0

@Encore finał zapowiada się Zawiercie vs Jastrzębski, Rzeszów wydaje mi się, że nie wytrzyma

0

ze wszystkich drużyn, które rozegrały już 2 mecze tylko Polska i Maroko nie stracił bramki....toż to jakaś abstrakcja :D

0

@Destroyer_of_Worlds samobója to nie wiem, ale wtedy po prostu Garcia, Torres czy Laporte przez przypadek by się poślizgnął w 90min i Unai by nie bronił

0

Dawaj Maroko po awans z grupy

2

@Encore no zależy czy wyjdą z pierwszych miejsc czy nie chyba

0

znacie jakieś firmy polecone, przez które można się zatrudnić do pracy za granice? kraje róznę

1

@IronSanHybrid i to mleko na środku stołu xd

0

Argentyna jakieś 170min z doliczonymi i tylko jeden gol po kontrowersyjnym karnym. Wow. I czego ludzie oczekują od Scalonniego, że on tiki take będzie grał

13

Oby z tej grupy wyszła Arabia i Polska. Arabia z całej pozostałej trójki gra najlepiej, najbardziej widowiskow

4

Polska wyrzuca Argentynę z mundialu i tak Messi kończy karierę w kadrze? Bardzo prawdopodobne

9

Ale w takich meczach to trzeba przyznać, że czasami bycie komentatorem to jest słaba robota....weź to komentuj xd

0

Tata Martino i jego taktyka....ahhhh prawie za tym zatęskniłem

0

@arasz1819 po tych 40min też napiszesz, że Messi dobre zawody?

4

W naszej grupie najlepiej dla oka gra Arabia.....jakie chore czasy

0

Ja to nie oglądałem zbyt dużo tej Argentyny podczas tej jej passy meczy bez porażki, ale na tym mundialu to z 6-7druzyn gra gorzej od nich

4

Podziwiam to ten zapał i optymizm. Przecież w wielu fragmentach Arabia nas cisnęła.

2

Bereszynski i Szczęsny po dwóch meczach zdecydowanie najlepsi z naszego zepsolu

0

Teraz to mu na pewno pomnik wybudują obok Wojtyły i Piłsudskiego

1

Człowiek postawił żółtą kartkę Krychowiaka to nie dość że ma tylko jeden faul chyba tylko to jeszcze gra bardzo dobrze jak na niego

0

Może i wygrywamy, ale poziom budowania akcji Polski i Arabii to niebo a ziemia.

3

Po tym meczu Polacy nie mają prawa żadnego słowa powiedzieć na sędziego. Cash już 3zolte kartki powinien mieć. Immunitet Casemiro

0

@IronSanHybrid w PLN za brak czerwca

0

I teraz będzie narzekanie na sędziego, a tylko dzięki niemu gramy jeszcze w 11

4

@Hubert102 tak, a na pewno drugą żółtą

2

Jednak Lewandowski gra w tym meczu. Szkoda, że się o tym dowiedziałem przy faulu

2

Gdyby Cash nazywał się Nowak to by nie był nawet powoływany, beznadziejnje gra

0

Całą drużynom 40m przed własnym polem karnym xd

0

4 sekunda i laga xddddd

0

Arabia już obsrana, latwiutko :D

0

@barcadreed niestety nie powiedzą, że słabo to widzą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?