FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@masq ale ja znajduje czas na trening, na filmy czy seriale. To że co 3 tyg obejrzę godzinny skrót z konferencji czy co 1,5-2msc usiądę sobie z znajomymi, włączę galę, posiedzimy i wypijemy po parę drinków to oznacza low standard? No oglądam to bo takiego odmóżdżacza to nie ma drugiego xd
0
@maniak33333 jest wiele organizacji/rozrywek/ wydarzeń gdzie również ludzie są pokazywani na debili i nikomu to nie przeszkadza. Ja np zacząłem oglądam freak fight gdy była pandemia, w czasach gdy nigdzie nie można bylo wyjść i robić to mi poprawiało humor. I taka odskocznia od tego gówna w jakim żyjemy dla wielu jest pocieszeniem i w żaden sposób nie powinni tego zabraniać.
0
@Gwyn no czyli każdy serial teraz powstały będzie o gejach czy czarnoskórych?
20
@Compadre trzeba być głupszym od nich by oceniać na co inni mają wydawać kasę
0
@bartekvisca to już widziałem....może zbyt skomplikowane ale nie rozumiem tego serialu xd
0
@cchesterr43 na co lepiej? Amazon?
2
@norbi77 chcesz mi powiedzieć, że ona na tym zdjęciu ma 53lata? Xd no cię krynca
1
Jest jakiś serial na netflxiie który powstał na przestrzeni ostatnich 3-4 lat gdzie nie ma nic o rasizmie czy homoseksualnych? Bo już ten wątek jest nudny i głupi. Nawet w tym Dahmerze to wątek przewodni
0
@wasacz ja jestem największym hejterem MEssiego tu więc Argentyny tym bardziej :D
7
nie no błagam z tymi ocenami LEwandowskiego czy Raphinha xD oni psuli każdą akcję i dostają takie oceny? ależ oni mają fory. Strzelą 3 samobóje a i tak będzie super
1
Wiem, że wiele osób nie lubi tego ale ma ktoś może link do fame?
0
@IronSanHybrid to ma ktoś linka gdzie będzie transmisja xD
0
@umtiti dlaczego Ferran out a Raphinha nie wiesz? skoro oba prezentują taki sam poziom
11
@gumaz pewnie 350-400
1
@mientusek1407 bez Dembele faworytem United wg mnie
0
@takisobiektos tego Brooksa się nie da lubić. Mam nadzieję, że kiedyś trafi na tego Stewarta z Pistons i ktoś go porządnie wyjaśni
0
@Emhyr niech 4pomocnikow gra wszystko i będzie super.
1
@Roobo przecież gdyby to nie Vinicius to by nie było czerwonej. Gdyby w tej sytuacji był Rodrygo czy jakikolwiek inny piłkarz to by było żółto
11
@Sawik_10 Conte pewnie już do lata nie będzie w Totkach :D
1
@CulerParaSiempre Lewandowski i Raphinha zagrali tak słabo, że za któregoś z nich musi zagrać Ferran
0
@Kuba_1 przecież Ferran jest lepszy niż Raphinha czy Fati
6
Gdyby u nas miał ktoś kopnąć z tego miejsca to prędzej by podał do ter Stegena
0
@capoN ja bym nie przesadzał, nigdy nie byl lepszy od Neymara a ten był uznawany za tego trzeciego. Wątpię by był w top5
3
@jeyx77x nikt nie pisał, że nie mogą grać razem. Wręcz przeciwnie. Każdy chciał ich razem oglądać
1
@Image powinni, aczkolwiek nikt nie jest stabilny w Serie A i pucharze Włoch; gdybym miał jednak stawiać to na awans Lazio
5
@Rhaan jak słyszę argument "dużo pracuje w obronie" to mi si śmiać chce xd to tego oczekujesz od skrzydłowych? Ja oczekuje że minim wykona dwa udane dryblingi w trakcie meczu, a nie sezonu. Już Greizmann był napastnikiem defensywnym. Już lepszym ofensywnym zawodnikiem jest Balde czy Pedri. Świetne podania? Widzisz jak on dośrodkowuje piłki z rzutów wolnych i różnych??
18
@Hubsao przecież nie można dostać większego zaufania niż on. Gra w każdym meczy i w żadnym się nie wykazał. Jemu nie brakuje zaufania tylko umiejętności. Błyszczał w Leeds.....
0
To może teraz warto zmienić Pedriego czy Gaviego by chociaż 5min odpoczęli
1
Dwie największe kaleki na boisku strzelają xd
0
Raphinha super strzał xd nie pamiętam piłkarza który by wykonywał gorzej stałe fragmenty gry, czy to poprzez strzal czy dośrodkowanie