FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rokuszewski odchodzi z Weszlo. Może i często mają programy gdzie liżą tyłek Stanowskiemu itp, ale ich programy mają też swój chory humor, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Zrobili quiz o ekstraklasie i ich oglądałem, mimo że przez całe życie widziałem może z 15-20 meczów tej ligi.
0
@DonAndres*8 żałuję, że przyszedł w czasach gdy mieliśmy normalnego trenera, który umie stawiać na młodych. Na moje gdybyśmy w pełni na niego postawili to byśmy mieli bardzo dobrego zmiennika
0
@gorgota próbowałbym zmienić tego Bailly i Stoichkova, nie grałem nimi ale jakoś łatwo się broni Bułgara, a i z Bailly nie jest jakaś ściana w obronie, może zbieraj na Kimbembe tego Centurion
0
@Medium no dlatego wspomniałem o wypożyczeniu a nie kupnie
0
Szkoda, że nie zainteresowaliśmy się wypożyczeniem Zyiecha. W Chelsea gra słabo, ale jednak w Ajaxie grał cudenko. W Chelsea to nikt się nie umie odnaleźć w ofensywie
0
@draxidox ale taką asystentką być na jeden dzień to by nie zaszkodziło
6
@Michu94 styl gry? 1-0 i bronimy ile się da? No ciężko to kochać
2
@DzikiGD eee no co Ty.....przecież laski mogą oskarżyć o wszystko bez dowodów a potem Twoje imię jest znieważone. A one za to nie zostaną ukarane.
0
@Emhyr po to, że wtedy mamy 3 SO na super poziomie. Obecnie gramy Kounfe-Araujo-Christensen- Balde i jak ktoś z pierwszej trójki dozna kontuzji to jesteśmy w dużych tarapatach. Na Erica czy Alonso nie ma co liczyc
6
@Emhyr ja to wolę by PO najpierw bronił, a potem się martwil czy daje coś z przodu. Dest czy Emerson czy Semedo pokazali jak bronienie ma znaczenie na ten pozycji. Foyth nie raz już schował do kieszeni wybitnych skrzydłowych
0
@ranger3120 w piłce byłby już zawieszony za lekceważenie rywala
1
@Janas11224 i najgorsze jest to, że Xavi w niego wierzy bezgranicznie. Jak prowadzimy 1-0 to jest niemal pewne, że Alonso wejdzie bronić wyniku
0
@Sulimo nie można tu chwalić Realu xd za chwilę @Coutinho007 Ci powie, że jest beznadziejny
3
@johny11 więcej kropek daj i mniej kontrargumentów
0
@Coutinho007 ale Ty masz ból tyłka o to że ja umiem docenić rywala xd jak tylko coś napiszę pozytywnego o jakiegoś piłkarza Realu to strażnik Teksasu reaguje. Trzeba być ślepym albo głupim by wyżej stawiać Dembele nad Viniciusem. Chociaż znając Ciebie to pewnie Raphinha > Vinicius
1
Brawo Xavi, graj tak dalej Pedrim to to samo bedzie
0
@macio_944 nie, gra w Barcelonie i po prostu jest gorszy od niego.
1
Ahhh te czasy kiedy Fati był lepszy niż Vinicius....małpa z twarzy, ale poziom nieosiągalny dla naszych skrzydłowych
0
@takisobiektos dobra, sorry :D
0
@Hubert102 miałem jeden tydzień gdzie trafiłem Ben Yedder Centurion i Cantona wymienny, a oprócz tego totalny dramat. Paczki z ikoną czy bohaterami beznadziejne
2
@Firestone jak mało trzeba do zadowolenia Ciebie..... Wczoraj zagraliśmy gorzej niż w A klasie
5
Najlepszy w historii
0
@Kondziubarca czyli będziemy grać 4pomocbikami i nimi wgl nie rotować...co tu może pojąć nie tak
1
@VamosRakieta super, cieszmy się że gramy gorzej niż Polska na mundialu i przyptchamy mecze
0
@Explode Raphinha o 100% xd
3
Sędziowie w NBA dają technika za wszystko a nie widzą takiego czegoś jak w meczu Boston vs LAL. Jak nie lubię Jamesa tak tu dramat. Może jak on się wypowie w kwestii sędziów to cos z tym zrobią to żart większy niż w Hiszpanii
5
@zadafcb wiadomo, że to ustawiane itp....ale nikt mi nie powie że takie coś nie boli
0
@Transu96 największy bullshit z Green zrobili. Laska była jedną z najważniejszych kobiet poza WWE to Ci ją wzięli i ośmieszyli
3
@Kessie i tak lepszy niż Raphinha
0
Jak dalej tyle będzie grał to na kolejną setkę będzie musiał poczekać 5lat