0

Ja nie wiem czy Albiol pomylił powołanie życiowe i powinien rywalizować z Boltem o medale w sprincie czy nasi są tacy wolni

4

@abram3k jak w ataku są takie ananasy jak Raphinha i wcześniej Dembele to się nie dziwię

5

De Jong co gra odkąd jest 4pomocnikow....

1

Raphinha już zaczął swój "koncert" po czym dołoży nogę metr przed bramką gdy inni wykreują okazję i od razu że Ferran jest beznadziejny przy nim

5

@msmsms TVP sport

3

Udinese vs Sassuolo 2-2 do przerwy, czyli pewnie więcej bramek niż dziś w całej lidze hiszpańskiej

0

Znacie jakiś serial gdzie fabuła jest podobna do Uncharted? Poszukiwany skarb itp? Ja nie kojarzę takiego a myślę że taki scenariusz by mógł mieć potencjał

0

@takisobiektos ciekawe ile mu płacą za takie "przebrania", nie wierzę że tam sam z siebie to ubiera, bo wtedy to do jakiegoś lekarza powinien iść

0

@Pawel13sz kazdy krytykuje Torresa, a w zeszłym sezonie był jednym z lepszych naszych zawodników, napewno lepszy niż obecny Raphinha

8

@Pawel13sz Iniesta albo Neymar

10

@dogie1337 ekstraklasa, fortuna 1.liga, II liga polska, Liga szóstek z FC Albatros

0

Pojedynek PSG vs Liverpool to byłby obecnie klasyk nad klasykiem xd

1

@Hosh Złota piłka więzienna

1

Ale Chelsea okradzione :D

3

@Sysia11 najszerszych, nie najlepszych.

0

@saczers438 Flickr albo Pochettino

3

@Sysia11 bajeczna? Nie mają zawodnika z Top10 na świecie na swojej pozycji. Chyba że Reece James, ale on po kontuzji i tak daleko od optymalnej formy i Potter gra bez wahadeł

0

@saczers438 zakładam początek marca, że poleci

1

@fart Phoenix też rok temu w fazie zasadniczej byli kosmiczni, a potem Doncic prawie sam ich przejechał. Nie wiem, mam wrażenie że gdyby wszystkie ekipy byłyby zdrowe to obecnie przygrywają z Bucks i mają duże problemy z Cavs i 76

2

@Comentateiro Boston jest mega przeceniany. Bucks, bez drugiej największej gwiazdy, doprowadzili do game7 z Bostonem. Z Miami też mieli ciężary, a tam w PO oprócz Butlera to nikt nie grał.

0

@TR3YWAY mi ten zielony wyjątkowo nie siada, nie biłem brzoskwini

0

@takisobiektos zaczynam się bać k nich GSW....

0

Śmiesznie się ogląda reklamy Nivea (sponsor Realu) gdzie na początku mówią "to moja koszulka"....i pokazany jest Hazard xd

0

@kewin jeżeli go sprzedadzą to żaden piłkarz do nas nie przyjdzie. Nikt nie będzie chciał dołączyć do takiego klubu

0

@ZwyklyKibicBarcy04 zakładam dziś ponad 1,5miliona ale za 2tug będzie pewnie 700-800k

0

@kamil295 Jokic nr jeden??? Serio? U mnie tak samo ale Jokic na końcu :P

1

Na Twitterze zobaczyłem super pytanie: najlepszy gracz all time z drugiego picka w NBA? I było zdjęcie Jokicia, Draymonda, Manu Ginobli i Gasola. Jakbyście tą czwórkę ustalili? Jokic chyba musi być na końcu patrząc na jego "osiągnięcia" w PO a liczbę pierścieni pozostałych zawodników

3

@Tomo1989 dla mnie to bez sensu. Teraz każdy Rusek będzie uważany za terrorystę?

1

@Encore wygląda pięknie do pierwszego meczu Play in gdzie cala pierwsza trójka z lewej dostanie kontuzji :D

2

@Encore wygrali przed nim i wygrali po nim :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?