FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucca87 Raphinha wystarczy do spadku. Gość jest gorszy niż Ferran i nie wiem czemu dalej tyle ludzi go broni
0
Alarcon powołany....ale dziś to już napewno wejdzie
0
@TheNekro94 ale Tebas wcale nie musi lubić Pereza by lubić Real :D dlatego się dziwię, że nie wydają prawie wgl kasy. Nie mówię od razu o transferach za 100mln, ale jakiś skrzydłowy i napastnik na mecze z takimi Mallorca to by dla nich było zbawienie
8
Skoro za Enzo zapłacono 120mln, to ciekawe ile Liverpool czy ktoś inny będzie musiał zapłacić za Bellinghama. Zakładam że od 210 się zaczną jakiekolwiek dyskusję
1
Dziwne jest to,.że Real pomimo funduszy i z Tebasem za sterami nie wzmocnił się w żaden sposób. Kadry nie mają jakiejś super, tym bardziej jak będzie trzeba grać na 3 frontach, 4 jeśli liczymy KMS.
2
@lucca87 ja to bym prosił o kupno dwóch skrzydłowych, którzy cokolwiek potrafią
0
@SeWo77 podobno meczyki
2
@escarabajo przecież na papierze to oni są słabi xd kupili za miliony gości którzy zagrali 5-10 meczy bardzo dobrych.
5
@Hubsao burżuje
0
@Firestone niech oni mniej wpierdzielają to może na jakiś transfer będzie
3
@barczyk jak na MLS dobry, ale obawiam się że w Europie będzie wyglądał jak Dest czy Firpo.
0
@tomek256 Czarnogóra albo Chorwacja droższa
1
@MesQueUnClub_87 niestety nie umiem grać z SPO, gram 4-4-2. No u mnie też z ikon słabo. Najlepszy to był Seedorf chyba, cenowo bo mi się źle grało
0
@Emhyr podałem przykład wielu transferów z tyłka które nie wypaliły. Więc nie ma prawa zakładać że teraz pomogą
0
@kamilop umieszczałem go w swojej 11 mundialu cwaniaczku.
1
@MesQueUnClub_87 graty, chyba lepszy niż mój Nedved 91 xd. Jak już zobaczyłem flagę Czech sobie myślę "no to chociaż bramkarza będę miał"....no i lipa xd
1
@Emhyr transfery jak Ambrabat to jakiś żart. Kolejne Czygrynski, Boatengi czy Murillo. Już lepiej dać szansę komuś ze szkółki niż wywalać kolejny hajs na pensje....ale Xavi lubi korzystać tylko z 17-18 zaowndikow i nie potrzebuje rezerw
0
@draxidox idiotyzm. Od razu oranżada Helena od 23+
4
@Kgorecki2500 tylko niestety przy Xavim to on pewnie nie zagra do 25roku życia, a jak już to tylko w pierwszej i drugiej rundzie CdR
4
Kapica odchodzi z Eleven, szkoda, Serie A dzięki niemu oglądało się nieraz wybitnie
1
może jakby się nie podpisywało placków jak Alonso, Bellerin itp to by starczyło na wypożyczenie Bernardo
0
Rokuszewski odchodzi z Weszlo. Może i często mają programy gdzie liżą tyłek Stanowskiemu itp, ale ich programy mają też swój chory humor, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Zrobili quiz o ekstraklasie i ich oglądałem, mimo że przez całe życie widziałem może z 15-20 meczów tej ligi.
0
@DonAndres*8 żałuję, że przyszedł w czasach gdy mieliśmy normalnego trenera, który umie stawiać na młodych. Na moje gdybyśmy w pełni na niego postawili to byśmy mieli bardzo dobrego zmiennika
0
@gorgota próbowałbym zmienić tego Bailly i Stoichkova, nie grałem nimi ale jakoś łatwo się broni Bułgara, a i z Bailly nie jest jakaś ściana w obronie, może zbieraj na Kimbembe tego Centurion
0
@Medium no dlatego wspomniałem o wypożyczeniu a nie kupnie
0
Szkoda, że nie zainteresowaliśmy się wypożyczeniem Zyiecha. W Chelsea gra słabo, ale jednak w Ajaxie grał cudenko. W Chelsea to nikt się nie umie odnaleźć w ofensywie
0
@draxidox ale taką asystentką być na jeden dzień to by nie zaszkodziło
6
@Michu94 styl gry? 1-0 i bronimy ile się da? No ciężko to kochać
2
@DzikiGD eee no co Ty.....przecież laski mogą oskarżyć o wszystko bez dowodów a potem Twoje imię jest znieważone. A one za to nie zostaną ukarane.
0
@Emhyr po to, że wtedy mamy 3 SO na super poziomie. Obecnie gramy Kounfe-Araujo-Christensen- Balde i jak ktoś z pierwszej trójki dozna kontuzji to jesteśmy w dużych tarapatach. Na Erica czy Alonso nie ma co liczyc