3

@Kondziubarca Laporta wcale nie jest dużo lepszy niż Bartomeu

0

@Jarema2000 Iwański jest beznadziejny. Jedynie co to piłkę ręczną dobrze skomentuje. On musi mieć jakieś pokrewieństwo w tym TVP Sport. Pełka sto razy lepszy i już nie skomentuje

1

@fart nawet jak ma tę podania to w kadrze często ich nie wykorzysta i podejmie głupie decyzję

0

@Encore za ten mecz będzie kandydatem do MVP za ten sezon

1

@Encore Francja na luzie to wygra. Nawet bez Mbappe

1

@Emhyr ale zmiany to daje fatalne xd

1

Może gdyby te godziny spędzone na twitchu selekcjoner spędziłby na treningu np karnych to by awansowali

2

@Fabik87 to kolejne 100mln w pizdu :D

2

Mocny kandydat do najgorszego meczu turnieju

1

Boufal więcej udanych dryblingów w 45min niż Ferran przez cały sezon :D

0

no to wypożyczenie pewnie i płacimy 50% pensji :D

1

@okiemtypera_lucaxx95 Ronaldo ostatnio już ma słaby PR, większość go krytykuje. W przypadku wygrania mundialu to zakładam, że nie byłby nawet w 10 ZP, a taki Bruno czy Bernardo tak

1

@okiemtypera_lucaxx95 i do Barcelony nikt nie wraca w roli mistrza świata? no nie za bardzo

0

Tak wczoraj przy karnych w meczu Japonia vs Chorwacja zacząłem się zastanawiać: nie uważacie, że w serii rzutów karnych trener powinien mieć do dyspozycji przy ustalaniu strzelców wszystkich zawodników powołanych? Grasz mecz 1/8 mundialu to wystawiasz wszystko to co najlepsze na początek, a potem w 100min gość nie daje rady fizycznie i go zmieniasz i już go nie możesz wykorzystać

0

@kamiVeB ludzi mówią, że to fejk, ale za każdym razem jak piłka spada na ziemie to w innym miejscu. Nie wiem czy to fake

4

@kamiVeB w grupie też bardzo słaby. Mocny kandydat do "11" rozczarowania

2

za co Lewandowski 4,5? taką ocenę można dać napastnikowi, który pomimo braku okazji czasami potrafi zasłonić piłkę, zgrać do partnera z rywalem na plecach.....ocena 3.0 to i tak za duzo

0

@Miczek1 Japonia. Chorwacja ma stary sklad i Azjaci mogą ich zabiegać

0

@MESSIah16 trochę na wyrost. Dziś zagrał pierwsze spotkanie dobre w kadrze, może 1-2 przyzwoite i reszta słabe

0

@verdant no tak...bo każdy rozumie co to znaczy.

0

@PatrykBarca to niech skończy się gadanie że to wybitny piłkarz. Wybitny piłkarz sam coś zrobi z niczego.

0

@Wossi61FCB co z tego że dostanie więcej podań jak on na tym mundialu piłki nie umiał przyjąć. O zrobieniu czegoś więcej nawet nie wspomnę

3

@FabianMrozek tak jak Varane 10lat temu miał być teraz najlepszym obrońca w historii xd

1

@Przemek2323 to akurat prawda. Jesteśmy lepsi niż Australia piłkarsko, a ona wczoraj niemal niezremisowala

1

@MesQueUnClub_87 Kane ma asysty przynajmniej....

3

@norbi77 Lewandowski był najgorszym naszym piłkarzem na tym turnieju. Święta krowa która nie podlega żadnej rotacji. Niecelne podania, zero utrzymania piłki i głupie decyzję.

4

i teraz pewnie będzie pomnik dla LEwandowskiego.....brawa za ten mecz dla niektórych zawodników, zwłaszcza dla Beresia, Casha i Zielińskiego

1

Zalewski, Szymański i Lewandowski to jakiś dramat. Poniżej zera

0

Zalewski dwa kontakty dwie straty

0

Zielińskiemu to się dziś Xavi włączył. Gdyby strzelił to co miał okazję to 10/10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?