1

@BartqRKO zachód jest tak dziwny że w zasadzie każdy może zagrać w tych finałach, no może oprócz Minnesoty i....Memphis (ale oni przez kontuzje wysokich)

0

@Kamiloza91 obaj wrócą po kontuzji, Xavi będzie grał nimi wszystko i znowu wypadną na 6tyg

1

@escarabajo ja byłem potężnym antyfanem Valverde, ale teraz to gramy katastrofalnie, wtedy jednak coś czasami pileczka chodziła

9

@Gacek5 co Ty gadasz chłopie xd

1

@Essos ale super bo Gavi jest agresywny. Ale piłkarsko to już gówno wnosi

2

@Emhyr niech się już nie kompromituje i jedzie do Arabów wyprowadzać wielbłądy na spacer

5

To jest żałosne co oni prezentują. Przedłużenie kontraktu z Xavim to będzie wielki błąd

3

Nic tylko nagrywać mecze Barcelony na płyty i sprzedawać w aptekach w zamian za tabletki nasenne

6

Ale pamiętajcie, że Busquets jest kluczowy dla naszego projektu xd

0

@Sandman21 na wiosnę też wiele razy nas ratował Niemiec, wiele punktów nam uratował

4

Mega mnie ciekawi jak wyglądałaby tabela, gdyby ter Stegen był w takiej "formie" jak rok temu.

0

Prawa strona: Eric Garcia, który zagrał tam pewnie mniej niż 3mecze oraz Raphinha, który nie przedrybluje pachołka na treningu. Super

0

Po cholerę dać Torre jak można Erica.

0

@Faro Raphinha to gra ciągle, a gra na tym samym poziomie co reszta skrzydłowych

0

@Ali3231 nie no w j danym meczu nie wykona tyle udanych dryblingów co od początku sezonu, az w takim gazie nie jest

0

@Deviler my to byśmy mieli problem z drugoligowcem obecnie

2

@PatrykBarca wierzysz w to, że jeśli liga będzie wygrana np w 36 kolejce, to Xavi w 37 i 38 nie zagra Araujo, Kounde, Christensenem, Lewandowskim, Busquetsem, Roberto, Gavim, Raphinha i z ławki nie wejdzie Kessie i Alonso?

3

@AmigoBlancos no ale on od listopada jest tak tragiczny, że i tak za mały hejt na niego spływa. Wcale nie jest lepszy niż Ferran czy Fati a ta dwójka jest krytykowana znacznie bardziej, bo jak to tak Polaka rodaka krytykować

0

@Emhyr no odpowiadając na to pytanie to wiadomo, że Belg.

1

@czółkovsky pierwszy mecz pokazał, że to chyba będzie najbardziej wyrównana seria. Mitchell Top, nawet nie mówię o czysto sportowej grze tylko jak ciągnął,motywował zespół i "zarządzał" kibicami

8

@PatrychoO u naszych zawodników wcale nie jest lepiej. Troszeczkę obiektywizmu.

1

@macio_944 ja też finalnie oceniam bardzo dobrze, aczkolwiek gdyby zrobili o 1-2 sezony mniej byłobg lepiej wg mnie

0

@takisobiektos a broń Boże....Goldeni znowu to robią, aczkolwiek szkoda że kosztem Kings już w pierwszej rundzie

0

@macio_944 ja mam dziwne odczucia co do tego. Czasami mnie bawił tak, że 7odc pod rząd zobaczyłem, ale czasami przez 1,5 tyg nie miałem ochoty obejrzeć żadnego odcinka

2

@Ojciec5tkidzieci typ zawodnika, którego kochasz jak gra w Twojej drużynie i nienawidzisz w innej :P Grbic może przejrzy na oczy i ustawi przyjmujących wg formy a nie sentymentu i nazwiska.

0

@tomek8756 jak zdobędziemy mistrza to Niemiec musi zdobyć MVP. Bez niego bylibyśmy teraz w czarnej **

0

@MrPGG no i lipa

0

@GdefnyMU pewnie będzie kontuzjowany

0

@Herato zakładam, że za 3tyg już będzie ktoś iny

1

@Emhyr no typowy nasz transfer

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?