0

@kynio302 nie ma na to szans. Newcastle wyjątkowo jest bardzo mądrze budowane, wszyscy spodziewali się rekordów transferowych, a na razie zajmują 3miejsce bez takich drogich transferów

0

@Encore ale gość ma ego....szkoda, że GSW go ściągnęli bo by wygrali z tym Cavs, a ten by dalej nie miał pierścienia. Tylko wymówek szuka.

1

@fart jeszcze jakby grali to ok, ale oni to siedzą głównie na ławce :D

0

@Ali3231 przecież Depay będzie kontuzjowany wtedy. Wyleczył się na kadrę i po mundialu kontuzja na miesiąc

0

Przecież teraz to oni już zwariują w tych mediach i będą nas widzieć jako wygrany tej grupy

0

@BorzyKrzys oj uwierz chłopcze w gimnazjum tak.

0

@RosjaninBut nie no, nie stawiajmy Casha na ten sam poziom pod względem ważności co Lewy czy Zielu

0

@FCB_dimiC w gimnazjum 14 sekund i jakieś tam dziesiąte

0

@BorzyKrzys 78kg i 185cm Andrzejku

1

W sumie z Argentyną i Meksykiem będziemy raczej grać z kontry, a naszymi napastnikami są Lewandowski, Milik, Piątek i Świderski....przecież oni ze mną by na 100m sprintu nie wygrali.

2

@FcPortoFan1999 nigdy w życiu

3

Co oni oczekują że Chilijczycy nie będą naszych dotykać??

0

@FabianMrozek ale z drugiej strony łatwo można przeczytać ich taktykę

1

przygotowania do Ligi Europy xd

0

@escarabajo Al Abib pewnie jakiś jest

2

@Solimalhio Cavaminga nie zrobił ostrego wślizgu. Nkunku się poślizgnął i dlatego tak to się skonczyło

3

@MesQueUnClub_87 a skonczy się na Ljunbergu :D

41

@Rewolucja123 ale przepraszam w jaki sposób to jest kradzież? zagrał w polu karnym specjalnie ręką, czerwona kartka i rzut karny...czego chcieć więcej od sędziego

3

@Rewolucja123 a ludzie tu już wyzuwali Cavaminge od debila....a tu Alves robi wślizg na kilka miesięcy kontuzji

0

Czy na PS4 w Fifie są te całe style biegania lenghty? Do tej pory czytałem, że nie, ale no Mings 75tempa dogania mi na luzie Simona 98temoa

2

@fart za ten technik dla Tatuma to sędzia powinien dostać jakąś karę

0

@tomek8756 ale ważne w 2010 i 2014 taka sytuacja nie miała miejsca xd

1

@DaPidejpi Carvalaj dużo kontuzji miał przez ostatnie 5lat, a Ferrana grał w każdym meczu niemal chyba

1

@Mordzia97 mnie wkurza fakt, że nie mogę iść do baru do ogródka jakiegoś i tam przy piwku obejrzyc meczyk. No ale zakładam że jak już będą ćwierćfinały to będę podjarany bardzo

21

i pewnie wypadnie do kwietnia

0

@msmsms ja to bym się kłócił z określeniem "stalowa obrona"... w wielu meczach obrona była fatalna i tylko ter Stegen nas ratował

9

@Herato nawet jak ma racje to nie idziesz do wywiadu i nie mówisz takich w środku sezonu. Możesz mówic gdy odejdziesz już z klubu...i na pewno nie gadasz, że jestes przystojniejszy xD

0

@AmigoBlancos ćwierćfinał to powinien być obowiązek, po fazie grupowej trafiają na potencjalnie USA-Walia (zakładam, że Anglia pierwsza)

6

@Mow_mi_Douglas że wrzuciłeś same zdjęcia nie pisząc co się działo przez całą drugą połowę.... manipulacja lepsza niż w TVP

3

@IronSanHybrid tylko Gigachad może wygrać, inne będzie oszustwem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?