FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Swoją drogą jak ludzie zarabiający miliony euro co sezon mogą odwalać takie jajca jak Zieliński czy np Raphinha przy biciu stałych fragmentów gry. Piłka stoi, przeciwnik nie przeszkadza.....a oni walą 20m za wysoko albo na wysokości krasnoludków z ogrodu. dramat
0
@czółkovsky dla Nets nie na szybkich i przyjemnych meczy :D
1
@BorzyKrzys i potem się dziwić, że Zieliński, Szymański czy Lewandowski grają tak jak grają z takim nastawieniem
0
@tristan87 lewica
2
@Tasde przecież Arabia dopiero od 80min grała na czas.
4
Ale dziś Krychowiak oprócz tego strzału teraz to gra bardzo dobrze
4
Zieliński i Lewandowski słabo, a i tka po meczu Lewandowski będzie chwalony za zaangażowanie, a Zieliński krytykowany
0
Z tej linii ataku to powinien całą 4wymienic
0
Martini i jego taktyka....nic się nie zmieniło :D
1
Jak ktokolwiek traci piłkę to Borek wymienia tego piłkarza po nazwisku, jak traci Lewandowski to "tracimy piłkę".....zakochanie dziennikarzy nim jest obrzydliwe
1
Dania vs Tunezja długo nie pozostanie najbrzydszym meczem.mundialu
2
W sumie dziś jakby Lewy dostał czerwoną kartkę to będzie miał urlop do połowy stycznia jakoś
0
@bart_azz co? :P
0
Szkoda, że na Fortunie nie można postawić kartki Glika i Krychowiaka
0
kto wgl komentuje nasz mecz?
0
@MESSIah16 kibicuje Urugwajowi oraz Hiszpani, nie kibicuje Argentynie, Niemcom i Francji
0
@Donnie_Darko przesadzoną nagrodę.
3
@Encore Mascherano już był lepszy tylko niestety grał na pozycji której się nie docenia. Jego dwa wślizgi z Holandią w końcówce zapewniły karne
4
skąd się wzięło stwierdzenie, że Messi na mundialu w 2014 był absolutnym kozakiem i tylko dzięki niemu dostali się do finału? 3 gole i wszystkie 3 w fazie grupowej. Asysta w 1/8 z Szwajcarią i potem nic. Ogólnie atak Argentyny w fazie pucharowej był beznadziejny- finał i półfinał bez gola. Ćwierćfinał gol Higuaina taki powiedzmy sobie nie wypracowany w 100% i z Szwajcarią w dogrywce dopiero. Tylko dzięki obronie solidnej zawdzięczają tam sukces. Tylko jeden gol stracony w fazie pucharowej i do w dogrywce. Messi wcale nie był taki wybitny tam
0
@barcelonaLM w 2014 Argentyna zdobyła srebro tylko i wyłącznie dzięki obronie. w fazie pucharowej stracili tylko gola w dogrywce w finale. Atak był strasznie mierny wtedy
0
@GeraltzKatalonii czyli złota zasada: jak wygra zespół Messiego to głównie dzięki niemu, ale jak przegra to odpowiedzialność jest na całym zespole
0
@Comfortable_ nie no, tragedii nie było jakby tak zagrał Papu Gomez
1
no i Messi zawiódł w pierwszym meczu. Zero dryblingu, prawie żadnych podań prostopadłych, straty i głowa w dół
4
Ten sędzia to nienormalny że tego nie przerwał po takim zderzeniu???? Bo Argentyna miała okazję? Co za debil
17
Ten wolny z tyłka, karny też. Argentyna z delikatną pomocą sędziego i tak przegrywa
0
@betonito beznadziejnie.
2
Dobrzy mecz, niespodziewany wynik, publika głośna....można zapomnieć że to w Katarze
14
Na świecie nie ma już słabych drużyn....powiedział dziś każdy oprócz Meksykanów
7
@PIWOSZ89 oczywiście, że Polska
1
@Image no i dobrze. Oprócz gola to nic nie zrobił, a jest liderem. Dziwne, że w przypadku porażki wina spada na lidera?