FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sk13 ale nie wiesz czy Torre się nadaje gdy nim nie grasz. Nawet jak się nie nadaje na 90min to czemu gdy prowadzisz 3-0 z Realem czy z Elche to nie wpuszczacz go w 60-70mi. Za Pedriego czy Gaviego tylko po to by tamci odpoczęli?
3
Wymienic Raphinhe za Luuka de Jonga i dopłacic 30mln
0
@marcinK0000 przecież to bożyszcze Xaviego
1
@sk13 Xavi ma szeroką kadrę, ale nie rozwija wgl piłkarzy i przez to gra 14-15 zawodnikami
2
Polska vs Meksyk było lepsze dla oka niż to coś
0
@kiper09 Alarcon. Logiczny wybór. Jak tak dalej pójdzie to zajedzie wszytskich
12
To teraz tak: gramy bez prawego skrzydła, bo każdy widzi jaki jest Raphinha; gramy bez lewego skrzydła bo tam nie ma skrzydłowego a Alonso to poziom okręgówki; gramy bez środka ataku bo Fati jest w formie jakiej jest xd
3
Ja tej zmiany nie rozumiem. Powolujesz napastnika z rezerw, Alarcona i przy kontuzji kogoś z ataku to go nie wpuszczacz. To po co go powolujesz? Ciężki mecz, ale no bez jaj. Pedri też kiedyś musi odpocząć, a Xavi zajeżdża wszystkich jak tylko może
1
Dembele kontuzja bo nie ma rotacji to na rozgrzewkę idzie...Pedri który też gra wszystko xd
1
@betonito to po co go ściągaliśmy?
2
Pamiętacie ten drybling Raphinhi? Ja też nie
0
@MesQueUnClub96 ale myślisz, że z Lewandowskim te 16min by lepiej wyglądały?
4
Raphinha i dośrodkowanie z rzutów wolnego oznacza tylko jedno xd
0
Alonso juz spóźniony
0
@tbas oglądałem Raphinhe w tym sezonie xd
0
Alonso w składzie....ten to ma papiery na Xaviego jak nic
0
@A_Gomesinho_21 Balde, Araujo i Pedri, aczkolwiek łatwiej by było wskazać trójkę której nie lubię xd
0
@tbas no ale czasami kogoś przedrybluje. Brazylijczyk pewnie o pachołki na treningach się potyka
6
@Emhyr no jeżeli się okaże, że Francuz będzie przez 10lat najlepszym pomocnikiem na świecie i go ściągnęli za taki hajs to będzie miał rację. Transfery też się ocenia z myślą o przyszłości.
0
@MesQueUnClub96 noo niestety tak zapewne będzie. Ale chciałbym by wygrał Zayn xd niemożliwe, ale stoeylinowo by było super
0
@IronSanHybrid Najman vs Muranski to jest wydarzenie na które świat nie jest gotowy. Ich konferencje to będzie majstersztyk
0
@tbas na konsoli to nie wiem bo nie grałem nimi. Raphinha to defensywny skrzydłowy, który nie przedrybluje Tadzia Norka.
0
@Emhyr Zubimendi przed przyjęciem pewnie będzie chciał mieć info o przyszłośc Busquetsa. On zostaje to Bask nie przychodzi.
0
@tbas no Carrasco to klasa wyżej niż Raphinha
1
@Dejvo no tylko Foyth udowodnił już swój poziom także w europejskich pucharach, a Firpo tylko w lidze. Foyth niby taki wolny ale już nie raz stopowal Viniciusa czy Skrzydła Bayernu
0
@ikar34 siatkówka 100x lepsza niż skoki. Tam masz jasne zasady i sędziowie nie są głównymi bohaterami
0
@Dejvo no lepszy Foyth który już odwodnił wiele razy, że daje radę na PO niż kupować kota w worku jak Arnau i przeżywać to samo co po Emersonie czy Firpo Junior
0
@Kgorecki2500 przecież to od początku był fejk. każde zdjęcie wygląda tak samo tylko kartę zmienia w programie xd
0
@Encore ciekawe jak daleko by zaszedł, jakby się potoczyła jego kariera i "legacy" gdyby nie jego teorie i zachowanie
0
@Xxxbarca4ever znam się lepiej pewnie niż Ty....ja jako pierwszy krytykowałem ten transfer i o dziwo miałem rację. Zero poziomu