FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja nie wiem czy Albiol pomylił powołanie życiowe i powinien rywalizować z Boltem o medale w sprincie czy nasi są tacy wolni
4
@abram3k jak w ataku są takie ananasy jak Raphinha i wcześniej Dembele to się nie dziwię
5
De Jong co gra odkąd jest 4pomocnikow....
1
Raphinha już zaczął swój "koncert" po czym dołoży nogę metr przed bramką gdy inni wykreują okazję i od razu że Ferran jest beznadziejny przy nim
5
@msmsms TVP sport
3
Udinese vs Sassuolo 2-2 do przerwy, czyli pewnie więcej bramek niż dziś w całej lidze hiszpańskiej
0
Znacie jakiś serial gdzie fabuła jest podobna do Uncharted? Poszukiwany skarb itp? Ja nie kojarzę takiego a myślę że taki scenariusz by mógł mieć potencjał
0
@takisobiektos ciekawe ile mu płacą za takie "przebrania", nie wierzę że tam sam z siebie to ubiera, bo wtedy to do jakiegoś lekarza powinien iść
0
@Pawel13sz kazdy krytykuje Torresa, a w zeszłym sezonie był jednym z lepszych naszych zawodników, napewno lepszy niż obecny Raphinha
8
@Pawel13sz Iniesta albo Neymar
10
@dogie1337 ekstraklasa, fortuna 1.liga, II liga polska, Liga szóstek z FC Albatros
0
Pojedynek PSG vs Liverpool to byłby obecnie klasyk nad klasykiem xd
1
@Hosh Złota piłka więzienna
1
Ale Chelsea okradzione :D
3
@Sysia11 najszerszych, nie najlepszych.
0
@saczers438 Flickr albo Pochettino
3
@Sysia11 bajeczna? Nie mają zawodnika z Top10 na świecie na swojej pozycji. Chyba że Reece James, ale on po kontuzji i tak daleko od optymalnej formy i Potter gra bez wahadeł
0
@saczers438 zakładam początek marca, że poleci
1
@fart Phoenix też rok temu w fazie zasadniczej byli kosmiczni, a potem Doncic prawie sam ich przejechał. Nie wiem, mam wrażenie że gdyby wszystkie ekipy byłyby zdrowe to obecnie przygrywają z Bucks i mają duże problemy z Cavs i 76
2
@Comentateiro Boston jest mega przeceniany. Bucks, bez drugiej największej gwiazdy, doprowadzili do game7 z Bostonem. Z Miami też mieli ciężary, a tam w PO oprócz Butlera to nikt nie grał.
0
@TR3YWAY mi ten zielony wyjątkowo nie siada, nie biłem brzoskwini
0
@takisobiektos zaczynam się bać k nich GSW....
0
Śmiesznie się ogląda reklamy Nivea (sponsor Realu) gdzie na początku mówią "to moja koszulka"....i pokazany jest Hazard xd
0
@kewin jeżeli go sprzedadzą to żaden piłkarz do nas nie przyjdzie. Nikt nie będzie chciał dołączyć do takiego klubu
0
@ZwyklyKibicBarcy04 zakładam dziś ponad 1,5miliona ale za 2tug będzie pewnie 700-800k
0
@kamil295 Jokic nr jeden??? Serio? U mnie tak samo ale Jokic na końcu :P
1
Na Twitterze zobaczyłem super pytanie: najlepszy gracz all time z drugiego picka w NBA? I było zdjęcie Jokicia, Draymonda, Manu Ginobli i Gasola. Jakbyście tą czwórkę ustalili? Jokic chyba musi być na końcu patrząc na jego "osiągnięcia" w PO a liczbę pierścieni pozostałych zawodników
3
@Tomo1989 dla mnie to bez sensu. Teraz każdy Rusek będzie uważany za terrorystę?
1
@Encore wygląda pięknie do pierwszego meczu Play in gdzie cala pierwsza trójka z lewej dostanie kontuzji :D
2
@Encore wygrali przed nim i wygrali po nim :P