FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kynio302 nie ma na to szans. Newcastle wyjątkowo jest bardzo mądrze budowane, wszyscy spodziewali się rekordów transferowych, a na razie zajmują 3miejsce bez takich drogich transferów
0
@Encore ale gość ma ego....szkoda, że GSW go ściągnęli bo by wygrali z tym Cavs, a ten by dalej nie miał pierścienia. Tylko wymówek szuka.
1
@fart jeszcze jakby grali to ok, ale oni to siedzą głównie na ławce :D
0
@Ali3231 przecież Depay będzie kontuzjowany wtedy. Wyleczył się na kadrę i po mundialu kontuzja na miesiąc
0
Przecież teraz to oni już zwariują w tych mediach i będą nas widzieć jako wygrany tej grupy
0
@BorzyKrzys oj uwierz chłopcze w gimnazjum tak.
0
@RosjaninBut nie no, nie stawiajmy Casha na ten sam poziom pod względem ważności co Lewy czy Zielu
0
@FCB_dimiC w gimnazjum 14 sekund i jakieś tam dziesiąte
0
@BorzyKrzys 78kg i 185cm Andrzejku
1
W sumie z Argentyną i Meksykiem będziemy raczej grać z kontry, a naszymi napastnikami są Lewandowski, Milik, Piątek i Świderski....przecież oni ze mną by na 100m sprintu nie wygrali.
2
@FcPortoFan1999 nigdy w życiu
3
Co oni oczekują że Chilijczycy nie będą naszych dotykać??
0
@FabianMrozek ale z drugiej strony łatwo można przeczytać ich taktykę
1
przygotowania do Ligi Europy xd
0
@escarabajo Al Abib pewnie jakiś jest
2
@Solimalhio Cavaminga nie zrobił ostrego wślizgu. Nkunku się poślizgnął i dlatego tak to się skonczyło
3
@MesQueUnClub_87 a skonczy się na Ljunbergu :D
41
@Rewolucja123 ale przepraszam w jaki sposób to jest kradzież? zagrał w polu karnym specjalnie ręką, czerwona kartka i rzut karny...czego chcieć więcej od sędziego
3
@Rewolucja123 a ludzie tu już wyzuwali Cavaminge od debila....a tu Alves robi wślizg na kilka miesięcy kontuzji
0
Czy na PS4 w Fifie są te całe style biegania lenghty? Do tej pory czytałem, że nie, ale no Mings 75tempa dogania mi na luzie Simona 98temoa
2
@fart za ten technik dla Tatuma to sędzia powinien dostać jakąś karę
0
@tomek8756 ale ważne w 2010 i 2014 taka sytuacja nie miała miejsca xd
1
@DaPidejpi Carvalaj dużo kontuzji miał przez ostatnie 5lat, a Ferrana grał w każdym meczu niemal chyba
1
@Mordzia97 mnie wkurza fakt, że nie mogę iść do baru do ogródka jakiegoś i tam przy piwku obejrzyc meczyk. No ale zakładam że jak już będą ćwierćfinały to będę podjarany bardzo
21
i pewnie wypadnie do kwietnia
0
@msmsms ja to bym się kłócił z określeniem "stalowa obrona"... w wielu meczach obrona była fatalna i tylko ter Stegen nas ratował
9
@Herato nawet jak ma racje to nie idziesz do wywiadu i nie mówisz takich w środku sezonu. Możesz mówic gdy odejdziesz już z klubu...i na pewno nie gadasz, że jestes przystojniejszy xD
0
@AmigoBlancos ćwierćfinał to powinien być obowiązek, po fazie grupowej trafiają na potencjalnie USA-Walia (zakładam, że Anglia pierwsza)
6
@Mow_mi_Douglas że wrzuciłeś same zdjęcia nie pisząc co się działo przez całą drugą połowę.... manipulacja lepsza niż w TVP
3
@IronSanHybrid tylko Gigachad może wygrać, inne będzie oszustwem