4

@neeed i tak mają pożywkę widząc jakie gówno gramy. Tak, powinien wyjść i powiedzieć że takie rzeczy nie mają prawa się wydarzyć

0

@Survier Koeman miał beznadziejna kadrę

0

Poole to jest jakiś majstersztyk w traceniu piłek w ostatnich 15sekundach meczu gdy wynik jest na styku. Dziś chyba 5 czy 6 taka strata w sezonie

2

Xavi już im nie mówi co maja robić bo poszedł do maszyny losującej z wymówkami dlaczego tak grali

0

Nie sądziłem, że dożyje momentu gdzie Polska by miała realne szanse z Barceloną. Polska by nic nie straciła, a z przodu zawsze Busquets czy Alonso pomogą

0

W niedzielę po porażce wyjdą i powiedzą że byli zmęczeni dogrywką xd

0

No i jak dalej osoby będą bronić Xaviego? Xd bo chłop dostał wszystko co chciał i nic nie ma

1

@Medium ale z drugiej strony stawiać cokolwiek w pierwszej kolejce po takiej przerwie to trochę glupie :P

0

@draxidox no i niektórzy w takie coś uwierzą pewnie

0

@Hosh no z obecną forma Lewandowskiego to może i lepiej gdyby nie wyszedł z Realem czy Valencia

1

@Kuba_1 słabo albo bardzo słabo. Zrobił dźwignie i najpierw powinien spłacać długi, a nie robić transfery. Transfery też słabo przeprowadzone. Płaciliśmy tyle ile chcieli, Sevilla krzyczy 55mln za Kounde? Spoko tyle damy mimo że zaczynali składać oferty od 35

0

@talizmo Valencia, Bilbao i Real

3

@Kondziubarca już wolę by nie ściągnęli nikogo i grać węższą kadra niż Busquetsem

0

@michal26 pobijać taki rekord i być najgorszą drużyną w konferencji xd SAS i Rockets nie liczę bo oni chcą być najgorsi

1

@Deviler wśród mężczyzn nie ma sobie równych, ale jednak w tym roku Świątek wygrywa

0

@IronSanHybrid no ale co się mogło nie udać xd

1

@Deviler czyli po awansie na Euro zachwyt a potem kolejny trener

0

@kamyk_23 dlaczego ten Morant jest tak hypowany. Ludzie jaraja się nim jakby już coś ugrał. Na moje to będzie kolejny Westbrook, który będzie robił statystyki, ale nigdy nie będzie opcja nr 1 dla mistrzowskiej drużyny

9

@Kuba_1 no ciężko się z tym nie zgodzić

4

Klopp widzę znowu narzeka na sędziego po wczorajszym meczu....nie ma drugiego tak irytującego trenera jak on. Jak wygrywa to banan na mordzie, ale jak przegrywa to i na układ planet potrafi narzekać.

1

@Encore ale w sumie oprócz tej dwójki to nie ma nikogo, więc za rok gdy będą grać w LM to rotacja obowiązkowo

1

@Mow_mi_Douglas ja to myślę, że on jest prześladowany i bity w domu. Dana mrugnij dwa razy jeśli to prawda

0

Super Xavi, szkoda że Tobie ktoś kiedyś dał szansę. Oby odszedł jak najszybciej z swoimi amigosami

0

@Kengo i mają złapać rytm z 4ligowcem? Wygrają podstawowym składem 5-0 i windzie Busquets czy Alba na konferencje i powiedzą teraz każdy mecz to finał i bla bla bla by przegrać z United po cudownych stratach

2

@IronSanHybrid chłop dostał lepe na ryj i to on okazuje się tym okropnym.

0

@Objectivo ale jakim cudem tu Opole nie podawał od razu to aż boli. Rozumiem gdyby tam stał Looney czy inny Wiseman, ale Donte umie rzucać teojeczki

3

@Emhyr no ale na mecz z jakimiś amatorami to masz obowiązek powołać 3-4 nowych piłkarzy z rezerw. Jak nie to po co te rezerwy są. Nie mówię o fazie 1/4 gdzie może się trafić jakiś Cadiz czy jakaś solidna drużyna z pierwszej ligi.

6

Xavi nie planuje powołać nikogo z rezerw na ten mecz....a potem się dziwimy że młodzi piłkarze chcą od nas odchodzić i wyzywa się ich od pazernych na kasę. Może po prostu widzą, że w Barcelonie się już prawie nie stawia na młodzież. Jedyny to to Koeman robił i za to trzeba mi być wdzięczny. A Xavi? Dobrze że jemu ktoś dał kiedyś zadebiutować. Tak to by skończył w jakimś holenderskim Utrecht

2

@Objectivo i bez Wigginsa od jakiś 20 spotkań chyba. A nie zapominajmy jak grał w PO w zeszłym sezonie

2

@michal26 nie no do Curry'ego to mu wiele brakuje. Przede wszystkim mózgu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?