FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
słucham tak meczyków i Iran pod powadzą Queiroz w 97 meczach w tylko 12 stracili więcej niż jedną bramkę.....przecież to jest niemożliwe jak się potem popatrzy na reprezentację Polski
1
@Janas11224 mi to się wydaję, że sami Anglicy nie wiedzą już dla kogo klękają
1
skoro mamy wyjść ustawieniem 4-2-3-1 to może dwóch DP to powinni być Kiwior-Bielik, a na środku obrony Wieteska-Glik. Kiwior grywa we Włoszech na tej pozycji, więc to nie będzie nowość dla niego
1
@DonAndresFCB Iran się postawi Anglikom też
2
kapitanowie z tęczowymi opaskami będą jeszcze przed meczem karani żółtą kartką xDDDD
0
@AmigoBlancos wszystkie trzy opcje po trochu :D
1
@DaPidejpi odszedł i nie zamierza wrócić, skoro już by nie dostał takiego hajsu jak podczas ostatniego kontraktu, więc co mnie obchodzi Argentyna, tym bardziej że nie mamy w jego kadrze żadnego reprezentanta. "Futbol jest mu to winien" xddd tak jak dziesiątki innych rzeczy pilkarzom
0
@Criss18Barca myślę, że jak z Argentyną będziemy mieli szansę na awans to tyle będzie (chyba, że jakaś dziwna godzina jest)
0
@Mixtape ale Donnaruma tu mocno zawalił, a komentatorzy ani słowa o tym
0
@Vampir707 oj nie, może jeśli o zachowanie to tak, ale czysto sportowo Djoko lepszy
2
@sergio5 Alaba co właśnie bramkę walnął
0
@KlonaZepan krykiet to chyba Indie itp a nie Bliski Wschód, ale.moge się mylić
15
A co jeżeli to Ekwador przekupił piłkarzy Kataru?
0
@KlonaZepan tam żadne sporty chyba nie są modne :D
0
Kurcze czemu my w grupie mamy zawsze niebezpieczną Arabię, a nie ten Katar xd
1
I co była powtórka, ewidentny spalony niestety. Gol słusznie nie uznany
1
Ale tam był spalony. Przy bramkarzy było widać żółtą getre piłkarza Ekwadoru która była na spalonym i to on potem dotknął piłki. Zobaczcie dokładnie powtórkę
1
@Worny w pierwszej minucie chyba 7 ujęć to są jego wrzutki....jak Real tak wygrywał LM to była tu krytyka :D
1
@Faro noo dokładnie, do tego męską lesbijką i białym Afroamerykaninem
1
@Faro a ja tam chce by Katar wygrał, oczywiście czysto sportowo
0
dużo było przewidywań o do rozczarowania drużynowego, ale jakiego piłkarza obstawiacie, że zawiedzie swoją drużynę na całej linii?
0
@Czajka90 i najleszy tekst "futbol jest winny to Messiemu" xD
0
@Criss18Barca serio czy to jakaś ironia?
0
@HighestInTheRoom na moje Dembele nie ma pewnego składu. Prędzej pewniak to Giroud niż Dembele
9
@HighestInTheRoom stawiam na Giroud w pierwszym składzie
4
@MESSIah16 z obecnej kadry w tamtej kadrze nie zmieściłby się chyba nikt
2
@DonMatteo901 nie oglądałem całego filmu tylko sobie przesuwałem....kilka sytuacji mega naciągane by wyszło jaki to Real zły. Trochę obiektywizmu
2
@Kgorecki2500 z 2x paczek ultimate i jednej za 100k najlepszy traf to Bonucci i Gimenez....
0
@Drozdu7 Nie, nie jest w Francji numerem jeden i będzie chciał kiwać wszystkich by udowodnić swoją klasę
1
@Mixtape i wygrana Portugalii :D