FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Maroko wygrywa i w finale na trybunach byłoby pięknie. Prawie jak nie w Katarze
5
Pomocnicy Argentyny to zapieprzaja tak jakby każdy miał gen Mascherano w sobie.
0
@matirix20 oglądam. Co oprócz tego na napisałrm zrobił jeszcze?
0
Ja rozumiem, że Messi to tu jest jako Bóg...ale w sumie gol z karnego (gdyby Ronaldo tak strzelił to by był wyśmiewany) i oprócz tego 3-4 dryblingi, które zbyt wiele nie wniosły do meczu. A zachwycanie się jakby strzelił hat-tricka i dołożył 5asyst
17
Simaone oddawaj de Paula. Jak można tak zepsuć piłkarza.
0
Jeden Kovacic to de Paula i Paredesa robi jak chce
6
@KlonaZepan narazie to Chorwacja ładnie gra, a Argentyna nie umie wymienić 5podan
3
@Danny Gaucho szkoda, że tego młota nie użyli na jego głowie. Idiota
1
gdzie był Var gdy Dumbledore rozdawał punkty Gryfindorom jak chciał
0
@P33ck Brozovic, Amrabat i albo Enzo albo Ounahi. A Amrabat to gdyby miał mocniejsze nazwisko faworyt do MVP
0
@Kibic3000 wtedy trzeba wykosztować się na porządnego trenera a odpuścić transfery
7
@Criss18Barca Mourinho tak, ale właścicielom Romy już pewnie nie tak bardzo
1
@Emhyr na moje to jeżeli masz caly blok obronny zdrowy i grasz na przynajmniej solidny zespół to ustawisz na PO Kounde, bo takich ancymonów jak Bellerin i Roberto strach. Liczba kontuzji to nie argument. Np z Elche, Bayernem Bellerin był zdrowy a kto wychodził na PO? Oczywiśćie Kounde. Z Sevilla Roberto był zdrowy i wyszedł Kounde
5
@Emhyr jak się ściąga na PO Bellerina i przedłuża w nieskończoność Roberto to co się dziwić
0
@RomanHoffer osobiście nie korzystałem, ale znam osoby które są już po ślubie z osobami poznanymi na tych aplikacjach
0
@betonito z tych wszystkich wypowiedzi Xaviego, Luczo czy tego de la Fuente to oni wszyscy są z niego zachwyceni. Jak Czesio z Krychowiaka
9
@LeoMessi1994 tak
1
@Coutinho007 no Real ostatnio wygral LM i lige, a my dwa razy z rzędu nie umiemy wyjść z grupy to chyba normalne. Nie rozpływam się nad Realem tylko umiem docenić klasę odwiecznego rywala. Gdybym tylko krytykował Real, a chwalił Barcelonę za ostatnie lata to by chyba nie miałoby za dużo wspólnego z prawdą.
1
@Emhyr ten który zrezygnuje z Busquetsa i Roberto jest dla mnie dobrym trenerem
7
@Lionel_Messi10 Twoja "obiektywność" jest cudowna :D Argentynczyk by zabił na boisku a Ty i tak byś go usprawiedliwiał
2
@PatrychoO prowokowanie na konferencji to część tego sportu. A zachowywanie się jak pajac jak Paredes to co innego.
1
@MesQueUnClub_87 potęzny Crouch....od razu qs, połowa grudnia a ja z moim "szczęsciem" w trafach gram dalej z 6 złotymi kartami
2
@Donnie_Darko gdyby Paredes (czy ktoś inny) nie kopnął w ławkę rezerwowych Holandii to by nie było problemu.
0
@Emhyr mniej na silowni więcej pokazywania na boisku
0
@AdiKingu96 wątpie. Klopp odniósł sukces bo w BVB i Liverpoolu gdy przychodzi do klub przeżywał kryzys. W Realu jest na odwrót.
1
@tom9001 Bielsa dla mnie mocno przehypowany. Świat mu uciekł piłkarsko. W Leeds sobie nieźle poradził, ale to tylko zaplecze poważnej piłki. Wcześniej to zwlaniany co chwilę
1
@MesQueUnClub_87 intuicji :D żadnych argumentów nie mam, tak mi się wydaje
1
odejście Roberto to by było wzmocnienie.
2
@Luciano99 Papszun w kadrze to wg mnie by sobie poradził fatalnie. Trenować klub, w którym ma pełną władzę jeśli chodzi o transfery do i z klubu, a kadry to całkowicie co innego
5
@Przemek2323 jak strzeli 2 bramki i będzie najlepszy na boisku to nie ma opcji by Argentyna przegrała. Wtedy to by Otamendi i Romero musieli samobóje walić