FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Deviler Martinez też nie wygląda dobrze
0
@marcinK0000 Messi miał taki okres (2-3 sezony) gdy dużo strzelał tych wolnych. Ale ostatnio coś się chyba z tym mocno popsuło. Nie oglądam prawie wgl PSG, on coś u nich strzelił z wolnego??
0
@Jackazz no wiesz....z nami i z Arabią były z czapy więc trochę racji mieli
2
@kamyk_23 Morant wg mnie będzie drugim Westrbrookiem. Genialne liczny na poziomie MVP ale nie będzie umiał zaprowadzić swojej drużyny do niczego. Ale opinia może wynikać że go po prostu nie lubię :D
0
@Janas11224 kiedyś to były Natalie Siwiec....
0
@Aragorn33 Moukoko wcale taki rewelacyjny nie jest. Gdyby był to by się o niego wszyscy bili, a oprócz nas to nikt się nim nie ineteresuje
3
@P33ck ja rozumiem, że na LO w Francji jest spora rywalizacja...ale żeby Theo rozegrał tylko 12meczy?? Trochę żart
0
Taki Mbappe czy Dembele mogą zostać podwójnymi mistrzami świata bez wygranej LM :D
3
@Peszko07 w sumie nasze wyjście z grupy było większym zaskoczeniem niż potencjalnie Francją jako zwycięzca mundialu
2
@Fenelon matematyki nie oszukasz
0
@Coutinho007 jak to jest że wg Ciebie każdy z Realu jest gorszy od naszego piłkarza, a to oni prawie co rok zdobywają LM, a my 2x pod rząd nie umiemy wyjść z grupy. Polecam obiektywizmu trochę
2
@Kluivert_P nie. Henry to top10 zawodników w historii, a Mbappe jeszcze daleko do tego
0
@Coutinho007 jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy Dembele a Viniciusem to powodzenia i dyskusja nie ma sensu. Ich dzieli poziom klas jak Haalanda i Mitrovicia
0
Komentarz usunięty
0
@barcelonaLM jeśli Messi strzeli hat-tricka w finale, a Mbappe nic to nawet przy porażce Argentyn wygra pewnie Messi
1
@Damian11 xd. Nie sądziłem że można być aż tak zaślepionym by mówić tam o jakieś asyście. Tu to samo
0
@Coutinho007 a co ma jedno do drugiego?
5
@Faro niektórzy wczoraj chcieli asystę Messiego przy golu na 2-0 xd
1
Ale Dembele jestem pewny, że stałby na 16m a nie tak jak na Kolo Muani
7
Przecież to Theo faulował xd
0
@MesQueUnClub_87 specjalista ds spedycji i logistyki
0
jutro mam rozmowę rekrutacyjną w innym mieście: myślicie, że mimo sporej ilości śniegu i mrozu to wypada iść w lakierkach normalnie?
0
@MESSIah16 pewnie 20% tych pozostałych meczów to ter Stegen za kadencji Valverde
0
ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja z obrońcami Maroka przed dzisiejszym meczem? Dadzą radę zagrać Ci podstawowi czy raczej lipa?
0
@MESSIah16 no w sumie tylko ten na Messim taki był zagwizdany. Gdyby tam był ktokolwiek inny niż Messi to by nie było karnego. Wyobrażam sobie co by tu było gdyby takiego karnego zagwizdali np w El Clasico na korzyść Realu
0
@tbas no jednak nie. Popchnięcie klatą to nie to samo co uderzenie z całej siły w ławkę rezerwowych
2
@draxidox Stanowskiego poznałem gdy był Najman w Hejt parku i wtedy wydawał się solidny. Teraz to żałuję, że nigdy nie spotkali się we dwójkę z Marcinem bo przynajmniej Krzysiu by dostał porządne lanie...
0
Ale też mozna zrozumieć piłkarzy którzy narzekają na pracę sędziów w meczu z Argentyną. O ile Modric gada głupoty, tak Argentyna zagrała do tej pory 6meczy i w 3 sędziowie im mocno pomogli. Karny z Arabią z niczego. Karny z nami z niczego- w obu przypadkach w meczu było wówczas 0-0. Brak czerwonej kartki z Holendrami dla Paredesa to żart.
0
@Kessie z jakiego to filmu?
1
Ale Ci sędziowie walą Goldes State w tym sezonie. Rywale mogą nimi pomiatać jak chcą i nie ma żadnego gwizdka. Widać, że NBA ma już dość tej dynastii