0

Rokuszewski odchodzi z Weszlo. Może i często mają programy gdzie liżą tyłek Stanowskiemu itp, ale ich programy mają też swój chory humor, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Zrobili quiz o ekstraklasie i ich oglądałem, mimo że przez całe życie widziałem może z 15-20 meczów tej ligi.

0

@DonAndres*8 żałuję, że przyszedł w czasach gdy mieliśmy normalnego trenera, który umie stawiać na młodych. Na moje gdybyśmy w pełni na niego postawili to byśmy mieli bardzo dobrego zmiennika

0

@gorgota próbowałbym zmienić tego Bailly i Stoichkova, nie grałem nimi ale jakoś łatwo się broni Bułgara, a i z Bailly nie jest jakaś ściana w obronie, może zbieraj na Kimbembe tego Centurion

0

@Medium no dlatego wspomniałem o wypożyczeniu a nie kupnie

0

Szkoda, że nie zainteresowaliśmy się wypożyczeniem Zyiecha. W Chelsea gra słabo, ale jednak w Ajaxie grał cudenko. W Chelsea to nikt się nie umie odnaleźć w ofensywie

0

@draxidox ale taką asystentką być na jeden dzień to by nie zaszkodziło

6

@Michu94 styl gry? 1-0 i bronimy ile się da? No ciężko to kochać

2

@DzikiGD eee no co Ty.....przecież laski mogą oskarżyć o wszystko bez dowodów a potem Twoje imię jest znieważone. A one za to nie zostaną ukarane.

0

@Emhyr po to, że wtedy mamy 3 SO na super poziomie. Obecnie gramy Kounfe-Araujo-Christensen- Balde i jak ktoś z pierwszej trójki dozna kontuzji to jesteśmy w dużych tarapatach. Na Erica czy Alonso nie ma co liczyc

6

@Emhyr ja to wolę by PO najpierw bronił, a potem się martwil czy daje coś z przodu. Dest czy Emerson czy Semedo pokazali jak bronienie ma znaczenie na ten pozycji. Foyth nie raz już schował do kieszeni wybitnych skrzydłowych

0

@ranger3120 w piłce byłby już zawieszony za lekceważenie rywala

1

@Janas11224 i najgorsze jest to, że Xavi w niego wierzy bezgranicznie. Jak prowadzimy 1-0 to jest niemal pewne, że Alonso wejdzie bronić wyniku

0

@Sulimo nie można tu chwalić Realu xd za chwilę @Coutinho007 Ci powie, że jest beznadziejny

3

@johny11 więcej kropek daj i mniej kontrargumentów

0

@Coutinho007 ale Ty masz ból tyłka o to że ja umiem docenić rywala xd jak tylko coś napiszę pozytywnego o jakiegoś piłkarza Realu to strażnik Teksasu reaguje. Trzeba być ślepym albo głupim by wyżej stawiać Dembele nad Viniciusem. Chociaż znając Ciebie to pewnie Raphinha > Vinicius

1

Brawo Xavi, graj tak dalej Pedrim to to samo bedzie

0

@macio_944 nie, gra w Barcelonie i po prostu jest gorszy od niego.

1

Ahhh te czasy kiedy Fati był lepszy niż Vinicius....małpa z twarzy, ale poziom nieosiągalny dla naszych skrzydłowych

0

@takisobiektos dobra, sorry :D

0

@Hubert102 miałem jeden tydzień gdzie trafiłem Ben Yedder Centurion i Cantona wymienny, a oprócz tego totalny dramat. Paczki z ikoną czy bohaterami beznadziejne

2

@Firestone jak mało trzeba do zadowolenia Ciebie..... Wczoraj zagraliśmy gorzej niż w A klasie

5

Najlepszy w historii

0

@Kondziubarca czyli będziemy grać 4pomocbikami i nimi wgl nie rotować...co tu może pojąć nie tak

1

@VamosRakieta super, cieszmy się że gramy gorzej niż Polska na mundialu i przyptchamy mecze

0

@Explode Raphinha o 100% xd

3

Sędziowie w NBA dają technika za wszystko a nie widzą takiego czegoś jak w meczu Boston vs LAL. Jak nie lubię Jamesa tak tu dramat. Może jak on się wypowie w kwestii sędziów to cos z tym zrobią to żart większy niż w Hiszpanii

5

@zadafcb wiadomo, że to ustawiane itp....ale nikt mi nie powie że takie coś nie boli

0

@Transu96 największy bullshit z Green zrobili. Laska była jedną z najważniejszych kobiet poza WWE to Ci ją wzięli i ośmieszyli

3

@Kessie i tak lepszy niż Raphinha

0

Jak dalej tyle będzie grał to na kolejną setkę będzie musiał poczekać 5lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?