0

co byście stawiali w meczu Anglia vs Senegal? tak robie sobie kupon i się mocno zastanawiam

0

@ProMILs no nie wiem, obroną dla Holandii, pomoc wyrównana, a atak bez Messiego to Julian i Lautaro xd w Holandii Depay i genialny Gakpo. Jedyne co to bramka na korzyść Argentyny, aczkolwiek bramkarz Holandii też dobry na tym mundialu

3

@maroon jeden z najlepszych meczy ligowych w tym sezonie zagraliśmy z Busquetsem na ławce vs Villareal....potem grał w każdym meczu aż do przerwy na mundial. Fajne wnioski

1

@Encore Ankara Berisch czy jakiś taki

2

@Kuba_1 u nich sami wirtuozi xd

0

Prawie jak Polska

1

@J4no jedynka. Już mam dość tej patologii boiskowej. Za 4lata pójdzie jakąś Panama cz Taiti na mundial i zagrają lepiej niż my

0

@norbi77 no to chyba nie zwracasz uwagę na jego grę. Bardzo słaby w obronie

1

@norbi77 w ataku. W obronie poziom Desta i Semedo najczęściej

1

Argentyna jest dramatyczna dziś. Wszyscy całkowicie beznadziejny

1

Ale oglądanie meczu z taki nieobiektywnym komentatorem jest straszne. Już wolę Gucci Sruczi z Polsatu i Hajto

4

@MesQueUnClub96 de Bruyne, Zieliński, Frankowski, Muller zagrali znacznie gorzej niż ten Buchanan. W pierwszym meczu robił co chciał z Belgią.

2

@DonMatteo901 ten Buchanan to nieporozumienie w tej drużynie. Gość był bardzo dobry. Tak samo brak Casha tu to żart

1

@matirix20 to się nazywa obiektywny komentator

0

Cash na tym mundialu jest tak fatalny, że i Dest byłby lepszy niż on

3

@AmigoBlancos Iwański gada głupoty? Niemożliwe

0

@mekston no oglądam ten co się odbywa w Katarze. Z Arabią dobra jedna połowa, w drugiej stracił piłkę po którym był gol. Z nami też nie zachwycił. Z Meksykiem jeden przebłysk

0

To co, Depay dziś ostatni mecz na mundialu, kontuzja i cudowne ozdrowienie na kolejną przerwę na kadrę?

0

myślicie, że jakiś piłkarz Barcelony po fazie grupowej byłby w najlepszej "11"? może Alba? Pedri? (Pedri dlatego, że mało zawodników środka pola się wyróżniło oprócz Bruno)

0

@mekston Messi też narazie zawodzi

1

@Encore @takisobiektos @czółkovsky ja to oglądam NBA od jakiś 3sezonow i nie do końca wszystko wiem, więc może wy będziecie wiedzieć bo chyba w tym znacznie dłużej siedzicie: czasami jak jest mecz to przy którejś drużynie przy wyniku jest dopisane "bonus" co to oznacza?

1

@ZwyklyKibicBarcy04 tak z ciekawości co w golu Messiego było takiego niesamowitego, że jest na 3 miejscu?

0

@takisobiektos ciekawe czy drużyna która go wybierze wejdzie za rok do PO

0

To trochę przykre, że niektórzy umieją wiązać krawaty lewą nogą, a ja nie umiem rękami

1

Węgrzyn to na pogrzebie się chyba też śmieje

0

@zadafcb Serbia z taką obroną jaką pokazała z Kamerunem to dostanie 3bramki do przerwy z Portugalią

0

ciekawe jaki wynik byśmy osiągnęli z takim Szczęsnym na Euro 2020 (2021), myśle, że wyjście z grupy to minimum, a patrząc na to, że Szwecja grała potem z Ukrainą to i ćwierćfinał był w zasięgu

0

@Kessie no te mecze o 16:00 z tymi gośćmi to dramat

1

@maroon ale powrót po kontuzji nie może być usprawiedliwiem na takie pudła. Chłop z 2m nie potrafił trafić

3

Co to są za jaja xd może i te mistrzostwa są obrzydliwe ze względu na FIFA i otoczkę, ale drużyny jak Japonia, Maroko czy Ghana sprawiają, że jeszcze się chce to oglądać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?