0

@Solmyr to i tak go wysoko cenisz :D

2

@goldmetaxa słaby skład to miał Koeman. Xavi ma zajebisty skład tylko z piłkarzy nie umie za dużo wykrzesać

3

@Gaz weź to usuń, tu nie wolno krytykować Raphinhi bo chłop ma liczby

0

@Adamski69 zdecydowanie. Nawet jeżeli wygramy, ale poprzez ciągły minimalizm 1-0, brak rozwoju piłkarzy 15-16 w kolejności do gry i odpadnięcie z CdR w słabym stylu bym się mocno zastanowil czy powinien zostać.

7

@don'T.R.I.P.e obie wersje brzmią fatalnie. Mam wrażenie, że odkąd jest Xavi na tej stronie każda porażka jest jakoś usprawiedliwiana. A to kontuzje, a to brak formy, a to pech w losowaniu, a to pech bo rywal miał formę dnia, a to pech bo kibice rywali byli głośno na Camp Nou

3

Warto pamiętać, że on jest jednym z głównych winowajców kontuzji Pedriego. Wiadomo było, że jak będzie grać wszystko to nie wytrzyma.

0

@Luciano99 no i które z tych trzech komentarzy jest nie prawdą? :D no może by się znalazł gorszy skrzydłowy w Łał lidze

4

@Luciano99 podaj przykład. Bo ja co mecz to krytykuje Raphinhe za jego brak dryblingu, pasywność i "cudowne" dośrodkowania z różnego; Lewandowskiego za to, że nie umie się utrzymać przy piłce, nie umie jej przyjąć i podać celnie; Xaviego za głupie decyzję, minimalizm, brak rotacji, wpuszczanie tego placka Alonso co mecz i brak reakcji na wydarzenia boiskowe. Jeżeli dla ciebie to są pierdy to powodzenia w życiu.

5

To jest już bezczelność, że Xavi szuka wymówki w braku Pedriego. Gdyby nim nie grał wszystkich możliwych minut bez rotacji to by grał dalej.

3

Xavi na konferencji: gramy najbardziej ofensywny futbol w Europie.
Drużyna na meczu nie umie zrobić 2-3 groźnych akcji a ten wpuszcza Alonso.

5

Nie no ten jeszcze wpuszcza Alonso xdddddd czy ten Xavi nie może wrócić już do Arabów?

2

Raphinha na miejscu Antonyego to by pewnie walnął 16m nad bramką

1

W United już 3 zmiany a u nas żadnej. To odróżnia dobrego trenera od Xaviego. Ten poczeka do 80mjn i wpuści Alonso i Albę

0

@Firestone no pisze prawdę. Nie ma gorszego skrzydłowego w La Lidze i LE.

1

@Granto nie tylko w tym meczu, ale w większości

0

Alexander Hleb, Cuenca, Afellay, Tello> Raphinha

0

Nie no Raphinha to jest beznadziejny. Jak można go bronić

2

I to jest cały Xavi.... Przegrywa kosmicznie drugą połowę i nic nie robi. Jak to widząc może nie robić zmian.

0

To w której minucie Xavi wpuści Alonso co zepsuje cały necz?

1

Ooooo rzut rożny xd to Raphinha pośle genialne dośrodkowanie na pierwszego rywala pewnie

2

Nie no oglądając Lewandowskiego człowiek tęskni za Rasiakiem

0

W przerwie Lewandowski, Raphinha i Roberto out natychmiast

2

@Rust_Cohle obecnie to ciężko o gorszego napastnika niż Lewandowski

5

Boże na tego Lewandowskiego się nie da patrzeć od mundialu. Nawet wcześniej

0

Raphinha gra swój show, a Ferran siedzi na ławce

1

Przez te 20min to jednak sędzia dla nas

5

Busquets, Kessie i Roberto w jednym składzie.....cala nasza gra opierac się dziś będzie tylko na gościu, którego w lato chciano sprzedać do dzisiejszego rywala....

2

Lewandowski jest fatalny, przez niego bysmy stracili gola. Chłop nie umie utrzymać się przy piłce wgl

4

Nie wierzę że po takim meczu posadził Ferrana....w sumie wierzę, bo to Xavi i jego idiotyczne decyzję, kolejne zresztą

0

Jak się okaże że gramy Roberto za Ferrana to Xavi da w pysk kolejnemu piłkarzowi. Grasz zajebisty mecz mimo ciągłego olewania ze strony trenera i w nagrodę siadasz na ławie. Może to był tylko Cadiz ale taki Raphinha z gorszymi obrońcami nie miał żadnego udanego dryblingu. Przywiązał się chłop do 13-14nazeisk i tylko nimi gra, a najgorsze że poza pierwszą "11" tą trójką jest: Alonso, Roberto, Alba xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?