6

Historia!!!!! Polska siatkówka jest niemożliwa. Pasmo sukcesów

0

@Xxxbarca4ever dziś właśnie na przyjęciu daje radę, tydzień temu nie było go wgl

3

@AFA90 Europa by dało się oglądać o normalnej porze

3

Czy Hleb i Afellay w swoim prime byliby dziś niekwestionowanym wyborem na skrzydłach?

3

Xavi to ma szczęście. Jak przegra to 183 problemów, a on stanowi dopiero ten 184. Jak Koeman przegrywal to nieważne jaki mecz, jakie warunki, nastroje, kontuzje.... Ludwiczek zawsze winny nr 1

0

@Adamski69 polecam śmiać się, bo trochę z nim jeszcze będziemy się musieli męczyć

1

@Beztroskii expected ciała to są liczone chyba jak w Fifie gdzie masz 0.7x a 3 bramki strzelone.

2

@LM10GOAT mogą skoro wszyscy są beznadziejni, chyba że z sentymenty i szacunku mamy ich trzymać jak pol kadry

0

@lucca87 spoko tylko napisz gdzie napisałem nie prawdę.

7

@DonCarletto jego powstrzyma Radził Norek.....

3

Spokojnie, najważniejsze że w poniedziałek rozwalimy 1-0 potężna Girone i znowu będzie pieprzenie o finałach i ambicji. W ilu meczach ligowych zagraliśmy na dobrym poziomie? 4-5? W pozostałych musiał nas ratować ter Stegen więcej razy niż bramkarz rywali. W europejskich pucharach znowu kompromitacja. Xavi nie zasługuje by po sezonie zostać. Jeszcze te wypowiedzi o koralach po bramce na 0-1.... Naprawdę przykro się patrzy na grę,nktora przypomina jakieś Southampton

1

@Damiain rzadko bo rzadko, ale zdarzało się wygrywać 3-0 a i tak grali wszystko

3

@Criss18Barca przed sezonem podobno mieliśmy jedną z najlepszych kadr na świecie....tylko trener tak rotował, że nie potrafił zbudować nikogo poza 14-15zawodnikami, a 12 i 13 zawodnikiem w rotacji był Alonso i Roberto ....

4

@Damiain oczekuje, że trener takiego klubu z takim sztabem medycznym będą potrafili tak rotować zawodnikami, że nie gra nimi po 90min co 3 dni co "pomaga" w doznaniu kontuzji

7

@PatrychoO no ale to media i kibice w Barcelonie po wygrabiu jednego meczu krzyczeli nowa era, nowy rozdział, drużyna gotowa na walkę na wszystkich frontach. Trochę obiektywizmu. My wygramy z Elche czy inną Girona i już czytać/słyszeć komentarze że za rok LM nasza

3

Przełączyłem na sekundę z siatkówki i już Lewandowski zwalnia zamiast strzelać po podaniu Brazylijczyka

0

@Faro bo mecze są ndhne xd

2

Jastrzębskj Wegiel zaczyna walkę o finał LM w siatkówce. Oby szybko 2-0 i wtedy można el clasico oglądać. A jutro niech ZAKSA dołączy

0

Włochy 2006, Hiszpania 2010, Niemcy 2014, Francja 2018 i Argentyna 2022- jakbyście te drużyny ułożyli od najlepszej do najgorszej?

0

@Survier rugbyści, biegać 80min, zderzając się z rywalami po 120kg, w ciągłym kontakcie....na moje to jacyś gladiatorzy

0

@Majkel34 Iniesta lepszy

0

@DaPidejpi Kubica to ten z wielkim talentem a co chwilę miał kraksy?

0

@gorgota Cody był super zbudowany, jeśli on nie wygrał to Romek kolejny rok minimum z pasem.

0

@KrwawiaceoczyVEB idealny by opuścić ligę Europy....i spaść do ligi konfederacji

1

@MesQueUnClub96 ale oni nie grali dziś z dobra drużyna xd

1

@adi7adi8 Resovia kimś się wzmocni przed kolejnym sezonem? Przyznam szczerze, że w tym roku ich jakoś nie śledzę, ale z Muzajem na ataku to oni z grupy LM mogą nie wyjść

6

Nie wiem czy było, ale finał LM w siatkówce za rok na narodowym!! Jeśli daj boże będzie jakaś polska drużyna w nim to napewno będzie wypełnieny w 100% i świat znowu zobaczy że siatkówka w Polsce to inny wymiar

0

@cold_play a w LM?

1

@Colon mnie wciągnęło, ciekawe

0

@PaPo eee znalalzlem, da się :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?