FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi out. Jedyna rozsądna.decyzja. ileż można z takim trenerem
5
Xavi jest bardziej defensywnym trenerem niż Czesio. Wygrywasz 1-0 i wpuszczacz Busquetsa, Alonso i Christensena?
2
Boże Busquets wznosimy do Ciebie prośbę skończ już tą karierę. Zakładam, że w takim Elche przed Busquetsem w hierarchii byłby Oriol Romeu czy Gumbau
0
To co, jeszcze wejdzie Alonso, Christensen i Kessie? Typowe zmiany Xaviego.
26
Bądź takim Frankiem....grasz grasz grasz i wiesz że zejdziesz za tego Busquetsa który jest beznadziejny. Szkoda strzepić ryja na te zmiany Xaviego. Zero rozumu
0
Busquets....na cholerę. Widać że Xavi chce przegrać
2
Wawrzyniak kryjący Raphinhe wyglądałby jak Roberto Carlos w prime
1
@Janiama jak jest w takiej formie jak dziś to nigdy xd
0
Lewandowski najgorszy na boisku mimo gola, najlepszy ter Stegen, na plus Dembele i środek pola
0
Typowa Barcelona. 6bramek straconych w lidze to nie wynik genialnej obrony, to wynik genialnej formy Niemca. My gramy beznadziejnie w obronie. Jak Polska na mudnialu i wtedy musiał ratować Szczęsny
1
Lewandowski najgorszy poraz kolejny. I nawet jak jest bez formy piłkarsko to wiedząc, że jest zawieszony to powinien gryźć trawę, a zachowuje się jakby ją spalił przed meczem
8
Ciekawe gdzie spalony. Może Raphinha
1
Lewandowski wstydu oszczędź i zejdź
1
Dajcie mi już tego Fatiego za Lewandowskiego
4
Piłkarze Barcelony mają przerąbane....grasz wybitny mecz z Atletico, a potem ława z Betisem. Wracasz po kontuzji i grasz wszystko co możliwe. Logika kobiet>logika Xaviego
2
@Siro mi osobiście się już ta bardziej podoba niż Richarlisona
3
@KrychaFCB nie znam piłkarza, który nie kłóci się z sędzią....już nawet Dembele pewnie umie po hiszpańsku słowa umożliwiające dyskusję
0
@GeraltzKatalonii dziecinne zachowanie obu
0
@Messibestplayerintheworld to i tak wtedy trzeba kupić kogoś na PO
1
@Messibestplayerintheworld jakkolwiek Araujo jest sercem tej obrony, gra z poświęceniem, ale jak dalej będzie szklany jak Vermaelen to trzeba kupić kogoś do pierwszej 11.
1
@Kondziubarca to by były jajca, wtedy Czesia byśmy uznawali za wybitnego taktyka ofensywnego
1
@MarcelNJ11 już sie bałem, że tylko ja tak mam
1
@TheNekro94 proste, na lewo
7
@Kidd Busquesologia- nurt filozoficzny założony w XXI, polegający na wybieganiu myślami w przyszłość, zakładaniu wielu scenariuszy zapominając o danej chwili. Powiedzenie myślał kogut o niedzieli a w sobotę łeb ucięli jest doskonałym przykładem, tak samo jak piłkarz Fc Barcelony, Serio Busquets (nazwisko w żaden sposób nie powiązany z nurtem)- piłkarz wybiegający 5-6podaniami do przodu, jednak podczas głębokich refleksji na ten temat traci piłkę i drużyna traci gola
6
@Pawel13sz po takich słowach to powinien jakiś psychiatra się z nim skontaktować. Osoba, która tak mówi nie może być zdrowa. Chyba, że ma na myśli niezbędność Busquetsa do kolejnych kompromitacji
0
@Arn3th ale oni co kolejkę puszczają Liverpool.....
0
@Emhyr wierzysz w to, że w tych meczach dostanie szansę? Xd dla mnie jeszcze jeden mecz w CdR i tyle
0
@Sulimo no tylko to są te gusta. Dla mnie to co nazwałeś to bardziej mi przypomina moje wycie w kiblu na zdartym.gardle przy poważnym zatwardzeniu niż muzykę
0
@urbipl czy ta postać ubrana w niebieską kurtkę czy cokolwiek to jest to kobieta czy mężczyzna?
2
@LewoSkrzydlowy11 słuchało się tego jak się miało 18-20 lat. Wtedy i teraz lubię sobie posłuchać czegoś takiego, na odmóżdżenie