0

Całą drużynom 40m przed własnym polem karnym xd

0

4 sekunda i laga xddddd

0

Arabia już obsrana, latwiutko :D

0

@barcadreed niestety nie powiedzą, że słabo to widzą

1

@Deviler na moje to możemy wygrać po bramce Szczęsnego, który zrobi kolumbijskiego bramkarza :D

1

Mam czasami wrażenie, że polskie media to wola by Lewandowski strzelił hat-tricka ale byśmy przegrali 3-4 niż byśmy wygrali 1-0 bez bramki Lewego

0

@arasz1819 ciężko nie być najlepszy w takiej Argentynie xd co z tego że był najlepszy jak i tak był fatalny, nie możesz oczekiwać tego samego od jakiegoś Papu Gomeza czy Paredesa i od Messiego.

0

@arasz1819 oglądałem uważnie i co widziałem? Strzał obroniony, gol po dziwnym karnym, może 2-3dryblingi udane i to by było tyle. W drugiej połowie nic nie grał, gdy go potrzebowała drużyna. Nie jestem jego hejterem, po prostu umiem dostrzec gdy zagra zły mecz

0

@czółkovsky Hornets to chcą tankować czy co??....co zrobił Gobert na 2min przed końcem meczu xddd

1

@Comentateiro to już jest typową niechęć do Ronaldo. Przy pierwszym golu były podstawy do nieuznania a nie było podstaw do karnego? To już jest niechęć do gracza, a nie logiczne myślenie

0

@arasz1819 jak zagra tak jak w pierwszym meczu to wystarczy sam Guardado

4

Grecja 2004 vs Polska 2022 wyobraź to sobie sobie

20

Iran prowadzi w 98min 1-0 i wychodzi do kontry 4zawodnikami....ciekawe jakby to była Polska myśl szkoleniowa Czesia.

0

@P33ck nie zdziwię się jak żadnych problemów nie miał tylko poszło o hajs za wygranie ligi

0

@P33ck jakie te rodzinne problemy miał? Trochę dziwne, że odszedł z Lecha i po pół roku poszedł do Japonii, pewnie za 10x większy hajs, śmierdzi trochę

0

@Abuk tak, na awans i tak nie liczę po tym co zobaczyłem z Meksykiem. A na ten moment jutro faworytem jest Arabia

3

@MESSIah16 ale ona grając największy antyfutbil w historii nie wygrała z Meksykiem więc tym bardziej nie zrobi tego z Hiszpanią czy Brazylią

0

@Piorun konkurencji nie ma za dużej :D

0

nie no ale pomylić Freda z Antonym to trzeba być ślepym

4

5 zawodnik w ataku Brazylii grałby w każdej reprezentacji od początku (może poza zdrową Francją)

0

Kto był lepszy: Carlos czy Cafu?

0

ten sędzia to nic chyba dla Serbów nie gwizdnie

0

@Tasde kto za niego? ktokolwiek...Jesus, Antony, Pedro, Bruno do pomocy

3

ale ten Raphinha jest beznadziejny xD on już nie powinien powąchać murawy na tym całym mundialu

0

@Medium raczej z Barcelony, Realu, PSG i Tottenhamu

0

Ale Bruno pół roku temu by podał do Ronaldo, teraz do Leao

0

@FcPortoFan1999 gra na czas. Mi tez

0

@Barca1992 z jakimi oszustami? Ukradziono ich z gola w pierwszej połowie

0

@cris2706 strzela być może decydującego karnego. Jak się skończy 1-0 to dostanie MVP i to slusznie

4

No w pierwszej połowie gol nieprawidłowo nieuznany to teraz karny z niczego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?