FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@panczo zostawić Ferrana
0
Alez dziwne te transfery Liverpoolu. Ściągają Luisa Diaza, Nuneza i Gakpo a nie ściągają żadnego pomocnika. Rozumiem, czekają na Juda, ale no bez jaj. Oni myśleli, że Artur będzie ich wybawieniem? Czy może wyjdzie za parę lat, że to kolejny grubszy przekręt z udziałem Juve
1
@Commandement za 5zl wygrana 218zl
0
@Barcanajlepszyteam no jedyne co mnie boli to jak zagraliśmy z Meksykiem i Arabią ale to chyba każdego :D od 1/4 było mi obojętne kto wygra (no może chciałem wygranej Maroko, ale to normalne że sprzyja się niespodziankami)
0
Przecież Raków by bez problemu teraz pokonał Liverpool xdd co oni grają
0
@Kuba_1 ja? To nie ja płaczę, że Messi przegrywa xd tu jest takich wiele co teraz w meczu Barcelona vs PSG byliby za tymi frajerami zabojadami
1
@Image zdziwię się jak Real nie dotrze do finalu. A tam to wiadomo, że wygrają po 4genialnycb interwencjach Courtoisa :P
0
Nunez!!!!! Prawie xd gdyby nie bramkarz
0
@Salchent podobno jest taki zajebisty, że sam ciągnął Barcelonę po odejściu Iniesty i Xaviego to z Touluse sobie sam nie poradzi?
1
Liverpool jest tak słaby, że Semedo wygląda na porządnego obrońcę xd
3
No to niezły mecz Arsenal xd nagle United
0
@Kamiloza91 oni w tym sezonie mieli wywalczyć miejsce w top4. Lider w lutym to i tak dużo ponad stan dla tej druzyny
2
Przecież to powinien być karny dla Arsenalu. Ten cały Muapay faulował Gabriela
0
@Toretto efekt nowej miotły, kusiło mnie postawić na Everton 1X
0
Sean Dyche to kozak
1
@Bejlu Everton na luzie powinien już prowadzić. Arsenal mega slabi
2
@Deviler kiełbasa smażona bez cebuli??? To jak mizeria bez ogórków
0
@sintesox przeżyjesz to?
0
@FcPortoFan1999 nie no Warriors tacy głupi nie są :P już prędzej jakieś Wizards
0
@FcPortoFan1999 no to ich się nie da już bardziej zepsuć xd
0
Jak myślicie gdzie pójdzie Irving i którą organizacje znowu zepsuje?
1
@mateusz1989VeB forum dyskusyjne jest po to by wyrażać swoją opinię. Dla mnie Xavi marnuje potencjał tej kadry. Ciekawe co zrobi gdy pomocnicy doznają kontuzji mięśnia, a z tyloma minutami w nogach to tylko kwestia czasu.
0
ale teraz to już Alarcon wejdzie xD
0
@takisobiektos normalnie Fame MMA
0
@Sensible masz może info gdzie to?
0
Po kilku miesiącach dziś jest najlepszy moment by wrócić do bukmacherki. Na czym dziś najlepiej stracić pieniądze? :d
3
@MrPGG sylwetkę ma zajebista, ale dla mnie z twarzy taka dziwna :D
1
@4drian0 trochę słabo się to czyta gdy człowiek sobie przypomni nasze wyniki z nimi xd
1
@IronSanHybrid ja??? No zawsze
1
@IronSanHybrid pokonane, nawiązuje do MMA xd