1

@masq ale ja znajduje czas na trening, na filmy czy seriale. To że co 3 tyg obejrzę godzinny skrót z konferencji czy co 1,5-2msc usiądę sobie z znajomymi, włączę galę, posiedzimy i wypijemy po parę drinków to oznacza low standard? No oglądam to bo takiego odmóżdżacza to nie ma drugiego xd

0

@maniak33333 jest wiele organizacji/rozrywek/ wydarzeń gdzie również ludzie są pokazywani na debili i nikomu to nie przeszkadza. Ja np zacząłem oglądam freak fight gdy była pandemia, w czasach gdy nigdzie nie można bylo wyjść i robić to mi poprawiało humor. I taka odskocznia od tego gówna w jakim żyjemy dla wielu jest pocieszeniem i w żaden sposób nie powinni tego zabraniać.

0

@Gwyn no czyli każdy serial teraz powstały będzie o gejach czy czarnoskórych?

20

@Compadre trzeba być głupszym od nich by oceniać na co inni mają wydawać kasę

0

@bartekvisca to już widziałem....może zbyt skomplikowane ale nie rozumiem tego serialu xd

0

@cchesterr43 na co lepiej? Amazon?

2

@norbi77 chcesz mi powiedzieć, że ona na tym zdjęciu ma 53lata? Xd no cię krynca

1

Jest jakiś serial na netflxiie który powstał na przestrzeni ostatnich 3-4 lat gdzie nie ma nic o rasizmie czy homoseksualnych? Bo już ten wątek jest nudny i głupi. Nawet w tym Dahmerze to wątek przewodni

0

@wasacz ja jestem największym hejterem MEssiego tu więc Argentyny tym bardziej :D

7

nie no błagam z tymi ocenami LEwandowskiego czy Raphinha xD oni psuli każdą akcję i dostają takie oceny? ależ oni mają fory. Strzelą 3 samobóje a i tak będzie super

1

Wiem, że wiele osób nie lubi tego ale ma ktoś może link do fame?

0

@IronSanHybrid to ma ktoś linka gdzie będzie transmisja xD

0

@umtiti dlaczego Ferran out a Raphinha nie wiesz? skoro oba prezentują taki sam poziom

11

@gumaz pewnie 350-400

1

@mientusek1407 bez Dembele faworytem United wg mnie

0

@takisobiektos tego Brooksa się nie da lubić. Mam nadzieję, że kiedyś trafi na tego Stewarta z Pistons i ktoś go porządnie wyjaśni

0

@Emhyr niech 4pomocnikow gra wszystko i będzie super.

1

@Roobo przecież gdyby to nie Vinicius to by nie było czerwonej. Gdyby w tej sytuacji był Rodrygo czy jakikolwiek inny piłkarz to by było żółto

11

@Sawik_10 Conte pewnie już do lata nie będzie w Totkach :D

1

@CulerParaSiempre Lewandowski i Raphinha zagrali tak słabo, że za któregoś z nich musi zagrać Ferran

0

@Kuba_1 przecież Ferran jest lepszy niż Raphinha czy Fati

6

Gdyby u nas miał ktoś kopnąć z tego miejsca to prędzej by podał do ter Stegena

0

@capoN ja bym nie przesadzał, nigdy nie byl lepszy od Neymara a ten był uznawany za tego trzeciego. Wątpię by był w top5

3

@jeyx77x nikt nie pisał, że nie mogą grać razem. Wręcz przeciwnie. Każdy chciał ich razem oglądać

1

@Image powinni, aczkolwiek nikt nie jest stabilny w Serie A i pucharze Włoch; gdybym miał jednak stawiać to na awans Lazio

5

@Rhaan jak słyszę argument "dużo pracuje w obronie" to mi si śmiać chce xd to tego oczekujesz od skrzydłowych? Ja oczekuje że minim wykona dwa udane dryblingi w trakcie meczu, a nie sezonu. Już Greizmann był napastnikiem defensywnym. Już lepszym ofensywnym zawodnikiem jest Balde czy Pedri. Świetne podania? Widzisz jak on dośrodkowuje piłki z rzutów wolnych i różnych??

18

@Hubsao przecież nie można dostać większego zaufania niż on. Gra w każdym meczy i w żadnym się nie wykazał. Jemu nie brakuje zaufania tylko umiejętności. Błyszczał w Leeds.....

0

To może teraz warto zmienić Pedriego czy Gaviego by chociaż 5min odpoczęli

1

Dwie największe kaleki na boisku strzelają xd

0

Raphinha super strzał xd nie pamiętam piłkarza który by wykonywał gorzej stałe fragmenty gry, czy to poprzez strzal czy dośrodkowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?