1

@barca2004 55-45% dla nas

0

@Rhaan BVB chce mu obnizyc znacząco pensję, zbyt często jest kontuzjowany wg nich by zarabiać tyle ile ma, na moje duże szansę że w kolejnych sezonie już tam nie będzie gral

1

@Sinirsey Alemany narazie nic nie zrobił. Zubi ściągnął wiele zawodników którzy dali nam trofea. Na ten moment Zubi zdecydowanie

0

@El dominatore no lepiej mieć jego za 15mln niż Guedesa czy inne wynalazki jak Boateng swego czasu xd

1

@Rust_Cohle no to my bad, jakoś pamiętam go jako starego typka :D

0

@Rust_Cohle mogę się mylić, nie jestem pewny ale wydaje mi się że Barrios gdy przychodził Lewy był już mocno po 30 i BVB wiedzieli, że lepszy nie będzie. Arsenal dopiero co wrócił na szczyt i raczej niechętnie będzie zmieniał podstawowy skład gdy nie będzie konieczności - patrz kontuzje czy kartki

11

@Derean trochę się obawiam tego transferu. Na SPD nie ma szans przy Partey i Xhaka, a na SO też raczej nie duże. Raczej do rotacji na ostatnie minuty meczu czy z słabymi drużynami jak Liverpool czy Chelsea

0

dziś już będzie cała druzyna TOTY i te ikony TOTY?

2

Zaczynamy gwizdanie pod Boston. Najpierw faul w ataku Korneta na Lambie, którego nie gwizdneli, by potem jakąś ruchomą zasłonę Wigginsa zagwizdać

16

@Fenelon komentarz na siłę byleby się dowalić do gościa który odszedł z profesjonalnej piłki a większość dalej boli. Żenada :D #brak mentalu

4

Ale to co gwiżdżą Gizda Manzano dla Realu to aż boli. Villareal w drugiej połowie chyba im z 4-5 razy odebrał piłkę czysto a tak to gwiazda gwizda i gwizda

0

Co ten Manzano gwiżdże xd przecież co kontakt to faul

1

Moreno to jest kozak absolutny

2

@Kessie Bellingham, Van Dijk i Milito to takie xD trochę :D zwłaszcza Anglik

0

@Borry zdecydowanie, jeśli nie ściągniemy żadnego lewoskrzydłowego, a Fati i Torres będą w takiej formie i będziemy grać na 4 pomocników to de Jong-Gavi-Pedri-Gundogan będzie super opcją

0

Young Leosia znowu zachwyciła, tym razem zgodziła się nagrać piosenkę z takimi słabymi wykonawcami jak Taco, OKI, Otsochodzi czy Dwa Sławy. Oczywiście zostali zgaszeni przez zwrotkę królowej, ale warto docenić jej gest wobec niżowych polskich artystów

0

@Piesfilemon opuszczasz wtedy najładniejsze miasto w Polsce, to nie jest już dobrze

1

@Fake69 no ale to chociaż na ławkę i przy wyniku 2/3-0 go wpuszczać by coś zagrał i by taki Kounde czy Christensen odpoczął i nie doznał kontuzji

0

Chciałbym zobaczyć ilość goli strzelonych i straconych gdy graliśmy w przewadze xd przecież to żart

0

@Messibestplayerintheworld to jak tak dalej pójdzie to taki Kamiński czy Jóźwiak będą w kręgu zainteresowań Barcelony

1

@Michu94 nie no człowiek zadowolony po takim meczu jak z Realem, a potem człowiek czyta takie rzeczy xd

1

@Fake69 Polsat sport


0

Ile Atletico od nas chciało gdy Saulowi się kończył kontrakt? Poszedł do Chelsea wtedy ale my nim wtedy też byliśmy zainteresowani.

0

@Ghostface no niestety nie zrobiłem

4

@Encore jak dla mnie to dobry ruch United, wiele osób ten transfer bawi, ale mecz z Argentyną pokazał że takie wieże czasami warto mieć, zwłaszcza jak mało zarabiają

0

@Ghostface strasznie nie polecam tego Carlosa, aczkolwiek w tej Fifie żaden LO mi nie pasuje xd grałem Carlsoem, Mendym i Cancelo i wszyscy słabo, jedynie co to Theo dawał radę, ale ciężko o zgranie w Serie A u mnie

0

@sendesara no i dlatego go oddajemy Atletico xD nie pojawia się na treningach czy meczach to płaci kary i tyle

0

@Emhyr jest jedyną opcją w ataku, z nami np był ich głównym zagrożenien

0

@Emhyr to samo mówiono o Suarezie gdy tam szedl, to samo mówiono o VIlli gdy tam szedł, Griezmann też miał tam wrócić i nic nie grać

0

@Worny co z tego, że przyszedł za darmo? to był jego wybór, nikt mu pistoletu nie przykładał do głowy. Może z tej wdzięczności pomnik mu zrobimy i będziemy mu opłacać pensje do 54roku życia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?