FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@El dominatore będziesz w maju żałował tych słów gdy znowu sięgną po pierścień :D oni już nie muszą walczyć o pierwsze miejsce po fazie zasadniczej
3
@Rewolucja123 na ten moment MVP jest Mbappe, a Messi za nim
0
Iwański 6x wspomniał o Ronaldo już po końcowym gwizdku....niech on sobie ten głupi ryj rozwali xd
0
Amrabat po mundialu to 100mln będzie kosztował. Genialny występ
0
Dobra zmiana :D
0
Ale tak naprawdę i z Hiszpanią i z Portugalią Bono miał łącznie 4-5 interwencje. Niesamowita obrona całego zespołu.
2
Gdzie Bruno do Koopmeiersa. Różnica klas
0
@PeteR10 nie nie nie, na razie bardzo dobrze sędziuje, może 2 kartki powinien pokazać ale tak ogólnie mówię
0
@A4ron 2 autobusy :D
7
Iwański to jest agent xd
3
Sypie się Maroko. Nie układa to się dobrze dla nich
7
Ale dawanie argentyńskiego sędziego do meczu Portugalii w ćwierćfinale mundialu to trochę xD :D
0
Nie no nie na karnego.
0
Jazda!!!!!! Maroko złoto
3
@Rust_Cohle idealny do nas :D
0
Ciekaw ile razy Iwański wspomni o Ronaldo zanim ten wejdzie na boisko. Ten to ma większy hype na niego niż Szpakowski na Lewego
1
@Joe_Barbaro Zdecydowanie za Maroko, chce by zdobyli medal. W drugim meczu raczej obojętne, ale chyba bym wolał Anglię
1
@takisobiektos NOP mieli być dobra drużyną w tym sezonie, ale nikt chyba się nie spodziewał że będą pierwsi na zachodzie e
2
@Pawel13sz bez wątpienia, z dużymi szansami na top5
11
Super. Już lepiej grać w 10
3
Neuer złamał nogę na nartach i nie zagra do końca sezonu xd może i to słabo śmiać się z takiego czegoś ale to trzeba być łbem by w trakcie sezonu iść sobie na narty. Jak nie lubię Bayernu tak trochę ich szkoda. Niestety pewnie żadnej kary Neuer nie dostanie, a wg mnie kilka milionów powinien klubowi zapłacić. Płaca mu kontrakt a on przez swoją głupotę ich wystawia poniekąd
2
@HighestInTheRoom Lahoz sędziował na swoim poziomie, ale trzeba przyznać, że i Argentyna i Holandia tak się na siebie rzucały, by wątpię by jakikolwiek sędzię nad tym zapanował.
6
Laskowski wczoraj dobry przy tej całej aferze pod koniec meczu. "Tu będą czerwone kartki" po czym przypomniał sobie kto sędziuje i "tu powinny być czerwone kartki" :D
0
@Xavifcb6 co?? To gdyby za takie faule były czerwone kartki to mecz aby się kończyły z 8-9 czerwonymi kartkami
0
Ciekawe jak dziś wypadnie Walker na tle Mbappe. Jeżeli jest jakiś obrońca który może go powstrzymać to na moje jest to właśnie Walker. Też bardzo szybki, ale równoczesnie piekielnie silny
1
W tym naszym zarządzie to dbają o to by lekarzom się zbytnio nie nudziło w Barcelonie. Kolejny który więcej nie gra niż gra
0
@draxidox no to że wygrał wkoncu jakiś sensowny puchar z kadrą. A co miało być. Trochę hipokryzja. Bo taka Argentyna w 2014 zdobyła srebro, tu jest pisanie że Messi im ten puchar załatwił, gdy to nie prawda. Gdyby nie obrona która nie straciła gola w fazie pucharowej do gola Gotze to by już w ćwierćfinale odpadli. W 2016 Portugalia wygrała gdy Ronaldo nie grał wybitnie, ale został uznany za najlepszego
8
@kuz ale gdy występujesz na arenie międzynarodowej od 15lat nauczyć się po angielsku 5zdan wyzwisk to z całym szacunkiem ale z dużo poważniejszym autyzmem się da nauczyć
3
@ricardo0705 no skoro w meczach znacznie nudniejszych doliczali 7-8min to tu 10min w drugiej połowie to było minimu
0
@draxidox skąd wiesz jaka by była narracja.