepa.
0
@DaPidejpi no ja to chyba jeden z nielicznych którzy nie chcą jego powrotu i odkąd odszedł nie zacząłem być nagle fanem ligi francuskiej
1
@barcanawieki i teraz nagle dla wielu kibiców Messiego, nie Barcelony został super człowiekiem
14
Miej najszerszą ławkę na świecie i nie rób żadnych zmian. Jak Guardiola przerypie ten półfinał to znowu tylko na własne życzenie. I niestety słowo "znów" jest kluczowe
7
Patrząc tylko na dzisiejszy mecz to faktycznie jesteśmy na podobnym poziomie co City. Obie drużyny podania do tyłu i w bok mają opanowane do perfekcji.
1
Alaba i Rudiger niszczą Haalanda jak każda para obrońców ligi hiszpańskiej niszczy Lewandowskiego od kilku miesiecy
0
No wkoncu Pro wpuścił de Bruyne
8
Ale co wy tu piszecie o jakimś farcie czy dominacji City.....City sobie klepie na środku boiska i nic nie robi. Narazie strasznie zawodzą, albo może po prostu Real gra wyśmienicie
1
I cała akcja zaczęło się od podania Camavingi i wyjście od razu na pozycję.....a u nas takiej akcji to nie ma od kilku lat
0
@Anonymus0608 trzeba być ślepym by uważać że się chłop do czegoś nadaje jeszcze.
1
@ranger3120 a tu bang Real wygrywa 4-1
0
Jaką polecacie pastę/gumę do włosów?
1
@AmigoBlancos tylko dlaczego w rankingu był Lewandowski, który zawiódł na mundialu a nie było Szczęsnego, który jako jeden z nielicznych dobrze się spisał? Bo Lewandowski strzelał dla Bayernu?....no właśnie, Fajdek ma trochę racji
0
@tomek8756 na luzie. Mam 26 lat i rok temu z ciekawości sobie rozwiązałem maturę z 2022 r z matematyki. Dzięki tej tablicy z wzorami itp miałem tylko jedno zamknięte źle
1
Fut champion jest przedłużone? Może się ktoś zorientuje
1
@Khajio gorszy niż Xavi nie byl
0
@Survier niezajechany Gavi poziom de Jonga.....jak uda się ściągnąć za grosze jak Kessie i Alonso to jesteśmy w dużych tarapatach
1
@doc super, kolejne wypożyczenie
0
Zaczynamy sędziowsko dla LAL
0
@Adamski69 mentalność tych zawodników nie pozwoliła wygrać LM
1
@bodzio10 a i tak znając Grbicia na najważniejsze mecze wystawi Leona i Śliwkę
10
@michal26 a gdzie Busquets który jest niezbędny i kluczowy dla tego zespołu
1
@Encore w przyszłym sezonie jak będzie zdrowy może powalczyć o MVP....ale nie powalczy bo zdrowy nie będzie
1
@partymaker Embiid jakby znowu się nie kontuzjowal to może by 76 coś ugrali. Embiid dołącza do tej samej grupy co Paul czy Leonard, że w PO kontuzjowani
0
@partymaker ile z ostatnich transferów za ponad 60mln było tego wartych. Antony był wart 80? Nunez był wart 90? Mudryk był wart 90?
0
@Transu96 za tego bezużytecznego typa możemy dostać 60mln. Tak, jest słaby w tym sezonie ale każdy się jaki to był i dalej jest potencjał. Zagrasz rok dobry w Benfice i już trafiasz do Liverpoolu za 100mln i jeżeli za Fatiego nie otrzymamy 60mln to znaczy że zarząd nie umie nikogo porządnie sprzedać