FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Objectivo i bez Wigginsa od jakiś 20 spotkań chyba. A nie zapominajmy jak grał w PO w zeszłym sezonie
2
@michal26 nie no do Curry'ego to mu wiele brakuje. Przede wszystkim mózgu :D
0
@AnnaMarianna Stranger Things 8,5/10; Lucyfer 7,5/10 i Wednesday 9/10, ale może dlatego że bardzo lubię zwięzłą akcje, a nie 20odcinkow na sezon
0
@JohnnyBarca Liverpool z mocnymi to się umie spiąć. Stawiam awans Realu, ale wątpię w jakiś pogrom
0
@Pogba bo to Liverpool? :D czy jak to przepisowo wygląda. Jak był finał Hiszpania vs Francja tej Ligi Narodów to uznali gola Mbappe gdy ostatnio piłkę dotykał Hiszpan, a Francuz był na spalonym
0
Przecież przed tym jak Mee dotknął piłkę to rykoszet był od piłkarza Liverpoolu. Czy wtedy nie powinien być anulowany spalony?
0
@Przemek2323 że wam się to nie znudziło jeszcze :D
0
I dalej niech Canal Plus puszcza co kolejkę ten Liverpool. Mega rzewnie zachowanie, że niby mają 2 mecze kolejki puszczać i zawsze trafia na ten głupi klub
20
@Cotutajsiedzieje głupota, ale w sumie to norma u łysego
2
@Khajio Lovren i Boateng kontra szybcy napastnicy w Ligue1? brzmi jak dobry plan
0
@Kondziubarca w zasadzie to oprócz Kounde i ter Stegena to nie ma nikogo kto by grał cały czas dobrze. Araujo za mało spotkań zaliczył by go liczyc
0
@VamosRakieta szkoda, że nic z rapu nie ma. Jakiś Eminem czy Gangsta Paradise wg mnie powinno być
0
@takisobiektos jak Dallas skończą w pierwszej 6 to nie ma szans by ktoś inny zdobył MVP niż Doncic wg mnie
1
@4drian0 i niestety kolejny raz w canal plus sport....ale ich tam promują
1
@Cotutajsiedzieje no nie ma co się dziwić skoro to pomocnik xd
0
@VamosRakieta bylo coś z rapu lub coś w tym stylu?
0
@Transu96 to w sumie lepiej dla Barcelony bo tak gra ostatnio, że gramy w 10 z nim
1
Jakbyście mieli obstawiać jaki był najpopularniejszy przebój w Polsce i na świecie w 2022?
3
Maja Stasko jak słyszy "za cały babski świat" to chyba mdleje
4
@tomek8756 Ortega>99% kobiet :ad
1
Co oni zrobili z Rodowicz xddd ale Doda zawsze top 10/10
0
@Rewolucja123 żałosne gadanie. Dzis nie wypatrzył wyniku
0
@Messibestplayerintheworld które niby sytuację?
0
No ale nie winmy Lahoza za tą stratę punktów. Był gwiazdą, ale karny słuszny i kartki równo rozdawał za nic. Nie wypatrzył wyniku
1
Villareal vs Valencia 40sekunda i Moreno kiks roku chyba xe z 3m do pustej nie trafia
0
Ale szczerze mówiąc niespodziewalem się dziś oglądać komedii, ale to jest lepsze niż Americano Pie
0
Lahoz lahozem ale tak to jest jak się myśli o balu sylwestrowym o 15 i się gra byle jak z Espanyilem.
2
Xddddddddd za rok kupię sobie koszulkę Lahoza na święta
0
Z chęcią bym zobaczył gdyby zeszli z boiska. Walkower i 3pkt dla Espanyolu przeżyje, ale może ten debil by wkoncu zostal jakoś ukarany
1
Karny jak najbardziej słuszny