FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Michu94 pewnie też wskaźniki wykazywały zmęczenie i Xavi to olał. No ale na szczęście ma do dyspozycji swojego największego pupila Alonso
0
@lionelmessigoat nie. Odpadnięcie z LM po fazie grupowej z Interem, który wtedy grał beznadziejnie w lidze; odpadnięcie w pierwszej fazie LE. Ciągły minimalizm 1-0 w lidze. Gra 13 zawodnikami czym powoduje ich kontuzje. Zobaczył, że w dwóch meczach działa system z 4pomocnikow.....to gra tym systemem mimo braku pomocników. No i ten Alonso wchodzący gdy przegrywamy xddd
0
@gontex raz zamówiłem podkoszulek. Przyszedł po 2-3tyg inny kolor i inny rozmiar. Odesłałem bo już nie chciałem czekać aż przyślą dobry, i pieniędzy do tej pory nie widziałem. Odradzam
8
@Michu94 jak do Atletico to za 2mln i koszyk owoców do tego
0
@AdiKingu96 KFC najlepsze jedzenie w smaku
0
@Tom_Tom brak Glika to wzmocnienie :D. Aczkolwiek obrona to u nas jest w fatalnym stanie. Nikt nie gra
2
@Tomo1989 teraz skończyłoby się karą za brak szacunku lub kosą na złamanie nogi ze strony jakiegoś Casemiro
5
@Kessie nic tylko czekać jak City czy Chelsea przyjdą z 80mln oferta i nici z transferu do nas
0
@Messibestplayerintheworld z drugiej strony trochę szkoda, że Alonso nie jest lekko przeziębiony czy cos bo jeszcze Xavi wymyśli by go gdzieś wcisnąć
1
@DonMatteo901 ciekaw ile dał Lahoz i ile z tych 94 było za pseudo dyskusje
0
@Sawik_10 no nie wiem, dla mnie mocno na wyrost, jakoś innych interwencji sobie nie przypominam jego. To tak jakby do 11 roku dawać Otamendiego, Enzo i Alvareza za bycia Argentyńczykami
1
@Tasde nie no bez jaj xd Courtois to w tamtej edycji LM miał lepsze interwencje niż ter Tsegen w tym sezonie w La Liga. Ratował Real w każdym meczu fazy pucharowej. To że wygrał CA nie ma nic wspólnego.
3
@Sawik_10 no ale z tym Martinezsm to mają rację. Chłop nie jest w Top15 bramkarzy na świecie. Nawet na mundialu nie był w top 3. Cały mundial bronił słabo i tylko obronił ten jeden strzał w 122mjn w finale
2
@AFA90 ciekawe kiedy miało miejsce to przestępstwo. Jakoś nie dawno czy 10lat temu i sobie nagle przypomniała gdy Hakimi jest na topie
0
Jak działa Instagram? Jeżeli napisze do jakieś osoby (normalnej osoby z bloku obok, nie jakieś celebryty) to by ona widziała ta wiadomosx to musi mnie obserwować czy cos takiego? Czy normalnie widzi bez niczego
1
@DaPidejpi no za to Xavi zawsze jest czymś usprawiedliwiany. Koeman zawsze był winny porażki a Xavi rzadko kiedy jest winny
0
Komentarz usunięty
0
@Kamiloza91 Xavi prędzej wystawi Alonso i Kessie na ataku niż Alarcona
0
@taris walić autobus z Alonso i Garcia? Toż to nawet maluch nie jest xd
0
@Krzysztof1987 no i dlatego był krytykowany. Znacznie bardziej niż teraz Lewandowski
1
@NatanekFCBarca zależy czy Xavi zagra swoimi wojownikami typu Alonso i Roberto, czy jakimiś plackami jak Araujo
5
@pacior95 no ale brak Pedriego czy Dembele nie powoduje, że chłop zapomina wszytskiego. Od celnych podań na 3m po proste przyjęcia piłki
2
@Faro ale w sumie po co odbyli spotkanie z City jak jemu się kończy kontrakt? Nie powinni z agentem Niemca i tyle? Co City ma do tego
0
@barcelonaLM nie chodzi o samą przegraną tylko styl. A raczej jego brak
6
Xavi ma niesamowite szczęście, że ter Stegen jest w takiej formie. Ciekawe jakby wyglądała tabela gdyby Niemiec był w "formie" z tamtego sezonu. Pewnie to my byśmy byli -6 do Realu
0
Ancelotti jak przegrywał wczoraj miał jaja by wpuścić 18latka....Xavi wpuszcza Alonso i Araujo. Wow
59
Faktycznie gramy obok City najbardziej ofenwny futbol w Europie. Jeszcze za chwilę Alonso wejdzie
1
@Comfortable_ ta bramka jest znacznie lepsza niż Messiego z Getafe. Coś jak Maradona z Anglią czy Messi z Realem. Rywal i poziom rozgrywek
4
@JimMorrisonFCB ale jemu się kończy kontrakt więc jak chce odejść to nie musi niczego ułatwiać.
1
@Toretto serio polecasz Korfu? Byłem tam jakoś 4-5 lat temu i to było najbrzydsze miejsce gdzie spędziłem wakacje nad morzem :P może trafiłem na jakąś gorsza część albo coś