0

@Kgorecki2500 przecież to od początku był fejk. każde zdjęcie wygląda tak samo tylko kartę zmienia w programie xd

0

@Encore ciekawe jak daleko by zaszedł, jakby się potoczyła jego kariera i "legacy" gdyby nie jego teorie i zachowanie

0

@Xxxbarca4ever znam się lepiej pewnie niż Ty....ja jako pierwszy krytykowałem ten transfer i o dziwo miałem rację. Zero poziomu

1

Nie mamy pensji by dać Gaviemu kontrakt, a przedłużamy takiego placka jak Alonso....się nie zdziwię jak Gavi będzie chci odejść

3

@masq no przecież skoro laska oskarżyła faceta to koniec sprawy. Tak działa świat.

5

@Janiama Pedri i Gavi już nie mogą się doczekać gry od deski do deski

1

@Kgorecki2500 Balde na moje musi dostać, Gavi nie bo już dostał jakąś Mundialowa

0

Jakie mało znane seriale polecacie na Netflix? Ostatnio ktoś tu polecił Marco Polo i bardzo fajne

2

Dziwne gdyby nie trenował skoro ma jeszcze 15meczy z rzędu rozegrać od pierwszej minuty by potem doznać kontuzji

0

@Encore guardzi z zachodu i front z wschodu to wybór kosmiczny

2

Simmons w prawie 20min przeciwko drugiej najgorszej drużynie nie zdobył ani punktu xddd jakkolwiek gość by nie był dobry w obronie to jest żart i nie powinien zarabiać więc niż 12 gość w rotacji

0

@Ojciec5tkidzieci no środka im mega brakuje

0

@Transu96 przecież te wszystkie Twoje trafy to Photoshop

0

@Sau_Ron zdecydowanie, bez zastanowienia. Xavi jakby chciał to asystent

5

@Rl9k1nG jedyny powód dlaczego czasami warto włączyć ekstraklasę

1

@Antimadridista_WR ja dziś otwieram, dopóki nie trafięjakiegos duplikatu niewymiennego do przepalenia

0

I tak zrobiła mega dużo Magda. Z tego co mówią komentatorzy można się spodziewać że będzie grała coraz lepiej

1

@Pawel13sz Realem, większy prestiż i emocje

0

Sabalenka to ma kilka chromosomów faceta chyba

1

@FcPortoFan1999 na moje zakończą grę w drugiej fazie PO. Krowa która dużo muczy mało mleka daje, a Morant się zachowuje i gada jakby już zdobyl z 5pierscieni. Swoją drogą chyba mamy nowy klasyk w lidze: GSW vs Memphis

13

Sabalenka vs Sharapova i full głośnik....sąsiedzi by pomyśleli że jakaś orgia

0

@KlonaZepan nie, ale przy własnym serwisie prowadzić 40-0 i przegrać to trochę slabo

0

Co teraz Linnete odwaliła....

1

@Krystian1588 skoro Benfics chce za niego ponad 100mln to trochę mało wiarygodne

0

Kupi się teraz jakiś dobry telefon do 1000-1200zl? Jeśli tak to jaki model polecacie? Z góry dziękuję

0

@BartqRKO aż dziwne, że Irving nie dostal technika za oklaski

2

ale to NBA jest żalosne....człowiek doczekał do 2:00 by obejrzeć Bucks vs Nuggets....to sobie Nuggets stwierdzili, że wyjdą składem C czy D....za ten load management powinni jakoś zwracać hajs kibicom. Człowiek chciałby spełnić marzenie i wydać np 10-15tys i pojechać na jakiś dobry meczyk....to potem się okaże że 5podstawowych zawodników jest oszczędzanych.

1

@adi7adi8 to już wiem czego się mniej więcej można spodziewać, podziękować:D

1

@don'T.R.I.P.e chyba wcześniej był faul przy odbiorze piłki...aczkolwiek to Hiszpania

1

@adi7adi8 czyli porusza się po korcie znacznie lepiej? serwis u niej nie gra tak ważnej roli? kobiecy tenis oglądam tylko wtedy gdy Świątek dotrze do 1/8 jakiegoś szlema i dalej, więc nie znam tych kobiet :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?