FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na Twitterze właśnie widziałem cytaty z konferencji tej łysej mendy z FIFA....jeśli on to na serio powiedział to mam nadzieję, że jakiś wielbłąd go w tym Katarze zje
0
@takisobiektos ja nie wiem jak profesjonalny koszykarz może mieć takie problemy.....rozumiem 8/10 nie trafiać, ale 4/15??? Przecież to idzie wyćwiczyć, a np ten Claxton z Nets to on chyba ma poniżej 50% średnia
1
@4drian0 5tysiecy za mecz i jestem do dyspozycji, nawet nauczę się ich piłkarzy
2
@Transu96 ja miałem pokazane 0-10 xd
1
@MesQueUnClub96 no ok rozumiem, kozak. Ale mówią o młodych talentach każdej druzyny z grupy E, Piechota chce coś powiedzieć o Gavim to ten "ale Musiala jest drozszy" "ale Musiala nie jest na sprzedać" itd
1
słuchanie tego Gąska czy jak mu tam w kanale sportowym to jest dramat. Musiala Musiala Musiala Musiala a jeszcze warto raz wspomnieć o Musiali
0
@IronSanHybrid na moje to przesadzają z tym wchodzeniem w tyłek piłkarzom, którzy nas ośmieszają na każdym kroku. Jakoś inne dyscypliny nie mają takiego wsparcia a osiągają lepsze wyniki
0
@IronSanHybrid no a z jakiej racji przekazywali im flage? gościom, którzy się kompromitują na każdym turnieju (z wyjątkiem Euro2016)
6
@Seledynowy Budweiser dostanie tyle mln odszkodowania, że pewnie wyjdą na plus
0
@IronSanHybrid dla mnie to idiotyzm i plucie w pysk żołnierzom z sił powietrznych. To piłkarze powinni im dziękować, a nie że oni życzą piłkarzom powodzenia na mundialu
0
@Faun dla mnie jak wygrają z Arabią to już będzie dobry wynik
0
@Homeopata8989 tylko czy Chorwacja jest jakimś faworytem?
0
jak przewidujecie grupy F (Belgia, Chorawcja, Maroko oraz Kanada) oraz H (Urugwaj, Portugalia, Ghana, Korea)? kusi mnie dać na wyjście z grupy Maroko oraz Ghany, obie drużyny mają soldine kadry
0
Robię sobie te przewidywania całych mistrzostw na Fortunie i w sumie to żadnej grupy nie jestem pewny a co dopiero fazy pucharowej
0
@kamyk_23 w LAC za dużo jest jeśli w odniesieniu do osiągnięcia czegokolwiek w PO
1
@tobiasson92 to się nazywa poświęcenie. Docenmy to
2
@Lionel_Messi10 prime Van Dijka i tak był przereklamowany. Przez statystykę meczów gdzie go nie przedryblowano zrobiono z niego Maldiniego czy Baresiego.
0
Myślicie, że doczekamy się kiedyś takiej telewizji, że mecze reprezentacji będzie komentował taki np Paris Platynov?
0
@cris2706 Włochy i Francja 2006 skoro były w finale :D
0
@Encore fajnie jakby kilka innych drużyn zrobiło takie coś. Zakładam, że oprócz Neymara może 2/3 piłkarzy by tak to przyjęło
0
@Encore obecnie to by został oskarżony o zniesławienie rywala
1
@czółkovsky Dallas bez Luki to by chyba nie awansowali do PO....
0
"będziemy się starali wyciągnąć wnioski po tej porażce" będzie frazą powtarzaną tak często jak "Tadek, na górę" w Miodowych latach
0
@kuz a ja się nie zdziwię, gdy właśnie sędziowie będą anty nim. FIFA zdaje sobie sprawę jaki jest syf wobec tego wyboru i żeby chociaż poprawic odrobinę swój wizerunek może nakazać sędziom by im nie pomagali
0
@kynio302 nie ma na to szans. Newcastle wyjątkowo jest bardzo mądrze budowane, wszyscy spodziewali się rekordów transferowych, a na razie zajmują 3miejsce bez takich drogich transferów
0
@Encore ale gość ma ego....szkoda, że GSW go ściągnęli bo by wygrali z tym Cavs, a ten by dalej nie miał pierścienia. Tylko wymówek szuka.
1
@fart jeszcze jakby grali to ok, ale oni to siedzą głównie na ławce :D
0
@Ali3231 przecież Depay będzie kontuzjowany wtedy. Wyleczył się na kadrę i po mundialu kontuzja na miesiąc
0
Przecież teraz to oni już zwariują w tych mediach i będą nas widzieć jako wygrany tej grupy
0
@BorzyKrzys oj uwierz chłopcze w gimnazjum tak.