0

@Kamiloza91 Xavi prędzej wystawi Alonso i Kessie na ataku niż Alarcona

0

@taris walić autobus z Alonso i Garcia? Toż to nawet maluch nie jest xd

0

@Krzysztof1987 no i dlatego był krytykowany. Znacznie bardziej niż teraz Lewandowski

1

@NatanekFCBarca zależy czy Xavi zagra swoimi wojownikami typu Alonso i Roberto, czy jakimiś plackami jak Araujo

5

@pacior95 no ale brak Pedriego czy Dembele nie powoduje, że chłop zapomina wszytskiego. Od celnych podań na 3m po proste przyjęcia piłki

2

@Faro ale w sumie po co odbyli spotkanie z City jak jemu się kończy kontrakt? Nie powinni z agentem Niemca i tyle? Co City ma do tego

0

@barcelonaLM nie chodzi o samą przegraną tylko styl. A raczej jego brak

6

Xavi ma niesamowite szczęście, że ter Stegen jest w takiej formie. Ciekawe jakby wyglądała tabela gdyby Niemiec był w "formie" z tamtego sezonu. Pewnie to my byśmy byli -6 do Realu

0

Ancelotti jak przegrywał wczoraj miał jaja by wpuścić 18latka....Xavi wpuszcza Alonso i Araujo. Wow

59

Faktycznie gramy obok City najbardziej ofenwny futbol w Europie. Jeszcze za chwilę Alonso wejdzie

1

@Comfortable_ ta bramka jest znacznie lepsza niż Messiego z Getafe. Coś jak Maradona z Anglią czy Messi z Realem. Rywal i poziom rozgrywek

4

@JimMorrisonFCB ale jemu się kończy kontrakt więc jak chce odejść to nie musi niczego ułatwiać.

1

@Toretto serio polecasz Korfu? Byłem tam jakoś 4-5 lat temu i to było najbrzydsze miejsce gdzie spędziłem wakacje nad morzem :P może trafiłem na jakąś gorsza część albo coś

0

Ktoś wie czemu wczoraj na oprawie Legii vs Widzew była Sanah? To jakaś ich wielką fanka czy co?

2

@fart zdobył 42 pkt nie trafiając żadnego rzutu za 2pkt, same trójki i wolne.....niesamowicie szkoda tych kontuzji, wtedy wg mnie byłby bez wątpienia uznawany za drugiego najlepszego strzelca w historii

1

@Michu94 ciekawe czy już 100mln będzie za niego dać

0

@DaPidejpi ja to nie wiedziałem że pojutrze jest wreczanie jakiś nagród nawet

0

@TheNekro94 a jak nie wygra to lepiej tu nie wchodzić przez 3msc

1

@gorgota chyba troszkę ponad milion, ale strasznie polecam Leao tego phenom, żadną kartą nie grali mi się tak dobrze

5

@barcelonaLM ja to muszę mieć pecha z Leao. Od zeszłego sezonu widziałem z 6-7meczy Milanu i tylko w zeszłym sezonie z Interem zaliczył dobry występ, w reszcie był słaby

0

@Emhyr jakakolwiek wygrana polskiego klubu w Europie jest sukcesem

0

@Emhyr tylko jak Koeman przegrywał to zawsze była tylko jego wina, jak Xavi przegrywa to rzadko kiedy jest jego wina, zero sprawiedliwości. Trzeba też pamiętać jaki skład miał Koeman a jaki Xavi...to jak Polonez i dwuletni Mercedes. Już nie przesadzajmy tak z tą pierwsza połowa wczoraj....gdyby nie kontrowersyjny karny to byłoby 0-0 bez żadnej składnej akcji zakończonej dobrą okazją z naszej strony

1

@Nano22 zwłaszcza Bayern, Inter i Real....a nie, wtedy były kontuzje to trener bez winy

2

@DawidekFCB z tym gramy lepiej to bym mocno polemizował. Nie zapominajmy, że w większości spotkań ter Stegen ratowała nam punkty. Większość spotkań wygrywamy 1-0

1

@Cule1234 i znowu maraton skończony kontuzja i zdziwienie trenerito że coś nie pyklk

0

@Luciano99 ja narzekam na Raphinhe, Lewandowskiego i Xaviego. Jak chwalę Ferrana, de Jonga, Balde czy ter Stegena to ślepota czy głupota Ci się włącza? Ty się podniecasz moimi narzekaniami jakby od tego zależało twoje życie......

0

@Solmyr to i tak go wysoko cenisz :D

2

@goldmetaxa słaby skład to miał Koeman. Xavi ma zajebisty skład tylko z piłkarzy nie umie za dużo wykrzesać

3

@Gaz weź to usuń, tu nie wolno krytykować Raphinhi bo chłop ma liczby

0

@Adamski69 zdecydowanie. Nawet jeżeli wygramy, ale poprzez ciągły minimalizm 1-0, brak rozwoju piłkarzy 15-16 w kolejności do gry i odpadnięcie z CdR w słabym stylu bym się mocno zastanowil czy powinien zostać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?