2

Raphinha drybler xd

0

@Fake69 to i tak więcej niż zazwyczaj

2

Czy jest tu ktoś kto regularnie ogląda ekstraklasę albo chodzi na mecze? Tak z ciekawości.

0

I niech ktoś powie, że Xavi ogarnia skład i jest dobrym trenerem. Każdy widzi, że Gavi absolutnie nic nie daje a ten i tak go wystawia. Xavi nie patrzy na formę zawodników tylko na nazwisko

6

@Herato nie no Ronaldo z początku Realu to top 5 piłkarzy w historii, a Norweg to jednak tylko wybitny finisher

0

Właśnie oglądam końcówkę Boston vs 76.....no sędziowie bardziej niż pomóc Bostonowi nie mogli

1

@fart ktoś na Twitterze dobrze napisał. Odpadli Bucks, nie ma Embiida to Boston myślał już o tym z kim się zmierzy finale z zachodu

0

Jak nie lubię Riversa i uważam go za beznadziejnego trenera to trochę szkoda typa, całą wina w PO zawsze spada na niego a najpierw musi radzić sobie z Simmonsem a co roku musi radzić sobie w PO bez Embiida

1

@Marcelinho99 w rewanżu byli tak obsrani, że gdybyśmy wygrali w pierwszym meczu 6-0 to w rewanżu byłoby 7-0

0

@Herato no Bayern zapewnie dalej będzie kontynuowal takie serie

0

@Encore to jest chore.....widziałem ostatnio że Klay-Curry-Green jako trio są na 3miejsxu pod względem wygranych meczy w PO....wiesz może kto jest przed nimi i jaka jest różnica? Trójka z SAS i z Chicago?

2

@cris2706 chłop sobie pojechał na emeryturę a Ty przeżywasz jakby dalej walczył o najwyższe cele.....a i bardzo dobra wzmianka o Messim, przecież o nim tu była mowa

3

@cris2706 mam nadzieję, że jakoś to zniesiesz.

1

@Pawci023x GSW, raczej zabiegają LAL

6

@Emhyr a w czasie meczu podanie z 3m odskakuje na 5m

3

@mekston żadne osiągnięcia w Ligue 1 mnie interesują....sorry ale tam poziom ligi jest komiczny. Nie był wcale najlepszy z Bayernem. Zawsze jak PSG wygrywa to dzięki niemu, a jak przegrywa to wszyscy winni tylko nie on....taka jest tu narracja

10

@mekston jak to jest, że jak Ronaldo miał zajebiste statystyki to "liczby nie grają" ale jak się coś powie na Messiego to każdy wyjeżdża liczbami i wtedy mają znaczenie..... Messi z wielkimi w PSG znika i tylko pseudo fani tego nie widzą

1

@Gracek10 z tego co mi wiadomo to w tej wypowiedzi odnosił się do Messiego, nie do Mbappe

12

@Kondziubarca zanim La Rambla go skrytykuje to trochę gość racji ma....Messi w LM w PSG jest po prostu słaby. Pierwszy mecz z Bayernem to grał jak jak za karę

0

@MrPGG ważne że Lewandowski strzela z Elche i innymi Getafe.

1

@Comentateiro tylko oni mieli problem z Atlanta....co mocni ale wg słabsi niz rok temu. W potencjalnym finale z Miami Butler ich przewiezie :D

1

To jak La Rambla przewiduje półfinały NBA? Co prawda niektóre serie się już zaczęły, ale jak stawiacie? Dla mnie Boston w 6 (Boston wcale taki silny nie jest, ale bez brak Embiida i mocno pomoże); Miami w 5 i Butler nawet kontuzjowany to bierze; Denver w 7 i oby mecze były bardziej wyrównane niż game 1; i ostatni półfinał mam największy dylemat ale chyba GSW w 6

0

@SinMistico na plus GSW działa fakt, że Wiggins i Klay drugi raz tak słabego meczu raczej nie zagrają

2

Już raczej koniec tej serii, ale niesamowite brawa dla Kings. Przed sezonem mogli tylko myśleć o 9-10 miejscu a skończyli na 3 miejscu i gdyby nie to że trafili na GSW to by pewnie awansowali do 2 rundy. Z LAC, LAL, Minnesota awansowali by na luzie. W lato ściągnąć jakąś 3-4 i mogą zawitać nawet do finału

5

Curry vs LeBron znowu najprawdopodobniej :D

2

Looney maksymalny kontrakt powinien dostać :D

0

@MesQueUnClub96 Poole ich trzyma przy życiu

0

@BartqRKO stres to by mogli mieć dzieci z Orlando czy Detroit, a nie wielokrotni mistrzowie...

0

Jak można zarabiać kilkadziesiąt milionów za sezon i gdy nikt Cię nie atakuje nie trafiasz tyle wolnych.....

2

Jak zacząłem oglądać NBA dzięki GSW tak Poole to jakis paralityk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?