FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle no nie wiem, Messi z Salahem jak byliśmy na piwku to na niego narzekali
1
@Rust_Cohle sama prawda. Ty jakieś głupoty piszesz. Skąd wiesz że równy gość?
1
@AmigoBlancos Van Dijk miał jeden dobry sezon, ale wtedy cały zespół wyglądał fantastycznie. Dla mnie prime van Dijka to dobry poziom, ale nie jakoś wybitny
1
@Comentateiro Kloppa zostawić, a Xaviego się pozbyć jak najszybciej
0
@norbi77 trochę głupie zachowanie.
2
@Pawel13sz ludzie robią z tego Arnau jakiegoś Cafu.....transfer tego Juliana to była porażka, ale już na wielu bocznych obrońcach kupionych z La Liga się przejechaliśmy. Z tym gościem pewnie byłoby tak samo
0
@Rewolucja123 super, wrzuć po chińsku to tym bardziej wszyscy zrozumieją
0
@kamilos1214 ja bym bardzo chciał się zapisać na MMA jakieś, ale to za drogie. Ale tak ulicznice to bym nie chciał
0
Taki Haaland czy Lewandowski mają idealne życie piłkarza. Strzela jednego gola na 4 stuprocentowe okazję i bohater. Nie strzeli to wina kolegów, że nie mieli okazji.
1
@Comentateiro ja tam nie jestem zwolennikiem Xaviego, ale to wina Lewandowskiego. Przecież w wielu meczach jedyna nasza taktyka to "wrzucę dla jaj i może się uda"
4
@barcanawieki bardzo słabo to wygląda
0
@Hosh 42tys? Szczerze mówiąc myślałem, że jakiś bogaty Argentyńczyk kupi je 3-4x drożej. Nawet pomimo kryzysu jaki tam jets
5
@RomanHoffer oczywiście, że kiedyś było tak samo. Różnica jest taka, że obecnie młodzież wszytskimi się chwali na swoich social mediach, nawet takimi rzeczami czy tym jaką kupę dziś zrobili
0
@tristan87 dla takich nie powinno być żadnego poprawczaka tylko od razu więzienie. Skoro są na tyle "sprytni" by atakować innych sztuczną bronią to mogą być karani jak starzy
0
@Kondziubarca i Choupo-Motinga
1
@Emhyr no inny wybór to byłby duży błąd. Choć znając uwielbienie Xaviego do Alonso to cholera go wie
3
@Ojciec5tkidzieci lepszy niż Jóźwiak w MLS
10
@bartas97 wrzucilbys jakiekolwiek nazwisko z Hiszpanii i reakcja byłaby taka sama :D
5
Lewandowski wraca po kontuzji i od razu 90min. Boje się, że długo Pedrim się nie nacieszymy z Xavim na ławce. Chłop od razu będzie grał wszystko
1
@P33ck my to nie jesteśmy w top 30 tak mi się wydaje
24
Jeśli wygramy mistrzostwo Hiszpanii to mam nadzieję że MVP całych rozgrywek zostanie ter Stegen. Nikt inny nie zasługuje
1
@J4no zależy za ile i jaka płaca. Sportowo jest lepszy niż 3naszych skrzydłowych razem wziętych
4
Casemiro czerwona
1
@AllBundy Rihanna jak była młodsza w czasach Umbrella, obecnie to nie wiem ale chyba Beyonce
1
@barcanawieki super, pomoże w rezerwach swoim doświadczeniem
3
@magister97r brawa dla niego. Sędziowie znacznie gorsi niż w Hiszpanii. Za niedługo będziesz musiał np podawać im piłkę kleczacyby nie dostać T
2
"ona ma ogon".... Rudy ciśnie rudą
3
@Deviler tylko majonez
0
I w jaki sposób my mamy iść do przodu......w jaki sposób przestać się kompromitować w europejskich pucharach
3
@Encore śmiesznie to wygląda po meczu z Liverpoolem nawet jak to spotkanie już było w innym miesiącu