0

Maroko wygrywa i w finale na trybunach byłoby pięknie. Prawie jak nie w Katarze

5

Pomocnicy Argentyny to zapieprzaja tak jakby każdy miał gen Mascherano w sobie.

0

@matirix20 oglądam. Co oprócz tego na napisałrm zrobił jeszcze?

0

Ja rozumiem, że Messi to tu jest jako Bóg...ale w sumie gol z karnego (gdyby Ronaldo tak strzelił to by był wyśmiewany) i oprócz tego 3-4 dryblingi, które zbyt wiele nie wniosły do meczu. A zachwycanie się jakby strzelił hat-tricka i dołożył 5asyst

17

Simaone oddawaj de Paula. Jak można tak zepsuć piłkarza.

0

Jeden Kovacic to de Paula i Paredesa robi jak chce

6

@KlonaZepan narazie to Chorwacja ładnie gra, a Argentyna nie umie wymienić 5podan

3

@Danny Gaucho szkoda, że tego młota nie użyli na jego głowie. Idiota

1

gdzie był Var gdy Dumbledore rozdawał punkty Gryfindorom jak chciał

0

@P33ck Brozovic, Amrabat i albo Enzo albo Ounahi. A Amrabat to gdyby miał mocniejsze nazwisko faworyt do MVP

0

@Kibic3000 wtedy trzeba wykosztować się na porządnego trenera a odpuścić transfery

7

@Criss18Barca Mourinho tak, ale właścicielom Romy już pewnie nie tak bardzo

1

@Emhyr na moje to jeżeli masz caly blok obronny zdrowy i grasz na przynajmniej solidny zespół to ustawisz na PO Kounde, bo takich ancymonów jak Bellerin i Roberto strach. Liczba kontuzji to nie argument. Np z Elche, Bayernem Bellerin był zdrowy a kto wychodził na PO? Oczywiśćie Kounde. Z Sevilla Roberto był zdrowy i wyszedł Kounde

5

@Emhyr jak się ściąga na PO Bellerina i przedłuża w nieskończoność Roberto to co się dziwić

0

@RomanHoffer osobiście nie korzystałem, ale znam osoby które są już po ślubie z osobami poznanymi na tych aplikacjach

0

@betonito z tych wszystkich wypowiedzi Xaviego, Luczo czy tego de la Fuente to oni wszyscy są z niego zachwyceni. Jak Czesio z Krychowiaka

9

1

@Coutinho007 no Real ostatnio wygral LM i lige, a my dwa razy z rzędu nie umiemy wyjść z grupy to chyba normalne. Nie rozpływam się nad Realem tylko umiem docenić klasę odwiecznego rywala. Gdybym tylko krytykował Real, a chwalił Barcelonę za ostatnie lata to by chyba nie miałoby za dużo wspólnego z prawdą.

1

@Emhyr ten który zrezygnuje z Busquetsa i Roberto jest dla mnie dobrym trenerem

7

@Lionel_Messi10 Twoja "obiektywność" jest cudowna :D Argentynczyk by zabił na boisku a Ty i tak byś go usprawiedliwiał

2

@PatrychoO prowokowanie na konferencji to część tego sportu. A zachowywanie się jak pajac jak Paredes to co innego.

1

@MesQueUnClub_87 potęzny Crouch....od razu qs, połowa grudnia a ja z moim "szczęsciem" w trafach gram dalej z 6 złotymi kartami

2

@Donnie_Darko gdyby Paredes (czy ktoś inny) nie kopnął w ławkę rezerwowych Holandii to by nie było problemu.

0

@Emhyr mniej na silowni więcej pokazywania na boisku

0

@AdiKingu96 wątpie. Klopp odniósł sukces bo w BVB i Liverpoolu gdy przychodzi do klub przeżywał kryzys. W Realu jest na odwrót.

1

@tom9001 Bielsa dla mnie mocno przehypowany. Świat mu uciekł piłkarsko. W Leeds sobie nieźle poradził, ale to tylko zaplecze poważnej piłki. Wcześniej to zwlaniany co chwilę

1

@MesQueUnClub_87 intuicji :D żadnych argumentów nie mam, tak mi się wydaje

1

odejście Roberto to by było wzmocnienie.

2

@Luciano99 Papszun w kadrze to wg mnie by sobie poradził fatalnie. Trenować klub, w którym ma pełną władzę jeśli chodzi o transfery do i z klubu, a kadry to całkowicie co innego

5

@Przemek2323 jak strzeli 2 bramki i będzie najlepszy na boisku to nie ma opcji by Argentyna przegrała. Wtedy to by Otamendi i Romero musieli samobóje walić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?