1

@fart myślisz, że AD nie połamie się do drugiej rundy?

5

Te gwizdki w ostatnich 4 akcjach na korzyść Kings to jakieś żarty....ale skoro sędziowie w NBA są na tym poziomie co w Hiszpanii to nie ma co się dziwić

1

Kings vs GSW to będzie najlepsza seria w tych całych PO :D jedynie zdrowi Celtics vs zdrowi Bucks może być lepsze

0

@Encore first team all star zdecydowanie.

1

@Encore byłem pewny, że Cavs to wezmą

1

@fart mam nadzieję, że GSW znowu u siebie wygrają. Last dance to byłoby coś cudownego, choć ten taniec był już chyba rok temu

0

@Derean Alonso wygląda tak samo słabo jak Eric

1

@MesQueUnClub96 już tego Yamala.....nie wierzę że byłby gorszy xd

3

Najlepsze jest to, że i tak polskie media będą chwalily Lewandowskiego.....przecież jak jakiś dziennikarz napisze/powie na niego coś złego to automatycznie zwolnienie

1

"Busquets top i jest to kluczowy zawodnik dla naszego projektu "

2

Bednorz to musi być pierwszym przyjmującym kadry jeśli się nic nie zmieni. Oby Grbic nie sugerował się sentymentem i nazwiskami, bo Bednorz to zdecydowany nr 1

4

Ale jajca xd może chociaż z Kogutami byśmy wygrali więcej niż 1-0

1

@Pawel13sz no to genialne, zadomowimy się w LE na stałe

1

@FearTheBeard Brooks, Allen, Greena, Beverly i brakuje jakiegoś centra j mamy całkiem "lubianą" drużynę

6

@IronSanHybrid za takie coś powinien być od razu walkower, przecież takie coś poważnie zagraża zdrowiu. Dembele na takim boisku to by dostał 17kontuzji w jednym wslizgu

0

@takisobiektos fajnie by było by kiedyś Brooks i Allen z Bucks trafili na siebie, pobili się i liga ich zawiesiła na 50meczy :D

3

@DaPidejpi no ale co masz do chłopa pretensję jak prawdę napisał xd

2

@Kinginiesta to lepiej Silvę niż Messiego. Bernardo młodszy i kozak w obronie i pressingu

0

@BartqRKO nie mówię, że nie robi postępu, ale nie jest to materiał obecnie na 2 czy 3 opcję. Co będzie za 5-7 lat to nie wiem, ale za 2 dalej nie widzę jako drugiej opcji.

0

@BartqRKO no bo jest za słaby :D

0

@BartqRKO Maxey nie może być Twoja opcja nr 2 lub 3 jeśli chcesz walczyć o mistrza. A Harden jak to Harden...w PO lipa

1

@macio_944 no to że w większości meczy to Ter Stegen ratuje punkty i drużyna gra beznadziejnie. Oglądać się nie da. Nie ma wgl pomysłu na grę i przede wszystkim znowu kompromitacja w Europie

0

@PatrykBarca myślę, że i tak każdy brałby Tuchela niż Xaviego

0

Jestem z Krakowa i sobie stwierdziłem, że włączę sobie chociaż początek meczu Ruch vs Wisła Kraków....pierwsze 3 min tak intensywne, że w naszych meczach o czymś takim możemy pomarzyć

2

@Ojciec5tkidzieci i tak to z tą ZAKSA jest xd

0

@Firestone i przypominam, że w zeszłym sezonie grał lepiej niż w tym Raphinha

0

@graco14 liczby ma bo gra najwięcej. Przebłyski? Absolutnie żadnych.

0

@Arkon Raphinha

1

@PatrykBarca Xavi sam jest odpowiedzialny za te kontuzje to jest najważniejsze. Nie dba wgl o zdrowie piłkarzy, którzy grają wszystko z drobnymi kontuzjami albo dopiero po powrocie po kontuzji. A stylu nie ma co komentować, bo gramy najbrzydszy futbol w tym sezonie ze wszystkich drużyn jakie oglądałem

1

@supraomnes1 jeśli tylko by prezentował odpowiedni poziom to jak najbardziej za

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?