FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JohnnyBarca ter Stegen w europejskich pucharach ma 20% skutecznych obron?
1
@PerfecT0 ostatnio mam wrażenie, że np z spalonymi też tak jest że to podlega interpretacji:P
0
Ja to mam wrażenie, że FIFA co miesiąc zmienia przepisy, by ludzie którzy oglądają piłkę jej nie rozumieli. Oglądam piłkę od 2006r, od 2008 już tak ciągle i w miarę dużo i sam nie wiem kiedy jest karny, kiedy jest ręka itp
2
To piłkarze BVB nie mogą wbiegać, ale może wbiegać Chilwell?? Ale idiotyzm
0
ZAKSA dziś wygląda fatalnie w bloku przy sytuacyjnych piłkach dla Trentino.
1
Ale ZAKSA zepsuła tego drugiego seta.....prowadziła 3-4 punktami, Lavia 2x atakował z sytuacyjnej, która nie miała prawa wejść....weszły obie
0
@kuz ale mejweni i komentarzy z siatkówki są zajebiście wg mnie :D
0
@BorzyKrzys ja bym jej nie wybrał choćbym myślał nad taką artystką 20min :P ona w żaden sposób nie jest chyba kontrowersyjna, a niestety teraz takie osoby nie mają siły przebicia
0
@Rewolucja123 ten Inigo przewija się w plotkach transferowych do naszego klubu od kilku lat....co oni w nim widzą. Zwykły przeciętniak na klub pokroju RSSS, Villareal itp
1
@Emhyr aż tak nie śledzę losów Trentino by wiedzieć jak często grają środkiem. Ale uważam, że powinni wejść. 4-5 ataków, 2bloki, 1 as i już jest
0
@zadafcb baseball to chyba obok krykieta jedyny sport w którym nie mam pojęcia o co chodzi. Oprócz tego że jeden rzuca piłką, drugi odbija, a trzeci biegnie....tyłko nie wiem czy oni z jednej drużyny są xd
2
Już dziś ruszaja ćwierćfinały LM w siatkówce. I już hit od razu. ZAKSA vs Trentino czyli powtórka z dwóch ostatnich finałów tych rozgrywek. ZAKSA co prawda przegrała oba mecze z Włochami w fazie grupowej, ale dziś to inna drużyna z Bednorzem który mocno się rozkręcił. Wyłączyć tego porabanego Michelletto i będzie dobrze
1
@Deviler jak mam płacić 5zl za.odlanie się to wolę zaryzykowac pod drzewem. I tak wyjdę na plus
2
@Kidd transfer idealny, a nie bezsensowny. Nie kosztowałby duzo, marketingowo kosmos, zyski z sprzedaży biletów/koszulek i do tego genialny piłkarz
4
@AFA90 Chelsea bo kto by inny.
0
@AdiKingu96 idiotyzm.
2
@GeneralXavi chyba nikt normalny po jednym meczu nie zacznie w nich wierzyć :D
0
I weź tu zrozum piłkę nożną.... football bloody hell
0
@SuperPatsonFCB ja rozumiem takie podejście. Ja też nie oczekuje że tu nagle będzie taki-taka jak za Guardioli czy porywający spektakl co mecz. Ale oczekuje, że z tak słaba Valencia czy z Cadiz czy z Mallorca będziemy potrafili zdominować rywala, strzelić 3-4 gole i "dogorywać" do końca spotkania.
3
Ja nie rozumiem jak można być zwolennikiem Xaviego. Wyniki wynikami ale serio was zadowala taka gra? Rozumiem zagrać jeden słaby mecz na pięć możliwych, ale zagrać jeden dobry na 20mozliwych? Przed sezonem ściągnęliśmy wielu zawodników i dalej gramy piach, a w większości meczy ratował nas ter Stegen. Xavi zajeżdża wszystkich piłkarzy a potem narzeka na kontuzje.
2
szkoda, że macie wyłącznie takie mecze a takie 4-0 z Villareal (czy ile tam było w październiku) to jedynie wyjątki co kilka kolejek
3
@kamyk_23 ale po co Busquets ma sobie rękę złamać?
0
@totalcrack no faul ewidentny. Tu niestety nie ma co dyskutować
1
Dobra, Fati już gwiazdorzy za bardzo.
7
Ściąga de Jonga, wpuszcza Kessiego i gramy tercetem Roberto, Busquets, Kessie? Xavi to ma chyba wklęsłe cojones skoro nawet w takiej sytuacji nie postawi na Torre
20
Może i Torre czy Alarcon nie mają doświadczenia, ale nikt mi nie powie że zagrają gorzej niż Roberto czy Fati. Przynajmniej by biegali i presowali
0
Roberto nie trafił w piłkę. Niektórzy powiedzą, że specjalnie
1
@Katalończyk 99 nie prawda
3
Busquets xddd petarda jak Carlosa
4
Jakim cudem de Jong nie dostał żółtej kartki xd