FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kamilos84 szkoda, że w Portugalii ten Santos mu tak do tyłka wchodzi, że będzie grał wszystko. Bez niego Portugalia mogłaby wiele osiągnąć, a on mógłby wchodzić na ostatnie 15min.
1
@Cule1234 czyli Pique zrezygnował z pensji, niektórzy piszą o Messim czy Gundogan, a tu trzeba do rezerw ściągać PO, bo w głównej drużynie nie ma tyle miejsca na płace...no no no coraz lepiej
0
@czółkovsky taki trochę patyczak, wiadomo, że jak pójdzie do NBA to dużo nabierze masy i mięśni, ale ta sylwetka nie zwiastuje na ten moment dużego zdrowia chyba
29
szkoda, że nigdy nie będzie nam dane zobaczyć trio Mbappe-CR-Vinicius....poziom ego by musiał zostać zmierzony w nowej skali
1
@tomek8756 wywiad idiotyczny, ale to, że nie pogratulował to co w tym złego? Ronaldinho gratulował każdej ZP Messiemu? przecież też grali ze sobą...
0
@Emhyr sport.pl meczyki.pl i weszlo
1
@Emhyr ja dziś bylem na trzech portalach i na każdym było
12
Tamta porażka to chyba najlepsza nasza porażka w tym wieku :D
0
@michal26 no niby Mundo, ale odnośnie Busquetsa to bardzo możliwe, że chcą z nim przedłużyć umowę
1
@escarabajo chyba i tak najlepsza linia obrony na mundialu
0
Ciekawe czy ten wywiad się jakoś specjalnie przełożyć na mudnial i np nie będzie grał w podstawowej "11"
0
@gumaz jeśli to prawda to już brak słów....gość od 5lat nie nadaje się do gry na najwyższym poziomie
0
@MRSCHRONIC taktyczny, ja to nie wiem jak je robić, czy w tych towarzyskich muszę grać tymi czerwonymi?
1
@Pawlak1992 pod koniec eliminacji zaczął kombinować z 3obroncow i potem już nie mogli wrócić do normalności
0
@bartekvisca i łysy boczny obrońca, ale zapomniałem jak się nazywa, chyba jakiś Maxi
2
Gdyby Araujo był zdrowy to Urugwaj mógłby nieźle namieszać na tym mundialu. Araujo, Gimenez w obronie. Fede i Bentancur w pomocy, a w ataku Suarez (pomimo wieku przy dobrym wykorzystaniu dałby radę wg mnie) i Nunez. Dodać ich charakter jeszcze i jest solidna ekipa
0
@derlysy1979 ale kiedyś nie było Varu. Var nie zawsze działa super, ale już nikogo tak nie przepchną jak wtedy Azjatów
1
@barcanawieki byle jak byle się do niego doczepić. A z jakiej racji miał wysłać skoro nie byli dobrymi kumplami?
0
@P33ck no dobra, United może i sobie nieźle poradził jak na skład
0
@okiemtypera_lucaxx95 no i wygrał 3 puchar europejski w hierarchii... reszta to ciągła kompromitacja
1
Może i Roma jest dziś trochę dymana przez sędziego, ale że kolejne kluby się nabierają na tego Mourinho. Gość od 10lat co klub to gorzej
0
@Janiama a Grabara coś powiedział po ogłoszeniu powołań?
0
@PatrykBarca a co znowu powiedział?
2
@PatrychoO zazdroszczę. Mój najlepszy traf to Mane zwykły, ale nic z Bundesligi nie mam
0
@PatrychoO no ale jak miałem 11 win to też nic lepszego nie było xd
2
Jak mi się dobrze gra w ta nową Fifę to paczki mnie wykończą xd 17-3 bilans i z paczek najlepsze to Mount
0
@MesQueUnClub96 2012 pewna wygrana z Grecją i Czechami, rzeczywistośc znamy. 2018 pewna wygrana z Japonią, remis z Senegalem i walczymy z Kolumbia o pierwsze miejsce. Jak się skończyło to wiemy. ME 2020 pewna wygrana z Szwecją i Słowenia i wychodzimy z drugiego miejsca....jedynie Euro 2016 nie zawalili
6
Od 3-4 dni w miarę słucham różnych programów na YT odnośnie tego mundialu i zaskakuje mnie jak te dziennikarze są pewni wygranej z Arabią :D na moje to będzie zacięta rywalizacja pomiędzy nami a nimi o zaszczytne 3miejsce.
8
@Bagsik88 ciekawe co na to Xavi i jego taktyka tysiąca strat na własnej połowie Busquetsa
0
@Encore i to po fatalnej pierwszej połowie