FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co byście stawiali w meczu Anglia vs Senegal? tak robie sobie kupon i się mocno zastanawiam
0
@ProMILs no nie wiem, obroną dla Holandii, pomoc wyrównana, a atak bez Messiego to Julian i Lautaro xd w Holandii Depay i genialny Gakpo. Jedyne co to bramka na korzyść Argentyny, aczkolwiek bramkarz Holandii też dobry na tym mundialu
3
@maroon jeden z najlepszych meczy ligowych w tym sezonie zagraliśmy z Busquetsem na ławce vs Villareal....potem grał w każdym meczu aż do przerwy na mundial. Fajne wnioski
1
@Encore Ankara Berisch czy jakiś taki
2
@Kuba_1 u nich sami wirtuozi xd
0
Prawie jak Polska
1
@J4no jedynka. Już mam dość tej patologii boiskowej. Za 4lata pójdzie jakąś Panama cz Taiti na mundial i zagrają lepiej niż my
0
@norbi77 no to chyba nie zwracasz uwagę na jego grę. Bardzo słaby w obronie
1
@norbi77 w ataku. W obronie poziom Desta i Semedo najczęściej
1
Argentyna jest dramatyczna dziś. Wszyscy całkowicie beznadziejny
1
Ale oglądanie meczu z taki nieobiektywnym komentatorem jest straszne. Już wolę Gucci Sruczi z Polsatu i Hajto
4
@MesQueUnClub96 de Bruyne, Zieliński, Frankowski, Muller zagrali znacznie gorzej niż ten Buchanan. W pierwszym meczu robił co chciał z Belgią.
2
@DonMatteo901 ten Buchanan to nieporozumienie w tej drużynie. Gość był bardzo dobry. Tak samo brak Casha tu to żart
1
@matirix20 to się nazywa obiektywny komentator
0
Cash na tym mundialu jest tak fatalny, że i Dest byłby lepszy niż on
3
@AmigoBlancos Iwański gada głupoty? Niemożliwe
0
@mekston no oglądam ten co się odbywa w Katarze. Z Arabią dobra jedna połowa, w drugiej stracił piłkę po którym był gol. Z nami też nie zachwycił. Z Meksykiem jeden przebłysk
0
To co, Depay dziś ostatni mecz na mundialu, kontuzja i cudowne ozdrowienie na kolejną przerwę na kadrę?
0
myślicie, że jakiś piłkarz Barcelony po fazie grupowej byłby w najlepszej "11"? może Alba? Pedri? (Pedri dlatego, że mało zawodników środka pola się wyróżniło oprócz Bruno)
0
@mekston Messi też narazie zawodzi
1
@Encore @takisobiektos @czółkovsky ja to oglądam NBA od jakiś 3sezonow i nie do końca wszystko wiem, więc może wy będziecie wiedzieć bo chyba w tym znacznie dłużej siedzicie: czasami jak jest mecz to przy którejś drużynie przy wyniku jest dopisane "bonus" co to oznacza?
1
@ZwyklyKibicBarcy04 tak z ciekawości co w golu Messiego było takiego niesamowitego, że jest na 3 miejscu?
0
@takisobiektos ciekawe czy drużyna która go wybierze wejdzie za rok do PO
0
To trochę przykre, że niektórzy umieją wiązać krawaty lewą nogą, a ja nie umiem rękami
1
Węgrzyn to na pogrzebie się chyba też śmieje
0
@zadafcb Serbia z taką obroną jaką pokazała z Kamerunem to dostanie 3bramki do przerwy z Portugalią
0
ciekawe jaki wynik byśmy osiągnęli z takim Szczęsnym na Euro 2020 (2021), myśle, że wyjście z grupy to minimum, a patrząc na to, że Szwecja grała potem z Ukrainą to i ćwierćfinał był w zasięgu
0
@Kessie no te mecze o 16:00 z tymi gośćmi to dramat
1
@maroon ale powrót po kontuzji nie może być usprawiedliwiem na takie pudła. Chłop z 2m nie potrafił trafić
3
Co to są za jaja xd może i te mistrzostwa są obrzydliwe ze względu na FIFA i otoczkę, ale drużyny jak Japonia, Maroko czy Ghana sprawiają, że jeszcze się chce to oglądać