FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A nie...jednak nie zaczęło się źle xd
0
@Tabaluga37 ja rozumiem uwielbienie do Araujo, ale chłop nie wytrzyma miesiąca bez żadnej kontuzji :P
0
Źle się zaczęło
2
@PatrychoO za niedługo się okaże, że jakaś laska oskarży np papieża Jana Pawła II o gwałt i się chłop nie obroni. Sobie przypomni, że 50lat temu ja zgwałcił
0
Nie wiem jak tu wklejac z aplikacji Twittera linki ale polecam wejść na profil Najmana...okazuje się że ma jakąś spine z Fajdkiem xd czyżby kolejny rywal na ostatnią walkę?
6
@KrwawiaceoczyVEB Busquets czy Pedri by sobie nogę urwali prędzej gdyby mieli uderzyć z takiej odległości
3
Luis Alberto bawi się dziś z obroną Milanu jak w Fifie na poziomie początkującym
0
Nieźle zapowiada się rywalizacja w Seria A o miejsca za Napoli. 4 drużyny dzieli punkt, a kolejna Atalanta traci tylko 3
4
@BorzyKrzys może nie gustuje w kategorii wiekowych 50+ xd
1
@kubix05 Tony Halik. Niezapomniana rola w chłopaki nie płaczą
1
Koeman i tak sporo osiągnął mając Desta w obronie xd
21
@TaughtMule za takie coś to powinny być kary 10meczy. W każdej drużynie znajdzie się 5-6 takich pajacyk którzy takie coś zrobią. Raz czy dwa dostanie taką dużą karę to mu odechce robić frajera z ludzi którzy to oglądają
0
@Darkin jeśli prime bierzemy to start Suarez, bench Eto i sell Villa niestety
0
@mrboom tylko jak Lewandowski nie strzelił z Bayernem 3 setek to już nikt o tym nie pamiętał po 2 meczach, a jak obrońca popełni błędy to się wytyka co chwile
2
@GCBW ja bym nie przesadzał, Mac Allister tozegral jeden turniej dobry, a znając Brighton to powiedzą 70mln. Jak na zawodnika jednego turnieju nie jest wart więcej niż 25mln na ten moment. Na LS Carrasco.xd
1
@MateuszDoniec oj nie wiem czy Belg w tym sezonie jest świetny :D nie jest tak słaby jak Stegen czy Oblak rok temu, ale do jego najlepszej firmy mu daleko
0
@Janiama strzelanie jest trudniejsze niż bronienie? I to w klubie który raczej dużo goli strzela? Tu to nawet Brejtlejt sobie trochę strzelił
3
@GCBW lewe skrzydło lub jakiś pomocnik gdybyśmy chcieli grać 4 pomocników bez LS
0
@Kengo taktyk
1
@Michu94 Pena, a jak wyjdzie Niemiec to Pena powinien zagrać w jakiś 2 meczach ligowych gdy będzie słabszy rywal
0
To nie obrona daje radę tylko Niemiec. Obronę mamy beznadziejną :D
1
@Reviven Kounde, Christensen i Lewandowski 8. Alonso 2,5; Kessie 2 a Raphinha 4.
0
@Tridente2015 oni całe życie są w formie
0
@LeoMessi1994 w prime to Ronaldo, Suarez, Zlatan, Lewandowski
0
@barcanawieki to by było zbyt piękne
0
jakie polecacie strony z ubraniami i butami? oprócz domodi i zalando?
0
Skończyłem śledzić reprezentacyjną piłkę ręczną jakoś w 2015, ten Egipt ma jakieś cudowne pokornie czy co? Jak śledziłem to oni ledwo co na mundial awansowali
1
@Coutinho007 i na 10 prób wejścia w drybling 10 ma nieskutecznych. Gdyby wawrzyniak pilnował Raphinhe to by wyglądał jak Roberto Carlos w prime
0
@Coutinho007 przecież Griezmann to przy Raphinhi wygląda jak Bóg futbolu. Fantazja i Raphinha pasują do siebie jak Peszko i abstynencja.
6
@Sulimo no pamiętam w wielu meczach jak wykonywał różne xd pierwszego gościa piłka nie pokonała.