FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 Xavi prędzej wystawi Alonso i Kessie na ataku niż Alarcona
0
@taris walić autobus z Alonso i Garcia? Toż to nawet maluch nie jest xd
0
@Krzysztof1987 no i dlatego był krytykowany. Znacznie bardziej niż teraz Lewandowski
1
@NatanekFCBarca zależy czy Xavi zagra swoimi wojownikami typu Alonso i Roberto, czy jakimiś plackami jak Araujo
5
@pacior95 no ale brak Pedriego czy Dembele nie powoduje, że chłop zapomina wszytskiego. Od celnych podań na 3m po proste przyjęcia piłki
2
@Faro ale w sumie po co odbyli spotkanie z City jak jemu się kończy kontrakt? Nie powinni z agentem Niemca i tyle? Co City ma do tego
0
@barcelonaLM nie chodzi o samą przegraną tylko styl. A raczej jego brak
6
Xavi ma niesamowite szczęście, że ter Stegen jest w takiej formie. Ciekawe jakby wyglądała tabela gdyby Niemiec był w "formie" z tamtego sezonu. Pewnie to my byśmy byli -6 do Realu
0
Ancelotti jak przegrywał wczoraj miał jaja by wpuścić 18latka....Xavi wpuszcza Alonso i Araujo. Wow
59
Faktycznie gramy obok City najbardziej ofenwny futbol w Europie. Jeszcze za chwilę Alonso wejdzie
1
@Comfortable_ ta bramka jest znacznie lepsza niż Messiego z Getafe. Coś jak Maradona z Anglią czy Messi z Realem. Rywal i poziom rozgrywek
4
@JimMorrisonFCB ale jemu się kończy kontrakt więc jak chce odejść to nie musi niczego ułatwiać.
1
@Toretto serio polecasz Korfu? Byłem tam jakoś 4-5 lat temu i to było najbrzydsze miejsce gdzie spędziłem wakacje nad morzem :P może trafiłem na jakąś gorsza część albo coś
0
Ktoś wie czemu wczoraj na oprawie Legii vs Widzew była Sanah? To jakaś ich wielką fanka czy co?
2
@fart zdobył 42 pkt nie trafiając żadnego rzutu za 2pkt, same trójki i wolne.....niesamowicie szkoda tych kontuzji, wtedy wg mnie byłby bez wątpienia uznawany za drugiego najlepszego strzelca w historii
1
@Michu94 ciekawe czy już 100mln będzie za niego dać
0
@DaPidejpi ja to nie wiedziałem że pojutrze jest wreczanie jakiś nagród nawet
0
@TheNekro94 a jak nie wygra to lepiej tu nie wchodzić przez 3msc
1
@gorgota chyba troszkę ponad milion, ale strasznie polecam Leao tego phenom, żadną kartą nie grali mi się tak dobrze
5
@barcelonaLM ja to muszę mieć pecha z Leao. Od zeszłego sezonu widziałem z 6-7meczy Milanu i tylko w zeszłym sezonie z Interem zaliczył dobry występ, w reszcie był słaby
0
@Emhyr jakakolwiek wygrana polskiego klubu w Europie jest sukcesem
0
@Emhyr tylko jak Koeman przegrywał to zawsze była tylko jego wina, jak Xavi przegrywa to rzadko kiedy jest jego wina, zero sprawiedliwości. Trzeba też pamiętać jaki skład miał Koeman a jaki Xavi...to jak Polonez i dwuletni Mercedes. Już nie przesadzajmy tak z tą pierwsza połowa wczoraj....gdyby nie kontrowersyjny karny to byłoby 0-0 bez żadnej składnej akcji zakończonej dobrą okazją z naszej strony
1
@Nano22 zwłaszcza Bayern, Inter i Real....a nie, wtedy były kontuzje to trener bez winy
2
@DawidekFCB z tym gramy lepiej to bym mocno polemizował. Nie zapominajmy, że w większości spotkań ter Stegen ratowała nam punkty. Większość spotkań wygrywamy 1-0
1
@Cule1234 i znowu maraton skończony kontuzja i zdziwienie trenerito że coś nie pyklk
0
@Luciano99 ja narzekam na Raphinhe, Lewandowskiego i Xaviego. Jak chwalę Ferrana, de Jonga, Balde czy ter Stegena to ślepota czy głupota Ci się włącza? Ty się podniecasz moimi narzekaniami jakby od tego zależało twoje życie......
0
@Solmyr to i tak go wysoko cenisz :D
2
@goldmetaxa słaby skład to miał Koeman. Xavi ma zajebisty skład tylko z piłkarzy nie umie za dużo wykrzesać
3
@Gaz weź to usuń, tu nie wolno krytykować Raphinhi bo chłop ma liczby
0
@Adamski69 zdecydowanie. Nawet jeżeli wygramy, ale poprzez ciągły minimalizm 1-0, brak rozwoju piłkarzy 15-16 w kolejności do gry i odpadnięcie z CdR w słabym stylu bym się mocno zastanowil czy powinien zostać.