2

@Kgorecki2500 wiele kart tych zimowych to jakis kosmos

0

@Borry dla mnie trochę bezsensu. WIadomo, grać w kraju gdzie piłka jest religią jako mistrz świata to niesamowite przeżycie, ale gdyby teraz skonczył karierę w kadrze to by odszedł w chwale

1

@Michu94 ciekawe skąd ten Lewandowski.

2

@DonCarletto ja to myślałem, że on od 3 lat już nie gra

0

@Malibu no był, ale grał bardzo mało przez kontuzje. I jednak pamiętam co mówił Tuchel, że on lubi często mieć obsrane gacie przed ważnymi meczami :D

0

@RosjaninBut z czego Araujo i Kounde tylko uznanej klasy. Christensen jednak półka niżej, a pozostała dwójka to trochę zart

0

Którą część Uncharted uważacie za najlepszą? Nie chodzi o grafikę itp tylko czysto o "historię"

2

@Rust_Cohle no z tym, że Błaszczykowski umiał sam pociągnąć zespół czasami. A Lewandowski bez podania to nic nie zrobi

0

@Mixtape wydaje mi się, że nie ma piłkarza który nie chciałby tam iść. To tak jakby ktoś nie chciał przyjąć do Barcelony w latach 2008-2012. Nie dość że jeden z 2-3 największych klubów w historii to jeszcze ciągle odnoszący sukces w ostatnich latach

3

@Antimadridista_WR po Wilshere chyba największy talent w pomocy Anglików który nie wypalił, tylko Wilshere przez kontuzje a Alli przez głowę

0

@AllBundy Araujo to bestia w szpitalu chyba

0

Nunez top xd

1

Mahrez co za przyjęcie. Naszym skrzydłowym piłka by odskoczyła na 10 metrów

0

@konrad1661 rewanże chyba tylko w półfinale

0

@czółkovsky nie lubię Houston, ale nie życzę im takiego zgniłego jabłka

0

@arsenallondyn0 kiedyś udało mi się znaleźć na internecie pierwsze dwa odcinki i genialne. Niestety nie mam HBO i dalej nie mogłem oglądać bo go nie znalazłem

2

@Kondziubarca to są żarty chyba. Xavi to pijany jest odką tu jest bo gada i robi takie rzeczy, że aż głowa boli

4

@Nano22 a gdyby słońce świeciło w nocy, a księżyc za dnia to wtedy księżyc byłby słońcem, a słońce księżycem?

0

@Encore na plus to jedynie z Francją :D

0

@GeraltzKatalonii ja nie napisałem, że nie zasłużył. Ale od niedzieli jest narracja na ten stronie jakby tam był Messi i 10 zawodników na poziomie Radomiaka. Wgl się nie docenia pozostałych

1

@GeraltzKatalonii no ale dziwne by napastnik nie miał więcej goli czy asyst od pomocnika

1

@Cotutajsiedzieje dla mnie Mac Allister MVP. Chłop trochę racji ma że połowa goli z karnych...tak wiem, karne też trzeba umieć strzelać. Ale jednak od lidera zespołu musisz tego oczekiwać że to strzeli, a Mac Allister rozegrał fenomenalny turniej. Gdyby taki turniej zagrał Bruno, KdB czy Modric to by już uznawali go za top 10 piłkarzy w historii

2

@Ronin47 że niesłusznie, że bez powodu, że Kulesza uległ ludziom, że fryzjer, że dobry człowiek

2

@Medium ja to nie wiem jak można mówić że Wieniawa to zła du*** znaczy się nie ładna kobieta :D

1

Super, ważny zmiennik.....dla drużyny walczącej o utrzymanie

0

@DonMatteo901 chłopaki fajnie zaczęli z kanałem ale ostatnio coraz gorzej.

0

@Kalipso to już wolę kogoś z rezerw. On już na tle Elche czy Mallorca wypada bardzo słabo.

0

@Azi w tym sezonie to zakładam że z 10gdyby ter Stegen nie bronił sytuacji sam na sam, bo takie prowokuje

1

@bartekvisca a co zyskamy gdy tu zostanie?

1

@macio_944 wychodzisz w 10 zawodników i już jest łatwiej zastąpić Busquetsa bo nie ma gościa który 3x w jednej połowie straci piłkę przed własnym polem karnym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?