FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ricardo0705 no skoro w meczach znacznie nudniejszych doliczali 7-8min to tu 10min w drugiej połowie to było minimu
0
@draxidox skąd wiesz jaka by była narracja.
0
Na Flashscore jest info, że Hakimi i Aguerd występ wątpliwy, ktoś się orientuje czy są duże szanse na ich wyjście w podstawowej 11?
1
@MESSIah16 nie, Neymar zdecydowanie wyżej.
19
ten mecz Holandia vs Argentyna to pierwszy na tych mistrzostwach gdzie poczulem mundial. Emocje, bójki, gole...jedyne czego mi brakowało to jakiś spektakularnych para bramkarzy przez 120min gry
3
Oby jeszcze jutro były karne po dogrywce :D
0
Co mecz Argentyny to mówią, że Szczęsny fantastycznie obronił "strzał" do Marii z różnego....ale badziewna opinia. To jest jego obowiązek, jakby nie obronił to byłaby w 100% jego wina
0
@IronSanHybrid no że obrona ich tam zaprowadziła to tak, tak było.
1
Ależ Argentyna się pięknie gubi
0
@IronSanHybrid skończcie z tą teorią że Messi zaprowadził ich do medalu w 2014. To obrona ich tam zaprowadziła.
0
Xddddd ale brameczka, schemat jak z FIFy
1
Ten to jest dobry agent xd jak się nikomu nie kibicuje to taki mecz z sędziowaniem Lahoza jest nawet śmieszne :D
0
Lahoz pomylił piłkę nożną z jakimś Dartem czy Snookerem. Co kontakt to gwizdza
0
Ależ Acuna jest beznadziejny na tym mundialu, poziom Zalewskiego.
0
@wasacz Messi też nie był bez winy gdy co rok przychodził po podwyżkę
0
@IronSanHybrid ciekawe kto ma tam dogonić Mbappe....
0
No to jest karny dla Holandii. Skoro Argentyna dostała karnego z Arabią to tu tym bardziej
0
@Toretto Ty masz jeszcze większy syndrom Polaka na to wychodzi skoro marudzisz na osoby marudzące
2
Ta Argentyna strasznie dziwna. Bez skrzydłowych, a wahadłowi gorsi niż w polskiej kadrze
0
Pierwszy ćwierćfinal beznadziejny, niestety składy w tym meczu też sugerują, że będzie murowanko z obu stron
0
Czemu ten Orsic nie gra od początku
0
@msmsms nie umieszczaj Lewandowskiego w takim gronie. Tamta dwójka coś sama umie zrobić.
2
Między Antonym a Raphinha jest taka różnica jak między Mbappe a Dembele.
0
@FcPortoFan1999 większość :D np ja
0
Brazylia dostała syndrom hiszpański przed ćwierćfinalami. Hiszpania wygrala 7-0 z Kostaryką i już medal im wręczano, Brazylia trafiła na słaby dzień Korei i już nikt im nie zagrozi. To samo Portugalia z Szwajcaria
0
Tu Juranoviciovi to jakiś Alves z Cafu się włączył
0
@iniesta44 i tu i tam karny powiedzieć byc
0
Brozovic z Pasaliciem chyba wymieniana 2podania na przestrzeni 5m bez rywali, a Szpaku ależ wymiana podań xd no gość jest niepowtarzalny
0
Ten Bruno Guimaraes jest aż tak gorszy od tego Paquety? W Newcastle grał bardzo dobrze
0
@Traba727 nie sądziłem, że słowa by Rakitic dostał ZP w 2018 tyle osób weźmie na serio....