FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Solmyr to i tak go wysoko cenisz :D
2
@goldmetaxa słaby skład to miał Koeman. Xavi ma zajebisty skład tylko z piłkarzy nie umie za dużo wykrzesać
3
@Gaz weź to usuń, tu nie wolno krytykować Raphinhi bo chłop ma liczby
0
@Adamski69 zdecydowanie. Nawet jeżeli wygramy, ale poprzez ciągły minimalizm 1-0, brak rozwoju piłkarzy 15-16 w kolejności do gry i odpadnięcie z CdR w słabym stylu bym się mocno zastanowil czy powinien zostać.
7
@don'T.R.I.P.e obie wersje brzmią fatalnie. Mam wrażenie, że odkąd jest Xavi na tej stronie każda porażka jest jakoś usprawiedliwiana. A to kontuzje, a to brak formy, a to pech w losowaniu, a to pech bo rywal miał formę dnia, a to pech bo kibice rywali byli głośno na Camp Nou
3
Warto pamiętać, że on jest jednym z głównych winowajców kontuzji Pedriego. Wiadomo było, że jak będzie grać wszystko to nie wytrzyma.
0
@Luciano99 no i które z tych trzech komentarzy jest nie prawdą? :D no może by się znalazł gorszy skrzydłowy w Łał lidze
4
@Luciano99 podaj przykład. Bo ja co mecz to krytykuje Raphinhe za jego brak dryblingu, pasywność i "cudowne" dośrodkowania z różnego; Lewandowskiego za to, że nie umie się utrzymać przy piłce, nie umie jej przyjąć i podać celnie; Xaviego za głupie decyzję, minimalizm, brak rotacji, wpuszczanie tego placka Alonso co mecz i brak reakcji na wydarzenia boiskowe. Jeżeli dla ciebie to są pierdy to powodzenia w życiu.
5
To jest już bezczelność, że Xavi szuka wymówki w braku Pedriego. Gdyby nim nie grał wszystkich możliwych minut bez rotacji to by grał dalej.
3
Xavi na konferencji: gramy najbardziej ofensywny futbol w Europie.
Drużyna na meczu nie umie zrobić 2-3 groźnych akcji a ten wpuszcza Alonso.
5
Nie no ten jeszcze wpuszcza Alonso xdddddd czy ten Xavi nie może wrócić już do Arabów?
2
Raphinha na miejscu Antonyego to by pewnie walnął 16m nad bramką
1
W United już 3 zmiany a u nas żadnej. To odróżnia dobrego trenera od Xaviego. Ten poczeka do 80mjn i wpuści Alonso i Albę
0
@Firestone no pisze prawdę. Nie ma gorszego skrzydłowego w La Lidze i LE.
1
@Granto nie tylko w tym meczu, ale w większości
0
Alexander Hleb, Cuenca, Afellay, Tello> Raphinha
0
Nie no Raphinha to jest beznadziejny. Jak można go bronić
2
I to jest cały Xavi.... Przegrywa kosmicznie drugą połowę i nic nie robi. Jak to widząc może nie robić zmian.
0
To w której minucie Xavi wpuści Alonso co zepsuje cały necz?
1
Ooooo rzut rożny xd to Raphinha pośle genialne dośrodkowanie na pierwszego rywala pewnie
2
Nie no oglądając Lewandowskiego człowiek tęskni za Rasiakiem
0
W przerwie Lewandowski, Raphinha i Roberto out natychmiast
2
@Rust_Cohle obecnie to ciężko o gorszego napastnika niż Lewandowski
5
Boże na tego Lewandowskiego się nie da patrzeć od mundialu. Nawet wcześniej
0
Raphinha gra swój show, a Ferran siedzi na ławce
1
Przez te 20min to jednak sędzia dla nas
5
Busquets, Kessie i Roberto w jednym składzie.....cala nasza gra opierac się dziś będzie tylko na gościu, którego w lato chciano sprzedać do dzisiejszego rywala....
2
Lewandowski jest fatalny, przez niego bysmy stracili gola. Chłop nie umie utrzymać się przy piłce wgl
4
Nie wierzę że po takim meczu posadził Ferrana....w sumie wierzę, bo to Xavi i jego idiotyczne decyzję, kolejne zresztą
0
Jak się okaże że gramy Roberto za Ferrana to Xavi da w pysk kolejnemu piłkarzowi. Grasz zajebisty mecz mimo ciągłego olewania ze strony trenera i w nagrodę siadasz na ławie. Może to był tylko Cadiz ale taki Raphinha z gorszymi obrońcami nie miał żadnego udanego dryblingu. Przywiązał się chłop do 13-14nazeisk i tylko nimi gra, a najgorsze że poza pierwszą "11" tą trójką jest: Alonso, Roberto, Alba xd