FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@koziar no wiadomo, że pewności nie ma, po prostu takie przeczucie :D
0
@barcelonaLM śmiać się z Mbappe który sam doprowadził finał do karnych to głupota. Już prędzej z jakiego Dembele a najlepiej cieszyć się z własnego sukcesu a nie porażki innych
5
@koziar raczej Mbappe, ale np dla takiego City który lubi klepać to bardziej Haaland
1
@Tomek_TF jestem pewny na 100% że większość nie mówiła tego w formie zartu
0
@Colon szkoda, że zdrowia mu starczyło na tak krótko. Jako jedyny mógł rywalizować z big 3 za ich najlepszych lat
2
@Danny Gaucho no ale wszędzie się znajdzie jakieś rodzynki odnośnie futbolu, niezależnie czy to się dotyczy Messiego, Ronaldo czy np Bruno czy Mullera
3
@don'T.R.I.P.e najlepszym przykładem byli ludzie, którzy pisali, że Dembele wynagrodził w finale to co zepsuł w LM przeciwko Liverpoolowi
0
@Sensible chłopie ale o jakim docieraniu argumentów Ty gadasz jak żadnego nie podałeś xd powodzenia
0
@Sensible no pewnie usunęli bo oznaczyłeś moderatora w dyskusji i się poskarżyłeś; bo sam nie wiedziałeś co napisać i zamiast przedstawić swoje argumenty to chcesz by inni rozwiązali problem usuwając posta xD
0
@Sensible dzięki za dobry argument. Argentyńczycy zachowują się jak chamy i to prawda, ale ze tu nic złego o nich nie można powiedzieć to nagle usuwają wpis. Przypominam, że żadnego Argentyńczyka już u nas nie ma w klubie.
0
@Sensible ciekawe za co xd chociaż redakcja już usunęła jeden wpis w tej dyskusji za nic więc nic mnie nie zdziwi
0
@mekston no w tej kadrze obecnie jest więcej chamów i prostaków niż zwykłych typków więc tak
1
Komentarz usunięty
0
oprócz de Jonga i Alby to ciężko cokolwiek powiedzieć. Mam nadzieję, że dacie też ankietę o to kto wypadł najgorzej, bo wtedy wybór bylby duzy :D
0
@Encore Kounde dwie oceny wyżej niż Theo??
13
jeśli Xavi go uważa za kluczowego do swojego projektu, to ten projekt jest gorszy niż projekt Wisły Kraków
0
@Gaz ale brednie. Co ma Argentyna wapolnefo z Barceloną.
1
@Arkon de Paul za Bruno. Bruno rozegrał super turniej, ale wg mnie nie może być w 11 turnieju zawodnik który odpadł w ćwierćfinale
1
Bardzo szkoda, że Mascherano nie doczekał tego jako piłkarz. Przez cały mundial Argentyna miała 8 walczaków jakim był Mascherano
1
@wierbafcb tylko szkoda że oddał Argentynie a nie Barcelonie
2
Simaone oddawaj de Paula. Nie pamiętam piłkarza który w danym sezonie grał tak słabo w klubie, a w kadrze to na mundialu mu się włączył jakiś inny tryb
0
Rozumiem że Marciniak sędziował bardzo dobrze, ale już bez jaj, że wchodzisz na jakiś portal piłkarski i jest 5 artykułów o nim i gdzieś potem dopiero o finale
4
@Piorun nazwiska nie grają, w 2014 nazwiska były jeszcze gorsze w obronie a zapewnili im finał i gdyby był lepszy atak to by wygrali
4
Argentyna jest straszna, a ten ich trener żadnych zmian.
6
Messi od 20-30minut same straty i chyba nikt tego nie podważy, nawet tutaj
2
Scaloni dobre zmiany zrobił
1
@mekston i to niby jakieś usprawiedliwienie? To on jest głównym winowajcą tego gola
2
Ale Messi potężna strata
7
Messi Messim ale co gra ten MacAllister czy jak mu tam.... zdecydowanie najlepszy piłkarz tego meczu
1
Ale by to była historia gdyby Maroko zdobyło medal mistrzostw. Chyba nigdy żadnej reprezentacji tak nie kibicowałem jak Maroko w półfinale i dziś, oczywiście poza Polską