1

słucham tak meczyków i Iran pod powadzą Queiroz w 97 meczach w tylko 12 stracili więcej niż jedną bramkę.....przecież to jest niemożliwe jak się potem popatrzy na reprezentację Polski

1

@Janas11224 mi to się wydaję, że sami Anglicy nie wiedzą już dla kogo klękają

1

skoro mamy wyjść ustawieniem 4-2-3-1 to może dwóch DP to powinni być Kiwior-Bielik, a na środku obrony Wieteska-Glik. Kiwior grywa we Włoszech na tej pozycji, więc to nie będzie nowość dla niego

1

@DonAndresFCB Iran się postawi Anglikom też

2

kapitanowie z tęczowymi opaskami będą jeszcze przed meczem karani żółtą kartką xDDDD

0

@AmigoBlancos wszystkie trzy opcje po trochu :D

1

@DaPidejpi odszedł i nie zamierza wrócić, skoro już by nie dostał takiego hajsu jak podczas ostatniego kontraktu, więc co mnie obchodzi Argentyna, tym bardziej że nie mamy w jego kadrze żadnego reprezentanta. "Futbol jest mu to winien" xddd tak jak dziesiątki innych rzeczy pilkarzom

0

@Criss18Barca myślę, że jak z Argentyną będziemy mieli szansę na awans to tyle będzie (chyba, że jakaś dziwna godzina jest)

0

@Mixtape ale Donnaruma tu mocno zawalił, a komentatorzy ani słowa o tym

0

@Vampir707 oj nie, może jeśli o zachowanie to tak, ale czysto sportowo Djoko lepszy

2

@sergio5 Alaba co właśnie bramkę walnął

0

@KlonaZepan krykiet to chyba Indie itp a nie Bliski Wschód, ale.moge się mylić

15

A co jeżeli to Ekwador przekupił piłkarzy Kataru?

0

@KlonaZepan tam żadne sporty chyba nie są modne :D

0

Kurcze czemu my w grupie mamy zawsze niebezpieczną Arabię, a nie ten Katar xd

1

I co była powtórka, ewidentny spalony niestety. Gol słusznie nie uznany

1

Ale tam był spalony. Przy bramkarzy było widać żółtą getre piłkarza Ekwadoru która była na spalonym i to on potem dotknął piłki. Zobaczcie dokładnie powtórkę

1

@Worny w pierwszej minucie chyba 7 ujęć to są jego wrzutki....jak Real tak wygrywał LM to była tu krytyka :D

1

@Faro noo dokładnie, do tego męską lesbijką i białym Afroamerykaninem

1

@Faro a ja tam chce by Katar wygrał, oczywiście czysto sportowo

0

dużo było przewidywań o do rozczarowania drużynowego, ale jakiego piłkarza obstawiacie, że zawiedzie swoją drużynę na całej linii?

0

@Czajka90 i najleszy tekst "futbol jest winny to Messiemu" xD

0

@Criss18Barca serio czy to jakaś ironia?

0

@HighestInTheRoom na moje Dembele nie ma pewnego składu. Prędzej pewniak to Giroud niż Dembele

9

@HighestInTheRoom stawiam na Giroud w pierwszym składzie

4

@MESSIah16 z obecnej kadry w tamtej kadrze nie zmieściłby się chyba nikt

2

@DonMatteo901 nie oglądałem całego filmu tylko sobie przesuwałem....kilka sytuacji mega naciągane by wyszło jaki to Real zły. Trochę obiektywizmu

2

@Kgorecki2500 z 2x paczek ultimate i jednej za 100k najlepszy traf to Bonucci i Gimenez....

0

@Drozdu7 Nie, nie jest w Francji numerem jeden i będzie chciał kiwać wszystkich by udowodnić swoją klasę

1

@Mixtape i wygrana Portugalii :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?