FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Hrzan chłop przez 80min nie miał udanego zagrania a ludzie się zachwycają dołożeniem nogi z 1m
0
I czemu wpuszcza Balde skoro był chory. Co się musi stać by Xavi dał szansę komuś kto nie zadebiutował u innego trenera
0
To może wkoncu najwyższą pora by Alarcon zagrał
1
Xavi znowu zapomniał zmian
0
No i i tak najgorszy na boisku
0
Jaki to jest placek xddd
3
Najpierw Lewandowski kara finansowa za strz z dystansu, teraz Kounde.....a więc tak nadrabiamy fundusze
0
I znowu warto odnotować, że podanie w pole karne zaliczył Christensen przy golu
0
Kessie>Messi
1
Raphinha nie zbyt dobrze pomyślał? Eeee niemożliwe. To mu się nie zdarza za często. Dawno tak słabego piłkarza nie widziałem w Barcelonie.
0
Mam nadzieję, że jak Pedri będzie kiedy na konferencji ktoś go zapyta czemu tak rzadko uderza z dystansu.
0
Forma Dembele jest zależna od tego czy rano wypadnie parzyste czy nieparzyste na kostce. U Raphinhi musi wypaść "7" by zagrał przyzwoicie
2
Super drybling Raphinha. Prawie wyszło
0
@Explode bo gra znacznie mniej niż ta parodia
0
@Explode xdddd no pokazuje te strzały chyba na podwórku w domu
0
@Explode co wnosi Raphinha do gry? Oprócz podań do tyłu i strat?
0
@Explode nie prawda.
0
Ferran>>>>>>>>>Małecki>Raphinha
1
Nie no weźcie tego Raphinhe sprzedajcie. Już wolałem Tello. Gość nie ma żadnych plusów swojej gry. Nikt go nawet nie kryje bo każdy wie że nic nie umie
11
Lewandowski 100tys kary za strzał z dystansu
1
Może i Raphinha ma jakieś liczby, ale gra fatalnie. Chłop jest tragiczny, on by Maguire nie przedryblowal.
5
Kessie więcej udanych dryblingów niż Raphinha przez cały sezon
0
Pedri powinien wykonywać stałe fragmenty gry a nie Raphinha
2
Jakim kurna cudem Gavi wygrywa tyle tych główek xd
3
I właśnie dlatego Xavi powinien częściej dawać szansę na grę takim piłkarzom jak Kessie czy Torre. Ktoś doznaje kontuzji i co? Piłkarz bez rytmu, bez zgrania, bez pewności siebie ma grać przez 80min. Gramy 4pomocnikow cały czas, bez żadnych rotacji
1
Już wolę Ferrana niż Kessiego :p
6
Beznadziejnie wygląda ta powtórka dla Busquetsa
0
jak to jest, że cała trójka Raphinha, Ferran i Fati są w tak samo fatalnej dyspozycji a gra od początku tylko Raphinha
1
@Dembouz1899 dla mnie hit, super mi się oglądało, tym bardziej, że lubię krótkie seriale, 10 odcinków idealne
0
@AlphaNumeric jedyne co się różni to to, że tam był Messi a tu Rodri. Sorry, ale tamten karny był tylko za nazwisko