FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 ale ja nie mówię o zwolnieniu tylko uargumentowanej krytyce za brak rotacji i budowania rezerwowych
0
@Bagsik88 sorry, ale wolę grać dalej w LM niż wygrać superpuchar Hiszpanii. Odpadnięcie z jakąś Celta czy cholera wie kto to był to by była kompromitacja i duże podstawy do zwolnienia Xaviego.
2
@Bagsik88 znalazłoby się wiele rzeczy. Chyba mi nie powiesz, że Xaviego można chwalić za rotację i budowanie zawodników którzy nie grają regularnie?
1
@Janas11224 no czyli zagra Kounde, Christensen, Pedri, Gavi, de Jong, Kessie, Raphinha i Lewandowski xd jedyne co to Alba za Balde i zmiany po 75min
2
Który mecz o 21 w LE jest wg Was najciekawszy? Bayer vs Monaco?
0
@cules100pro a to nie wiem, nie widziałem by oni byli zainteresowani
1
@Janas11224 prędzej w weekend z Cadiz. Dziś idealna 11.....i niestety znając Xaviego w weekend też z wyjątkiem Araujo
0
@Chucky dla mnie też, uważam że jest jednym z najbardziej niedocenianych piłkarzy a nigdy go nie ma w rankingach na top 10-20 w historii. Ale takiego sezonu nigdy nie miał w Arsenalu
0
@cules100pro Liverpool jak to Liverpool będzie chciał 130mln od nas
1
@Kgorecki2500 weź tego Kessiego :D FdJ w tej wersji mundialowej kozak
0
@Kuba_1 czyli rozumiem, że chcesz by całą przebudowa poszła gdzieś? I by znowu ktoś zarabiał znacznie więcej niz powinien w obecnej sytuacji finansowej klubu?
7
@Pawel13sz Lewy jest po prostu znakomitym finisherem, ale jednak w pozostałych aspektach nie jest aż tak dobry. W Polsce przyjęło się że jest wybitnym kreatorem....po latach oglądania w kadrze Jelenia, Brożka czy Rasiaka to nie sztuką wyglądać na genialną "10"
16
@Pawel13sz chłop z drobną pomocą kolegów zaprowadził Liverpool do prawie mistrzostwa.....bez wątpienia najlepszy sezon indywidualny w premier league i wszystkie Ronaldo, Rooney czy Henry się mogą chować
1
@Kuba_1 rozczarować? Chyba uciesyc się.
0
Chelsea niech sprzeda z 3-4 swoich nowych transferów i zainwestują w solidnego napastnika. Havertz to będzie ich Roberto. I jeden i drugi będą grać za jedną bramkę
0
@Peciak ja też ten mecz oglądam, aczkolwiek jest ciężko bo mega słabo. Tylko faule
0
Arsenal vs City jaka rąbanka.....zero futbolu, 100% fauli
0
@Medium no to głupie xd
0
@Graves Raphinha
1
Gabriel kartka anulowana. A co jeśli by skosiła napastnika od tyłu na czerwoną kartkę? Też wtedy jest do anulacji?
1
Ederson już powinien wylecieć, Bernardo też zdecydowanie zbyt późno dostaje pierwszą żółtą kartkę
4
Ederson powinien wylecieć
0
@El dominatore w sumie to GSW mają jedną z najwęższych kadr :P tam jak ktoś wypadnie to musi grać Ty Jerome czy Moody :P
0
@Encore oby nie Barcelona. Pewnie Chelsea rzuci miliardowym kontraktem
0
Danilo vs Sommer, gdyby nie było spalonego to jest karny czy nie? W meczu Argentyna vs Polska to był karny, ale ostatnio w Premier League w identycznej sytuacji już nie bylo
0
@Recha_0684 ale co się stara xd kiedy gdzie w której minucie???
0
@Kondziubarca a co dziś zrobił dobrego
0
@Recha_0684 a co robi? Bo chyba nic dobrego
0
@Barca-Messi10 może i ja się go czepiam ale wy to go bronicie nawet za postawę w tym meczu xd chłop jest absolutnie fatalny.
1
Nie sądziłem, że można zagrać gorzej niż Raphinha z Villarealem...ale Messiemu nawet to wychodzi. Jeszcze gorszy mecz