1

@koziar no wiadomo, że pewności nie ma, po prostu takie przeczucie :D

0

@barcelonaLM śmiać się z Mbappe który sam doprowadził finał do karnych to głupota. Już prędzej z jakiego Dembele a najlepiej cieszyć się z własnego sukcesu a nie porażki innych

5

@koziar raczej Mbappe, ale np dla takiego City który lubi klepać to bardziej Haaland

1

@Tomek_TF jestem pewny na 100% że większość nie mówiła tego w formie zartu

0

@Colon szkoda, że zdrowia mu starczyło na tak krótko. Jako jedyny mógł rywalizować z big 3 za ich najlepszych lat

2

@Danny Gaucho no ale wszędzie się znajdzie jakieś rodzynki odnośnie futbolu, niezależnie czy to się dotyczy Messiego, Ronaldo czy np Bruno czy Mullera

3

@don'T.R.I.P.e najlepszym przykładem byli ludzie, którzy pisali, że Dembele wynagrodził w finale to co zepsuł w LM przeciwko Liverpoolowi

0

@Sensible chłopie ale o jakim docieraniu argumentów Ty gadasz jak żadnego nie podałeś xd powodzenia

0

@Sensible no pewnie usunęli bo oznaczyłeś moderatora w dyskusji i się poskarżyłeś; bo sam nie wiedziałeś co napisać i zamiast przedstawić swoje argumenty to chcesz by inni rozwiązali problem usuwając posta xD

0

@Sensible dzięki za dobry argument. Argentyńczycy zachowują się jak chamy i to prawda, ale ze tu nic złego o nich nie można powiedzieć to nagle usuwają wpis. Przypominam, że żadnego Argentyńczyka już u nas nie ma w klubie.

0

@Sensible ciekawe za co xd chociaż redakcja już usunęła jeden wpis w tej dyskusji za nic więc nic mnie nie zdziwi

0

@mekston no w tej kadrze obecnie jest więcej chamów i prostaków niż zwykłych typków więc tak

1

Komentarz usunięty

0

oprócz de Jonga i Alby to ciężko cokolwiek powiedzieć. Mam nadzieję, że dacie też ankietę o to kto wypadł najgorzej, bo wtedy wybór bylby duzy :D

0

@Encore Kounde dwie oceny wyżej niż Theo??

13

jeśli Xavi go uważa za kluczowego do swojego projektu, to ten projekt jest gorszy niż projekt Wisły Kraków

0

@Gaz ale brednie. Co ma Argentyna wapolnefo z Barceloną.

1

@Arkon de Paul za Bruno. Bruno rozegrał super turniej, ale wg mnie nie może być w 11 turnieju zawodnik który odpadł w ćwierćfinale

1

Bardzo szkoda, że Mascherano nie doczekał tego jako piłkarz. Przez cały mundial Argentyna miała 8 walczaków jakim był Mascherano

1

@wierbafcb tylko szkoda że oddał Argentynie a nie Barcelonie

2

Simaone oddawaj de Paula. Nie pamiętam piłkarza który w danym sezonie grał tak słabo w klubie, a w kadrze to na mundialu mu się włączył jakiś inny tryb

0

Rozumiem że Marciniak sędziował bardzo dobrze, ale już bez jaj, że wchodzisz na jakiś portal piłkarski i jest 5 artykułów o nim i gdzieś potem dopiero o finale

4

@Piorun nazwiska nie grają, w 2014 nazwiska były jeszcze gorsze w obronie a zapewnili im finał i gdyby był lepszy atak to by wygrali

4

Argentyna jest straszna, a ten ich trener żadnych zmian.

6

Messi od 20-30minut same straty i chyba nikt tego nie podważy, nawet tutaj

2

Scaloni dobre zmiany zrobił

1

@mekston i to niby jakieś usprawiedliwienie? To on jest głównym winowajcą tego gola

2

Ale Messi potężna strata

7

Messi Messim ale co gra ten MacAllister czy jak mu tam.... zdecydowanie najlepszy piłkarz tego meczu

1

Ale by to była historia gdyby Maroko zdobyło medal mistrzostw. Chyba nigdy żadnej reprezentacji tak nie kibicowałem jak Maroko w półfinale i dziś, oczywiście poza Polską

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?