0

@sk13 ale nie wiesz czy Torre się nadaje gdy nim nie grasz. Nawet jak się nie nadaje na 90min to czemu gdy prowadzisz 3-0 z Realem czy z Elche to nie wpuszczacz go w 60-70mi. Za Pedriego czy Gaviego tylko po to by tamci odpoczęli?

3

Wymienic Raphinhe za Luuka de Jonga i dopłacic 30mln

0

@marcinK0000 przecież to bożyszcze Xaviego

1

@sk13 Xavi ma szeroką kadrę, ale nie rozwija wgl piłkarzy i przez to gra 14-15 zawodnikami

2

Polska vs Meksyk było lepsze dla oka niż to coś

0

@kiper09 Alarcon. Logiczny wybór. Jak tak dalej pójdzie to zajedzie wszytskich

12

To teraz tak: gramy bez prawego skrzydła, bo każdy widzi jaki jest Raphinha; gramy bez lewego skrzydła bo tam nie ma skrzydłowego a Alonso to poziom okręgówki; gramy bez środka ataku bo Fati jest w formie jakiej jest xd

3

Ja tej zmiany nie rozumiem. Powolujesz napastnika z rezerw, Alarcona i przy kontuzji kogoś z ataku to go nie wpuszczacz. To po co go powolujesz? Ciężki mecz, ale no bez jaj. Pedri też kiedyś musi odpocząć, a Xavi zajeżdża wszystkich jak tylko może

1

Dembele kontuzja bo nie ma rotacji to na rozgrzewkę idzie...Pedri który też gra wszystko xd

1

@betonito to po co go ściągaliśmy?

2

Pamiętacie ten drybling Raphinhi? Ja też nie

0

@MesQueUnClub96 ale myślisz, że z Lewandowskim te 16min by lepiej wyglądały?

4

Raphinha i dośrodkowanie z rzutów wolnego oznacza tylko jedno xd

0

Alonso juz spóźniony

0

@tbas oglądałem Raphinhe w tym sezonie xd

0

Alonso w składzie....ten to ma papiery na Xaviego jak nic

0

@A_Gomesinho_21 Balde, Araujo i Pedri, aczkolwiek łatwiej by było wskazać trójkę której nie lubię xd

0

@tbas no ale czasami kogoś przedrybluje. Brazylijczyk pewnie o pachołki na treningach się potyka

6

@Emhyr no jeżeli się okaże, że Francuz będzie przez 10lat najlepszym pomocnikiem na świecie i go ściągnęli za taki hajs to będzie miał rację. Transfery też się ocenia z myślą o przyszłości.

0

@MesQueUnClub96 noo niestety tak zapewne będzie. Ale chciałbym by wygrał Zayn xd niemożliwe, ale stoeylinowo by było super

0

@IronSanHybrid Najman vs Muranski to jest wydarzenie na które świat nie jest gotowy. Ich konferencje to będzie majstersztyk

0

@tbas na konsoli to nie wiem bo nie grałem nimi. Raphinha to defensywny skrzydłowy, który nie przedrybluje Tadzia Norka.

0

@Emhyr Zubimendi przed przyjęciem pewnie będzie chciał mieć info o przyszłośc Busquetsa. On zostaje to Bask nie przychodzi.

0

@tbas no Carrasco to klasa wyżej niż Raphinha

1

@Dejvo no tylko Foyth udowodnił już swój poziom także w europejskich pucharach, a Firpo tylko w lidze. Foyth niby taki wolny ale już nie raz stopowal Viniciusa czy Skrzydła Bayernu

0

@ikar34 siatkówka 100x lepsza niż skoki. Tam masz jasne zasady i sędziowie nie są głównymi bohaterami

0

@Dejvo no lepszy Foyth który już odwodnił wiele razy, że daje radę na PO niż kupować kota w worku jak Arnau i przeżywać to samo co po Emersonie czy Firpo Junior

0

@Kgorecki2500 przecież to od początku był fejk. każde zdjęcie wygląda tak samo tylko kartę zmienia w programie xd

0

@Encore ciekawe jak daleko by zaszedł, jakby się potoczyła jego kariera i "legacy" gdyby nie jego teorie i zachowanie

0

@Xxxbarca4ever znam się lepiej pewnie niż Ty....ja jako pierwszy krytykowałem ten transfer i o dziwo miałem rację. Zero poziomu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?