1

@El dominatore będziesz w maju żałował tych słów gdy znowu sięgną po pierścień :D oni już nie muszą walczyć o pierwsze miejsce po fazie zasadniczej

3

@Rewolucja123 na ten moment MVP jest Mbappe, a Messi za nim

0

Iwański 6x wspomniał o Ronaldo już po końcowym gwizdku....niech on sobie ten głupi ryj rozwali xd

0

Amrabat po mundialu to 100mln będzie kosztował. Genialny występ

0

Dobra zmiana :D

0

Ale tak naprawdę i z Hiszpanią i z Portugalią Bono miał łącznie 4-5 interwencje. Niesamowita obrona całego zespołu.

2

Gdzie Bruno do Koopmeiersa. Różnica klas

0

@PeteR10 nie nie nie, na razie bardzo dobrze sędziuje, może 2 kartki powinien pokazać ale tak ogólnie mówię

0

@A4ron 2 autobusy :D

7

Iwański to jest agent xd

3

Sypie się Maroko. Nie układa to się dobrze dla nich

7

Ale dawanie argentyńskiego sędziego do meczu Portugalii w ćwierćfinale mundialu to trochę xD :D

0

Nie no nie na karnego.

0

Jazda!!!!!! Maroko złoto

3

@Rust_Cohle idealny do nas :D

0

Ciekaw ile razy Iwański wspomni o Ronaldo zanim ten wejdzie na boisko. Ten to ma większy hype na niego niż Szpakowski na Lewego

1

@Joe_Barbaro Zdecydowanie za Maroko, chce by zdobyli medal. W drugim meczu raczej obojętne, ale chyba bym wolał Anglię

1

@takisobiektos NOP mieli być dobra drużyną w tym sezonie, ale nikt chyba się nie spodziewał że będą pierwsi na zachodzie e

2

@Pawel13sz bez wątpienia, z dużymi szansami na top5

11

Super. Już lepiej grać w 10

3

Neuer złamał nogę na nartach i nie zagra do końca sezonu xd może i to słabo śmiać się z takiego czegoś ale to trzeba być łbem by w trakcie sezonu iść sobie na narty. Jak nie lubię Bayernu tak trochę ich szkoda. Niestety pewnie żadnej kary Neuer nie dostanie, a wg mnie kilka milionów powinien klubowi zapłacić. Płaca mu kontrakt a on przez swoją głupotę ich wystawia poniekąd

2

@HighestInTheRoom Lahoz sędziował na swoim poziomie, ale trzeba przyznać, że i Argentyna i Holandia tak się na siebie rzucały, by wątpię by jakikolwiek sędzię nad tym zapanował.

6

Laskowski wczoraj dobry przy tej całej aferze pod koniec meczu. "Tu będą czerwone kartki" po czym przypomniał sobie kto sędziuje i "tu powinny być czerwone kartki" :D

0

@Xavifcb6 co?? To gdyby za takie faule były czerwone kartki to mecz aby się kończyły z 8-9 czerwonymi kartkami

0

Ciekawe jak dziś wypadnie Walker na tle Mbappe. Jeżeli jest jakiś obrońca który może go powstrzymać to na moje jest to właśnie Walker. Też bardzo szybki, ale równoczesnie piekielnie silny

1

W tym naszym zarządzie to dbają o to by lekarzom się zbytnio nie nudziło w Barcelonie. Kolejny który więcej nie gra niż gra

0

@draxidox no to że wygrał wkoncu jakiś sensowny puchar z kadrą. A co miało być. Trochę hipokryzja. Bo taka Argentyna w 2014 zdobyła srebro, tu jest pisanie że Messi im ten puchar załatwił, gdy to nie prawda. Gdyby nie obrona która nie straciła gola w fazie pucharowej do gola Gotze to by już w ćwierćfinale odpadli. W 2016 Portugalia wygrała gdy Ronaldo nie grał wybitnie, ale został uznany za najlepszego

8

@kuz ale gdy występujesz na arenie międzynarodowej od 15lat nauczyć się po angielsku 5zdan wyzwisk to z całym szacunkiem ale z dużo poważniejszym autyzmem się da nauczyć

3

@ricardo0705 no skoro w meczach znacznie nudniejszych doliczali 7-8min to tu 10min w drugiej połowie to było minimu

0

@draxidox skąd wiesz jaka by była narracja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?