FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Całą drużynom 40m przed własnym polem karnym xd
0
4 sekunda i laga xddddd
0
Arabia już obsrana, latwiutko :D
0
@barcadreed niestety nie powiedzą, że słabo to widzą
1
@Deviler na moje to możemy wygrać po bramce Szczęsnego, który zrobi kolumbijskiego bramkarza :D
1
Mam czasami wrażenie, że polskie media to wola by Lewandowski strzelił hat-tricka ale byśmy przegrali 3-4 niż byśmy wygrali 1-0 bez bramki Lewego
0
@arasz1819 ciężko nie być najlepszy w takiej Argentynie xd co z tego że był najlepszy jak i tak był fatalny, nie możesz oczekiwać tego samego od jakiegoś Papu Gomeza czy Paredesa i od Messiego.
0
@arasz1819 oglądałem uważnie i co widziałem? Strzał obroniony, gol po dziwnym karnym, może 2-3dryblingi udane i to by było tyle. W drugiej połowie nic nie grał, gdy go potrzebowała drużyna. Nie jestem jego hejterem, po prostu umiem dostrzec gdy zagra zły mecz
0
@czółkovsky Hornets to chcą tankować czy co??....co zrobił Gobert na 2min przed końcem meczu xddd
1
@Comentateiro to już jest typową niechęć do Ronaldo. Przy pierwszym golu były podstawy do nieuznania a nie było podstaw do karnego? To już jest niechęć do gracza, a nie logiczne myślenie
0
@arasz1819 jak zagra tak jak w pierwszym meczu to wystarczy sam Guardado
4
Grecja 2004 vs Polska 2022 wyobraź to sobie sobie
20
Iran prowadzi w 98min 1-0 i wychodzi do kontry 4zawodnikami....ciekawe jakby to była Polska myśl szkoleniowa Czesia.
0
@P33ck nie zdziwię się jak żadnych problemów nie miał tylko poszło o hajs za wygranie ligi
0
@P33ck jakie te rodzinne problemy miał? Trochę dziwne, że odszedł z Lecha i po pół roku poszedł do Japonii, pewnie za 10x większy hajs, śmierdzi trochę
0
@Abuk tak, na awans i tak nie liczę po tym co zobaczyłem z Meksykiem. A na ten moment jutro faworytem jest Arabia
3
@MESSIah16 ale ona grając największy antyfutbil w historii nie wygrała z Meksykiem więc tym bardziej nie zrobi tego z Hiszpanią czy Brazylią
0
@Piorun konkurencji nie ma za dużej :D
0
nie no ale pomylić Freda z Antonym to trzeba być ślepym
4
5 zawodnik w ataku Brazylii grałby w każdej reprezentacji od początku (może poza zdrową Francją)
0
Kto był lepszy: Carlos czy Cafu?
0
ten sędzia to nic chyba dla Serbów nie gwizdnie
0
@Tasde kto za niego? ktokolwiek...Jesus, Antony, Pedro, Bruno do pomocy
3
ale ten Raphinha jest beznadziejny xD on już nie powinien powąchać murawy na tym całym mundialu
0
@Medium raczej z Barcelony, Realu, PSG i Tottenhamu
0
Ale Bruno pół roku temu by podał do Ronaldo, teraz do Leao
0
@FcPortoFan1999 gra na czas. Mi tez
0
@Barca1992 z jakimi oszustami? Ukradziono ich z gola w pierwszej połowie
0
@cris2706 strzela być może decydującego karnego. Jak się skończy 1-0 to dostanie MVP i to slusznie
4
No w pierwszej połowie gol nieprawidłowo nieuznany to teraz karny z niczego