FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Havertz zrobił Lengleta
0
@takisobiektos jak na napastnika marne. Antony też ma jakieś liczby. Z czego słowo "jakieś" w oby przypadkach jest kluczowe
0
@Emhyr Kounde poziom wyżej. Nie rozumiem czemu Antony jest flopem, a Nunez nie
0
@lucas/catalan wszystkie są dobre poza kwiatem bzu i tych w czarnej butelce, ale najlepsze to cytryna-malina
0
@Azi pytasz jaki my byśmy wystawili czy jaki Xavi wybierze
0
@Czajka90 chłop ma trochę racji, co roku jest najlepszy na świecie w tym co robi a ciągle jest pomijany. Miejsca pod koniec 10 nie są dla niego satysfakcjonujące
11
@Pawel13sz w obecnej Barcelonie w takie sytuacji PO podaje do Busquetsa który: albo traci i jest konntra; albo podaje do obrońcy a ten do bramkarza
9
@Rewolucja123 widzę, że Liverpool wczoraj zremisował całkowicie słusznie i bez pomocy sędziów
1
@matirix20 bo to jest fatalny trener który lubi iść w konflikty ze wszystkimi
0
@takisobiektos samograj Udoki przestał grać chyba i teraz coraz gorzej to wygląda. Jak Williams będzie dostępny tak jak do tej pory to ciężko to widzę w PO
0
@mkord słownik zapisał mi w pierwszej kolejności Semeniuka i tak już się zapisuje automatycznie, nią zwracałem na to uwagi
7
@Rewolucja123 sędzię pomógł Liverpoolowi? Niemożliwe. Tamtejsza Legia.
1
@michal26 wyjście z grupy to sukces kadry, a jeśli by liczyć względu indywidualne to Lewandowskiego nie powinno być w top 5 piłkarzy tej kadry na mudnialu. Co ma zrobić Semeniuka by wyprzedzić tego gościa....
0
@michal26 szkoda, bo gówno zrobił. Mogliby dać jeszcze Bońka czy Lato do tej listy
2
@Rl9k1nG ten cały Goat w NFL Tom Brady jest co roku wybierany pewnie jako jeden z najlepszych sportowców roku w USA, a oprócz tego kraju kto go kojarzy? Może z 5%. To jest konkurs najlepszego sportowca, a nie najbardziej popularnego
5
Trzecie miejsce Lewandowskiego to jest plaskacz w ryj innym sportowcom. Semeniuka wygrywa prawie wszystko, zdobył zaledwie srebro mudnialu a nie złoto i jest za tym dziadkiem... Powinny być dwie nagrody. Najlepszego sportowca Polski i najlepszego Lewandowskiego
0
@Toretto oba karne z tyłka....choć podobno zgodne z przepisami.
2
@shahman ale trochę słaby filmik....bo Parejo go faktycznie uderzył. Jakby tak zrobił juto np Gimenez to 99% chciałoby karnego
2
Co oni psują kontry xd pachnie remisem
0
Ten Pedraza to co oglądam Villareal to psuje jakąś kontrę czy setkę
4
Śmieszna odpowiedź na prawie przegraną. Jak to nie była prawie przegraną to ciekawe czym jest dla Xaviego
1
Dwa karne których wg mnie nie powinno być....przepisy mega dziwne
1
Xddd to też musi być karny. Skoro w meczu Portugalia vs Urugwaj był karny to tu też musi być. Tym bardziej skoro był dla Realu jarny
1
@Encore przywilej.
0
Żałosne. Niech ci debile przestaną gadać coś o sędziach.
0
No i Foyth odbija piłkę ręką, ale jest przywilej korzyści. Benzema strzela przeciez
4
@okiemtypera_lucaxx95 a co jakas Argentyna interesuje
1
Villareal kolejna groźna okazja czyli za chwilę będą przegrywać. Może Setien po słabym początku coś tam zaczyna układać
0
@Criss18Barca Cafu, gram Matthaus na środku pola i nie polecam
1
@P33ck jak za taką cenę to nie powinni się zastanawiać