FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maroon ale powrót po kontuzji nie może być usprawiedliwiem na takie pudła. Chłop z 2m nie potrafił trafić
3
Co to są za jaja xd może i te mistrzostwa są obrzydliwe ze względu na FIFA i otoczkę, ale drużyny jak Japonia, Maroko czy Ghana sprawiają, że jeszcze się chce to oglądać
0
@SeWo77 chyba Portugalia, a nie jeden Ronaldo
5
Ale by były jajca gdyby Japonia i Kostaryka z tej grupy wyszły
0
Na moje to Hiszpania specjalnie straciła te 2 bramki. Simon pierwszą bramkę mógł na spokojnie obronić, ale jednak sobie pomyślał, że mu się nie chce
0
Busquets jest tak beznadziejny, że Krychowiak przy nim to wirtuoz
0
Xdddd co Lukaku im mundial zepsul
0
Lakaka jaka skuteczność xd
1
Właściciel TVP Sport to kryminalista, żeby Darka dać do komentowania meczu w którym gra Alderweireld, a na ławce siedzi De Ketelaere
0
Wszyscy faworyci do bycia czarnym koniem moga odpaść po fazie grupowej. Dania już odpadła, jeszcze Serbia i Urugwaj
3
w 2022 siatkarze srebro mundialu (jak na nich to i tak można mówić o lekkim rozczarowaniu :P); siatkarki odpadły po ćwierćfinale z Serbią po tie breaku i taki wynik przed turniejem każdy brałby w ciemno; koszykarze też osiągnęli na Euro wynik zdecydowanie poza skalę.....jak kiedyś piłkarze mają wyjść z grupy to w tym roku
0
@czółkovsky jak tak dalej pójdzie to on naprawdę nie będzie potrzebował drugiej prawdziwej opcji tylko sam doprowadzi Dallas do mistrza
0
@Danny Gaucho tylko kto został w BVb kto przyciągnie ludzi?
0
@Danny Gaucho BVB vs BVB 2 i tyle
1
Ja to bardziej niż meczu się nie mogę doczekać tego co tu się będzie działo :D
1
@paweldunajecfcb ten brąz słaby, gdyby był innych kolor to git
0
@Comentateiro zapewne pradziadkowie są z Ciebie dumni gdy widzą co piszesz
22
@Almighty chyba tylko jacyś chorzy fani Messiego
1
Ci sędziowie w tym NBA to żart. Oglądam sobie właśnie Dallas vs GSW i każdy kontakt to jest faul na korzyść Dallas. Przynajmniej 3faule zagwiazdane dla nich niesłusznie, a na Currym to nic nie gwizdną
0
@mekston w 2014 to było oblężenie bramki USA :D co chwilę strzały i genialny mecz bramkarza (Howard chyba)
0
@P33ck tam dalej za Ronaldo to Simaone??
0
@Katalonbar z drugiej strony poza Europą i Argentyną nie ma silnych ekip :D ciężko by Ghana, Japonia czy USA ich wyeliminowała
0
@Homeopata8989 znając Barcelonę to wypożyczenie z obowiązkiem kupna, po czym Inter znajdzie luke i go nie kupi
0
@MESSIah16 Senegal i Iran. Iran w meczu z Walią się dobrze pokazał, więc mogą się lepiej spisać w 1/8
5
@Zoker a komentarz typu idź na białą kibicu Realu nie jest typowo dla zielonych?...
2
@Zoker za to La Rambli wrzuca dziennie dziesiątki komentarzy o Ronaldo umniejszajace i wtedy to już ok? Odnośnie hejtu na Barcelonę to niestety ale sami swoją grą na boisku i sposobem zarządzania sprawili, że kilka niemiłych słów nie jest hejtem tylko prawdą
1
@Fabik87 obrona zawiozła Messiego po srebro mundialu.
8
@Zoker no wolę by został i gadał normalnie niż dziesiątki komentarzy tu że są za Argentyną. Jak Ci ludzie są za Argentyną to wypad na argentyńskie strony
0
@Donnie_Darko Vinicius
2
@Khajio bez jaj, Musiala to niech najpierw się zbliży do Ozila w prime a potem do Neymara jeszcze 2 półki