1

@Rust_Cohle no nie wiem, Messi z Salahem jak byliśmy na piwku to na niego narzekali

1

@Rust_Cohle sama prawda. Ty jakieś głupoty piszesz. Skąd wiesz że równy gość?

1

@AmigoBlancos Van Dijk miał jeden dobry sezon, ale wtedy cały zespół wyglądał fantastycznie. Dla mnie prime van Dijka to dobry poziom, ale nie jakoś wybitny

1

@Comentateiro Kloppa zostawić, a Xaviego się pozbyć jak najszybciej

0

@norbi77 trochę głupie zachowanie.

2

@Pawel13sz ludzie robią z tego Arnau jakiegoś Cafu.....transfer tego Juliana to była porażka, ale już na wielu bocznych obrońcach kupionych z La Liga się przejechaliśmy. Z tym gościem pewnie byłoby tak samo

0

@Rewolucja123 super, wrzuć po chińsku to tym bardziej wszyscy zrozumieją

0

@kamilos1214 ja bym bardzo chciał się zapisać na MMA jakieś, ale to za drogie. Ale tak ulicznice to bym nie chciał

0

Taki Haaland czy Lewandowski mają idealne życie piłkarza. Strzela jednego gola na 4 stuprocentowe okazję i bohater. Nie strzeli to wina kolegów, że nie mieli okazji.

1

@Comentateiro ja tam nie jestem zwolennikiem Xaviego, ale to wina Lewandowskiego. Przecież w wielu meczach jedyna nasza taktyka to "wrzucę dla jaj i może się uda"

4

@barcanawieki bardzo słabo to wygląda

0

@Hosh 42tys? Szczerze mówiąc myślałem, że jakiś bogaty Argentyńczyk kupi je 3-4x drożej. Nawet pomimo kryzysu jaki tam jets

5

@RomanHoffer oczywiście, że kiedyś było tak samo. Różnica jest taka, że obecnie młodzież wszytskimi się chwali na swoich social mediach, nawet takimi rzeczami czy tym jaką kupę dziś zrobili

0

@tristan87 dla takich nie powinno być żadnego poprawczaka tylko od razu więzienie. Skoro są na tyle "sprytni" by atakować innych sztuczną bronią to mogą być karani jak starzy

0

@Kondziubarca i Choupo-Motinga

1

@Emhyr no inny wybór to byłby duży błąd. Choć znając uwielbienie Xaviego do Alonso to cholera go wie

3

@Ojciec5tkidzieci lepszy niż Jóźwiak w MLS

10

@bartas97 wrzucilbys jakiekolwiek nazwisko z Hiszpanii i reakcja byłaby taka sama :D

5

Lewandowski wraca po kontuzji i od razu 90min. Boje się, że długo Pedrim się nie nacieszymy z Xavim na ławce. Chłop od razu będzie grał wszystko

1

@P33ck my to nie jesteśmy w top 30 tak mi się wydaje

24

Jeśli wygramy mistrzostwo Hiszpanii to mam nadzieję że MVP całych rozgrywek zostanie ter Stegen. Nikt inny nie zasługuje

1

@J4no zależy za ile i jaka płaca. Sportowo jest lepszy niż 3naszych skrzydłowych razem wziętych

4

Casemiro czerwona

1

@AllBundy Rihanna jak była młodsza w czasach Umbrella, obecnie to nie wiem ale chyba Beyonce

1

@barcanawieki super, pomoże w rezerwach swoim doświadczeniem

3

@magister97r brawa dla niego. Sędziowie znacznie gorsi niż w Hiszpanii. Za niedługo będziesz musiał np podawać im piłkę kleczacyby nie dostać T

2

"ona ma ogon".... Rudy ciśnie rudą

3

@Deviler tylko majonez

0

I w jaki sposób my mamy iść do przodu......w jaki sposób przestać się kompromitować w europejskich pucharach

3

@Encore śmiesznie to wygląda po meczu z Liverpoolem nawet jak to spotkanie już było w innym miesiącu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?