FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore finał zapowiada się Zawiercie vs Jastrzębski, Rzeszów wydaje mi się, że nie wytrzyma
0
ze wszystkich drużyn, które rozegrały już 2 mecze tylko Polska i Maroko nie stracił bramki....toż to jakaś abstrakcja :D
0
@Destroyer_of_Worlds samobója to nie wiem, ale wtedy po prostu Garcia, Torres czy Laporte przez przypadek by się poślizgnął w 90min i Unai by nie bronił
0
Dawaj Maroko po awans z grupy
2
@Encore no zależy czy wyjdą z pierwszych miejsc czy nie chyba
0
znacie jakieś firmy polecone, przez które można się zatrudnić do pracy za granice? kraje róznę
1
@IronSanHybrid i to mleko na środku stołu xd
0
Argentyna jakieś 170min z doliczonymi i tylko jeden gol po kontrowersyjnym karnym. Wow. I czego ludzie oczekują od Scalonniego, że on tiki take będzie grał
13
Oby z tej grupy wyszła Arabia i Polska. Arabia z całej pozostałej trójki gra najlepiej, najbardziej widowiskow
4
Polska wyrzuca Argentynę z mundialu i tak Messi kończy karierę w kadrze? Bardzo prawdopodobne
9
Ale w takich meczach to trzeba przyznać, że czasami bycie komentatorem to jest słaba robota....weź to komentuj xd
0
Tata Martino i jego taktyka....ahhhh prawie za tym zatęskniłem
0
@arasz1819 po tych 40min też napiszesz, że Messi dobre zawody?
4
W naszej grupie najlepiej dla oka gra Arabia.....jakie chore czasy
0
Ja to nie oglądałem zbyt dużo tej Argentyny podczas tej jej passy meczy bez porażki, ale na tym mundialu to z 6-7druzyn gra gorzej od nich
4
Podziwiam to ten zapał i optymizm. Przecież w wielu fragmentach Arabia nas cisnęła.
2
Bereszynski i Szczęsny po dwóch meczach zdecydowanie najlepsi z naszego zepsolu
0
Teraz to mu na pewno pomnik wybudują obok Wojtyły i Piłsudskiego
1
Człowiek postawił żółtą kartkę Krychowiaka to nie dość że ma tylko jeden faul chyba tylko to jeszcze gra bardzo dobrze jak na niego
0
Może i wygrywamy, ale poziom budowania akcji Polski i Arabii to niebo a ziemia.
3
Po tym meczu Polacy nie mają prawa żadnego słowa powiedzieć na sędziego. Cash już 3zolte kartki powinien mieć. Immunitet Casemiro
0
@IronSanHybrid w PLN za brak czerwca
0
I teraz będzie narzekanie na sędziego, a tylko dzięki niemu gramy jeszcze w 11
4
@Hubert102 tak, a na pewno drugą żółtą
2
Jednak Lewandowski gra w tym meczu. Szkoda, że się o tym dowiedziałem przy faulu
2
Gdyby Cash nazywał się Nowak to by nie był nawet powoływany, beznadziejnje gra
0
Całą drużynom 40m przed własnym polem karnym xd
0
4 sekunda i laga xddddd
0
Arabia już obsrana, latwiutko :D
0
@barcadreed niestety nie powiedzą, że słabo to widzą